بدون نظر
 
رییس شورای شهر تربت حیدریه خبر داد
پایان مأموریت اکبریان در شهرداری تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ در ۸:۲۹ ق.ظ
 
ریاحی گفت: با انتخاب مهدی قدرتی بعنوان شهردار جدید شهر تربت حیدریه، سعید اکبریان از سوی شهرداری مشهد فراخوان و بدین صورت اتمام کار وی با مدیریت شهری تربت خیدریه اعلام می شود.

اردشیر ریاحی، رییس شورای شهر تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار داشت: سعید اکبریان در ۲۴ شهریورماه سال ۹۹ و پس از  انتخاب به عنوان شهردار تربت‌حیدریه،  حکم مأموریت خود را از شهرداری مشهد دریافت کرد.

وی تصریح کرد: از آنجا که مدت این مأموریت یک ساله بوده و چندی پیش وی از طرف شورای ششم به عنوان سرپرست انتخاب شد، شهرداری مشهد طی مکاتبه ای خواستار بازگشت اکبریان به محل اصلی خدمتی شده است.

اکبریان، سرپرست شهرداری تربت حیدریه ضمن تقدیر و تشکر از اعتماد هفت عضو شورا برای دوره سرپرستی گفت: نه استعفا مطرح است و نه عدم تمایل شورای شهر و دلیل پذیرش دوره سرپرستی ام این بود که تا آخرین لحظه برای شهروندان شریف تربت حیدریه خدمت نمایم و خللی در دوره سرپرستی  برای شهر ایجاد نشود، اما به لحاظ قوانین و مقررات اداری و طبق اعلام شهرداری مشهد، باید در محل اصلی خدمتی حضور داشته باشم.

اکبریان از همراهی، همکاری و تعامل همه شهروندان فهیم و قدرشناس شهر تربت حیدریه با مجموعه شهرداری تشکر و  برای آنان آرزوی سلامتی و سعادت کرد.

ابوالقاسم عظیمی سرپرست شهرداری تربت حیدریه شد

اردشیر ریاحی، رییس شورای شهر تربت حیدریه بیان کرد:  پس از پایان مأموریت سعید اکبریان در شهرداری، شورای اسلامی شهر جلسه فوق‌العاده‌ای را عصر امروز برگزار و با اکثریت آرا عظیمی از کارکنان رسمی شهرداری را بعنوان سرپرست شهرداری انتخاب کرد.

وی افزود: بر همین این اساس عظیمی تا اتمام بروکراسی های اداری و امضای حکم مهدی قدرتی، سرپرست شهرداری تربت حیدریه خواهد بود..

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
پیوست عدالت در وزارت بهداشت خدمت رسانی به مناطق محروم است واردات واکسن طی دو هفته آینده به ۱۶۰ میلیون دز می رسد / ۷۶ میلیون جمعیت کشور واکسینه شده اند بیمارستان ۲۷۲ تختخوابی امام حسین علیه السلام تربت حیدریه افتتاح شد وزیر بهداشت وارد تربت حیدریه شد مرزبانی از دین مهمترین میثاق طلاب و روحانیون است خرید حمایتی زعفران در خراسان رضوی آغاز شد پسته‌کاران پسته خندان نیستند مهمترین دستاورد سفرهای استانی دولت محرومیت زدایی از مناطق محروم است پروژه های نیمه تمام ورزشی تربت حیدریه معطل ۱۸ میلیارد تومان اعتبار پیکر شهید محمد محمدی در تربت‌حیدریه تشییع شد بهره برداری از ۴ مینی چمن ورزشی در منطقه تربت حیدریه پارک جنگلی شهید حجتی تربت حیدریه فرصت مناسب برای تقویت گردشگری