بدون نظر
 
با حضور جمعی از مسئولان:
پایگاه شماره ۲ اورژانس شهری تربت حیدریه به بهره برداری رسید
تاریخ انتشار : ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۳:۳۳ ب.ظ
 
صبح امروز با حضور جمعی از مسئولین دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه ساختمان پایگاه شهری شماره ۲ اورژانس ۱۱۵ تربت حیدریه به بهره برداری رسید.

به گزارش تابان تربت؛ جواد امیری، مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در حاشیه بهره برداری از این پروژه، بیان کرد: این پایگاه که از خرداد ۹۸ کلنگ ساخت آن به زمین زده شده بود، با بودجه ای بالغ بر چهار میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال در زیر بنای ۱۴۳ متر مربع شامل آمبولانس و تجهیزات راه اندازی شد که با بهره برداری از این پایگاه تعداد کل پایگاه های شهری تربت حیدریه به ۴ پایگاه می رسد.

وی تصریح کرد: درحال حاضر ۱۵پایگاه شهری و جاده ای تحت پوشش دانشگاه در سه شهرستان تربت حیدریه، مه ولات و زاوه فعال و به مردم خدمت رسانی می کنند.

مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه در خصوص توسعه پایگاه های اورژانس بیان کرد: در برنامه ششم توسعه در جمعیت تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه ۲۵ پایگاه درنظر گرفته شده که از این تعداد علاوه بر ۱۵ پایگاه فعال،  ۴ پایگاه دیگر کلنگ زنی و در مرحله ساخت قرار دارند که امید است با بهره برداری هرچه سریعتر بتوانیم خدمات بیشتری در حوزه فوریت های پزشکی ارائه کنیم.

دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با تحت پوشش قرار دادن سه شهرستان تربت حیدریه، مه ولات و زاوه به حدود ۳۶۸ هزار نفر در جنوب خراسان رضوی خدمات آموزشی، درمانی و باداشتی ارائه می کند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مسیر منتهی به مجموعه ورزشی آزادی تربت حیدریه نیازمند نگاه ویژه مسئولان است بافت فرسوده تربت حیدریه از فرسودگی خارج می شود! بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی در تربت حیدریه توزیع شد نماز عید سعید فطر تربت حیدریه به روایت تصویر رعایت توصیه های بهداشتی مسئولان از مصادیق تزکیه نفس در روابط اجتماعی است عیدی خیّر تربت حیدریه به دانشجویان کم بضاعت محورهای مهم بیانات امام خامنه ای(مدظله العالی) در روز جهانی قدس پرداخت  ۹۹۰ میلیون ریال به مددجویان بهزیستی جلگه رخ و کدکن تسویه مطالبات زعفرانکاران خراسان رضوی در هاله ای از ابهام!/مدیر کل تعاون روستایی خراسان رضوی: تسویه مطالبات زعفرانکاران منوط به تخصیص اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه است انحراف در تحقق بودجه ۹۸ شهرداری تربت حیدریه بدون مجوز شورا سرنوشت بزرگترین اقامتگاه بین راهی کشور در چالشی جدید! فقدان یک سازمان برنامه و بودجه کارآمد، نمایندگان مجلس را ناچار به پیگیری پروژه های دولتی کرده است/حرکت جهادی، شبانه روزی و بی منت مسیر اصلی کارگزاران نظام