بدون نظر
 
رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه:
پایگاههای ایمنی و سلامت هلال احمر تربت حیدریه به ۱۵ هزار مسافر نوروزی خدمات ارائه کردند
تاریخ انتشار : ۲۰ فروردین ۱۳۹۴ در ۴:۴۵ ب.ظ
 
ئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه گفت: در تعطیلات نوروزی امسال 15 هزار نفر از خدمات پایگاههای ایمنی و سلامت هلال احمر تربت حیدریه استفاده کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، رضا مومن زاده افزود: بیش از 15 هزار نفر از مسافران  در تعطیلات نوروزی امسال به هفت  پایگاه‌ ایمنی و سلامت جمعیت هلال احمر تربت حیدریه  مراجعه کردند.

وی افزود: طرح ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی با هدف غنی سازی اوقات فراغت اعضاء در ایام تعطیلات نوروزی و ترویج فرهنگ نوع دوستی و مهرورزی و نیز تامین سفری ایمن با فراهم شدن امنیت روانی ،آسایش و آرامش مسافران و مشارکت حداکثری اعضاء درفعالیت های بشردوستانه و امدادی اجرا شد.

رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه بیان کرد: امید آفرینان هلال احمر این شهرستان که در پایگاه امداد جاده ای همه روزه آماده خدمت رسانی به مردم و مسافران بودند، در این مدت توانستند به وضعیت 53 مصدوم رسیدگی کنند.

مومن زاده افزود: پایگاهای امداد جاده ای این جمعیت 53 اسیب دیده را امدادرسانی کردند که از این تعداد 17 نفر بصورت سرپائی مداوا و 27 نفر به مراکز درمانی انتقال داده شدند.

وی گفت: امسال بیش از یکهزار داوطلب جوان  در طرح خدمت رسانی به مسافران و زائران نوروزی در 7 پایگاه امدادی و ایمنی و سلامت حضور داشتند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
لزوم حمایت قانونی از آمران به معروف و ناهیان از منکر نام نویسی ۷۱۸ نفر برای انتخابات شوراهای اسلامی روستا در تربت حیدریه قرارگاهی از جنس حاج قاسم توزیع بیش از ۷۰۰ جعبه نوغان بین نوغانداران خراسان بی‌نیازسازی کشور از واردات کاغذ با سرمایه‌گذاری در منابع سنگ تربت حیدریه/ سود بانکی اصلی‌ترین مانع تولید است هشتمین پایانه صادراتی نفت کشور در تربت حیدریه به بهره برداری رسید ارتش جمهوری اسلامی ایران در دفاع مقدس غیورمردانه حماسه آفرید پروژه احداث سینما امید در تربت حیدریه همچنان بلاتکلیف است جوانانی که تهدید و آسیب‌های محله‌شان را به دور از هیاهو به فرصت تبدیل کردند ۱۴۴۰ خودرو عمومی در تربت حیدریه رایگان دوگانه‌سوز شدند تاکید فرماندار بر ساماندهی ورودی های شهر تربت حیدریه عمر ساختمان‌ های تربت‌ حیدریه حداقل ۴۰ سال است