بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
پایبندی به اصول و قابلیت علمی و فقهی از ویژگی های شاخص رهبری الهی انقلاب اسلامی است
تاریخ انتشار : ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ در ۲:۰۷ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی همچون امام راحل، اندیشمندی توانا و با قابلیت علمی و فقهی و استکبار ستیز در این ۳۰ سال گدشته پرچمدار ام القری جهان اسلام بوده است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های نماز جمعه تربت حیدریه به سالروز ترور مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: ششم تیرماه ۶۰ منافقین کوردل و مزدوران نظام سلطه یکی از یاران بزرگ امام راحل را هدف ترور خود قرار داده و تقدیر الهی این بود که حرکت نابخردانه دشمن موفق نباشد و این گنجینه مبارک و بزرگ اسلامی برای امت اسلام بماند.

 

وی تصریح کرد: مقام معظم رهبری ویژگی های منحصر بفردی دارند که عامل شکوفایی رشد و تعالی انقلاب شده و به فضل الهی این نظام با اقتدار هر چه بیشتر در سایه خردمندانه ایشان راهش را ادامه داده است.

 

خطیب جمعه تربت حیدریه گفت: یکی از ویژگی های معظم له پایبندی به اصول و راه امام راحل است که در کنار استکبار ستیزی و آرمانخواهی یک تمدن ناب اسلامی و حرکت در مسیر اسلام ناب محمدی(ص)، مایه صلابت و اقتدار انقلاب اسلامی شدند.

 

وی به دیدار اخیر مقام معظم رهبری با نخست وزیر ژاپن اشاره کرد و افزود: در پنجشنبه هفته قبل نخست وزیر ژاپن وقتی پیام ترمپ را عنوان کرد ایشان با صلابت تمام فرمودند او را در شان پاسخ نمی دانند که واشنگتن پست نوشته این سخنان آیت الله خامنه ای ما را به یاد سخنان آیت الله خمینی(ره) انداخت که با صلابت فرمود امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

 

عصمتی بیان کرد: یکی از نکات خاص و برجسته این شخصیت بزرگ و رهبر الهی سیر وسلوک این مرد است و وقتی این جمله را با صلابت فرمود: موسی به بنی اسراییل گفت: خداوند با ماست و کارتان را انجام دهید ایشان فرمودند: امروز من می گویم خداوند با ماست.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
The problem of Plagiarism or Academic Citation English paper Most readily useful motivation for assess Essay Topics for pupils Science Fair Venture A Few Ideas Typical Examples of Plagiarism for Pupils You Need To Know خطر عبور خط انتقال گاز از میان بهترین باغ های روستای کامه علیا پیمانکار سالاری دولت بلای جان مردم! اقدامات جزیره ای و موازی کاری دردی را درمان نمی کند انتقاد عضو شورای شهر تربت حیدریه از وضعیت فروشگاه های زنجیره ای بیست و هفتمین کاروان پیاده و زیارتی بافق یزد وارد تربت حیدریه شد+تصاویر بیش از ۱۴۰ هزار نفر در منطقه تربت حیدریه تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند ارتقای سواد فضای مجازی در جامعه آسیب های این حوزه را کاهش می دهد/ضرورت تغییر موضع از حوزه پدافندی به آفندی