بدون نظر
 
رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه:
پایگاههای ایمنی و سلامت هلال احمر تربت حیدریه به ۱۵ هزار مسافر نوروزی خدمات ارائه کردند
تاریخ انتشار : ۲۰ فروردین ۱۳۹۴ در ۴:۴۵ ب.ظ
 
ئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه گفت: در تعطیلات نوروزی امسال 15 هزار نفر از خدمات پایگاههای ایمنی و سلامت هلال احمر تربت حیدریه استفاده کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، رضا مومن زاده افزود: بیش از 15 هزار نفر از مسافران  در تعطیلات نوروزی امسال به هفت  پایگاه‌ ایمنی و سلامت جمعیت هلال احمر تربت حیدریه  مراجعه کردند.

وی افزود: طرح ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی با هدف غنی سازی اوقات فراغت اعضاء در ایام تعطیلات نوروزی و ترویج فرهنگ نوع دوستی و مهرورزی و نیز تامین سفری ایمن با فراهم شدن امنیت روانی ،آسایش و آرامش مسافران و مشارکت حداکثری اعضاء درفعالیت های بشردوستانه و امدادی اجرا شد.

رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه بیان کرد: امید آفرینان هلال احمر این شهرستان که در پایگاه امداد جاده ای همه روزه آماده خدمت رسانی به مردم و مسافران بودند، در این مدت توانستند به وضعیت 53 مصدوم رسیدگی کنند.

مومن زاده افزود: پایگاهای امداد جاده ای این جمعیت 53 اسیب دیده را امدادرسانی کردند که از این تعداد 17 نفر بصورت سرپائی مداوا و 27 نفر به مراکز درمانی انتقال داده شدند.

وی گفت: امسال بیش از یکهزار داوطلب جوان  در طرح خدمت رسانی به مسافران و زائران نوروزی در 7 پایگاه امدادی و ایمنی و سلامت حضور داشتند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است راهپیمایی ۲۲ بهمن تربت حیدریه در قاب تصویر انقلاب اسلامی تحول شگرفی در امت های جهان اسلام پدیدار کرد/بمب هسته ای جمهوری اسلامی این حضور عزتمندانه و حماسی ملت ایران در صحنه است شهادت حاج قاسم نقطه آغازی بر پایان حضور امریکایی ها در منطقه است حضور و پشتوانه مردمی از انقلاب اسلامی صیانت کرده است/مکتب و ابعاد شخصیتی و فکری شهید سلیمانی باید تبیین شود بهره برداری از ۴۹ پروژه عمرانی در شهرستان زاوه شکوه و بالندگی انقلاب اسلامی در شهر پیشتاز انقلاب اداره کشور نیازمند مسئولانی با قواره انقلابی است/جمهوری اسلامی با شهید سلیمانی رسم مقاومت را به ملت‌های منطقه آموخت موشک‌ های شلیک شده به عین‌الاسد محصول دانایی نیروی انسانی کشور بود/به کسانی که خلع سلاح نیروهای مسلح را دنبال می کنند به چشم خائن نگاه کنید