بدون نظر
 
سنگ نوردی خراسان رضوی:
پایان رقابتهای سنگ نوردی خراسان رضوی در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ در ۸:۲۰ ق.ظ
 
رقابتهای سنگ نوردی پسران و دختران خراسان رضوی که از دو روز پیش در تربت حیدریه آغاز شده بود نفرات برتر خود را در رده های سنی مختلف شناخت.

به گزارش تابان تربت؛ در بخش دختران، رده نونهالان از گروه الف: هستی سادات موسوی از نیشابور، لعیا عابدی حیدرآبادی و زهرا محمدپور هر دو از مشهد، به ترتیب اول تا سوم شدند.

 

در گروه ب همین رده نیز فاطمه سادات رضوی از نیشابور، محیا نقدی از مشهد و یکتا زرگرانی از نیشابور، اول تا سوم شدند.

 

در بخش دختران، رده نوجوانان نیز کیانا صارم صفاری از مشهد، مینا کلان از نیشابور و مهرانه بنی اسدی از تربت‌حیدریه، رتبه های اول تا سوم را از آن خود کردند.


همچنین در بخش پسران، رده نونهالان از گروه الف: سید سبحان سجادی و سهراب صادق‌نژاد هر دو از مشهد، و سینا مسیح ‌آبادی از نیشابور، اول تا سوم شدند.

 

در گروه ب همین رده نیز سیدعلی یعقوبی و سپهر نساج کریمی هر دو از مشهد و پوریا یعقوبی از تربت‌حیدریه، به ترتیب اول تا سوم شدند.

 

در بخش پسران و در رده نوجوانان نیز ابوالفضل محمدی از نیشابور، یونس خورشید همدانی از مشهد و یوسف اردمه از نیشابور، اول تا سوم شدند.‌

 

در این رقابتها ۳۰ ورزشکار پسر و ۲۳ ورزشکار دختر از شهرستانهای مشهد، نیشابور، قوچان و تربت حیدریه حضور داشتند.

 

رقابتهای بخش دختران روز پنجشنبه و پسران نیز روز جمعه برگزار شد و نفرات برتر به مسابقات کشوری که زمان و مکان آن بعدا اعلام می شود معرفی خواهند شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
رهبری دستور داده‌اند که جلسات شورا بدون حضور روحانی هم برگزار شود ادامه راه جریان مقاومت شفاف است/اگر بنا بود بهانه سختی و کمبود گرفته شود هیچگاه خرمشهر آزاد نمی شد برخی رسانه های داخلی در خدمت عملیات روانی و ادبیات خشن دشمن قرار گرفتند/استراتژی نظام مقاومت و ایستادگی است در پی نشانی از «محمد قهرمان» در زادگاهش تربت حیدریه! ماجرای آنتن نصب شده در روستای مرجان چه بود؟ رسانه ها و روابط عمومی ها فضای آرام و به دور از التهاب را در کشور حاکم کنند ۱۸ هزار نفر مبتلا به بیماری فشار خون در تربت حیدریه شناسایی شد ملت ایران با هر گونه مذاکره ای که حاکی از ترس مذاکره کننده گان باشد مخالف است/تقابل امروز ما با استکبار در میدان اقتصادی است کاوش‌های باستان‌شناسی در منطقه «دامسک» ادامه یابد اصل تبلیغ و ترویج زکات ضعیف است/جمع آوری ۱۴ میلیارد ریال زکات در تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع مسوولان نظام افزایش ۲۰ درصدی نرخ کرایه تاکسی ها در تربت حیدریه