بدون نظر
 
سنگ نوردی خراسان رضوی:
پایان رقابتهای سنگ نوردی خراسان رضوی در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ در ۸:۲۰ ق.ظ
 
رقابتهای سنگ نوردی پسران و دختران خراسان رضوی که از دو روز پیش در تربت حیدریه آغاز شده بود نفرات برتر خود را در رده های سنی مختلف شناخت.

به گزارش تابان تربت؛ در بخش دختران، رده نونهالان از گروه الف: هستی سادات موسوی از نیشابور، لعیا عابدی حیدرآبادی و زهرا محمدپور هر دو از مشهد، به ترتیب اول تا سوم شدند.

 

در گروه ب همین رده نیز فاطمه سادات رضوی از نیشابور، محیا نقدی از مشهد و یکتا زرگرانی از نیشابور، اول تا سوم شدند.

 

در بخش دختران، رده نوجوانان نیز کیانا صارم صفاری از مشهد، مینا کلان از نیشابور و مهرانه بنی اسدی از تربت‌حیدریه، رتبه های اول تا سوم را از آن خود کردند.


همچنین در بخش پسران، رده نونهالان از گروه الف: سید سبحان سجادی و سهراب صادق‌نژاد هر دو از مشهد، و سینا مسیح ‌آبادی از نیشابور، اول تا سوم شدند.

 

در گروه ب همین رده نیز سیدعلی یعقوبی و سپهر نساج کریمی هر دو از مشهد و پوریا یعقوبی از تربت‌حیدریه، به ترتیب اول تا سوم شدند.

 

در بخش پسران و در رده نوجوانان نیز ابوالفضل محمدی از نیشابور، یونس خورشید همدانی از مشهد و یوسف اردمه از نیشابور، اول تا سوم شدند.‌

 

در این رقابتها ۳۰ ورزشکار پسر و ۲۳ ورزشکار دختر از شهرستانهای مشهد، نیشابور، قوچان و تربت حیدریه حضور داشتند.

 

رقابتهای بخش دختران روز پنجشنبه و پسران نیز روز جمعه برگزار شد و نفرات برتر به مسابقات کشوری که زمان و مکان آن بعدا اعلام می شود معرفی خواهند شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بهره برداری از چهارمین پایگاه شهری اورژانس در تربت حیدریه «کوه شصت دره» صنوبر تفرجگاه بهاری تربت حیدریه جبهه مقاومت محاسبات آمریکا در منطقه را برهم زد/موشک های نقطه زن انقلاب اسلامی تن آمریکا و اسرائیل را می لرزاند/بخش مهمی از مشکلات کشور نتیجه سوء مدیریت هاست مدارس تربت حیدریه آماده اسکان زائران و مسافران نوروزی اصحاب رسانه مطالبه گری از مدیران شهری را در دستور کار خود قرار دهند حاشیه نشینی بزرگترین معضل مدیریت شهری تربت حیدریه/شورای شهر به جای مجری گری باید به تصمیم سازی ها و سیاست گذاری های کلان ورود کنند ویژه برنامه جشن نوروزگاه در تربت حیدریه اجرا می شود آمادگی ۳ پایگاه در طرح نوروزی امداد و نجات جاده ای اخذ مجوز پایگاه امداد هوایی در تربت حیدریه/کاهش ۲۴ درصدی تلفات جاده ای در تربت حیدریه سپید پایتخت ایران روایتی متفاوت از روستای ابریشمیِ بسک تربت حیدریه اعزام ۱۰۰۰ زائر از تربت حیدریه به مناطق عملیاتی دفاع مقدس