بدون نظر
 
مدیر شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی منطقه تربت‌حیدریه:
پاسخگویی سامانه کارت هوشمند سوخت تربت‌حیدریه به ۳۵۰۰ شهروند
تاریخ انتشار : ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ در ۱۱:۱۹ ق.ظ
 
بلندی گفت: از ابتدای امسال سامانه هوشمند سوخت این منطقه، پاسخگوی افزون بر سه هزار و ۵۰۰ شهروند به ‌صورت غیرحضوری و حضوری بود.

به گزارش تابان تربت؛ جواد بلندی، مدیر شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی منطقه تربت‌حیدریه اظهار داشت: از این میزان پاسخگویی تعداد هزار و ۵۶۱ نفر برای حذف رمز و رفع اشکال کارت هوشمند سوخت به نواحی تحت پوشش مراجعه و پاسخ خودرا دریافت کردند.

وی تصریح کرد: علاوه بر این با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا و فراهم شدن امکان پاسخگویی غیرحضوری برای مراجعان عزیز، هزار و ۸۶۰ نفر از شهروندان مشکلات خود را از طریق تماس تلفنی پیگیری و پاسخ خود را دریافت کردند.

مدیر‌منطقه تربت‌حیدریه در ادامه گفت: همچنین از ابتدای امسال هزار و ۲۰ مورد نقص‌ فنی اعلام شده از سوی متصدیان مجاری عرضه‌، توسط پنج تیم تخصصی پشتیبان سامانه هوشمند سوخت در قالب بیش از ۱۴۰ ماموریت به‎رغم محدودیت‌های موجود در تامین تجهیزات، بدون هرگونه وقفه در چرخه سوخت‌رسانی و در حداقل زمان ممکن برطرف شد.

بلندی افزود: پایش ‌تراکنش‌ ‌کارت‌ هوشمند‌ سوخت به خصوص در بخش نفت‌گاز اقدامی‌ ‌موثر برای پیشگیری از انحراف و قاچاق فرآورده‌های‌نفتی و در ‌راستای حفظ و صیانت از سرمایه‌های ملی و کمک به اقتصاد کشور است که با اهتمام همکاران سامانه هوشمند سوخت و دیگر مسوولان کنترلی و نظارتی منطقه به صورت مستمر انجام می‌گیرد.

وی در بخش دیگری گفت: از ابتدای امسال همچنین سه هزار و ۵۷۳ عدد کارت هوشمند ‌سوخت در حوزه عملیاتی منطقه تربت‌حیدریه از طریق دفاتر پلیس به اضافه ۱۰ تقاضا‌ و صادر شده است.
به گفته بلندی: روزانه نزدیک به ۲۷۰ هزار مترمکعب گاز طبیعی از طریق ۳۲ باب جایگاه فعال عرضه این سوخت در منطقه تربت‌حیدریه توزیع می‌شود.

تامین، ذخیره‌سازی و توزیع انواع سوخت در ۳۳ شهرستان استان ۶ میلیون و ۸۷۰ هزار نفری خراسان رضوی بر عهده سه شرکت مستقل پخش فراورده‌های نفتی شامل مناطق سبزوار، تربت‌حیدریه و خراسان رضوی است.

شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی منطقه تربت‌حیدریه شهرستانهای مه‌ولات، زاوه، گناباد، رشتخوار، بجستان، خواف، تربت‌حیدریه، کاشمر، خلیل‌آباد و کوهسرخ را با مجموع جمعیت ۹۳۳ هزار نفر زیرپوشش دارد.

۶۳ جایگاه عرضه سوخت، ۳۲ جایگاه سوخت سی.ان.جی و ۱۲۰ فروشندگی نفت سفید در این منطقه دایر است.
ناوگان حمل و نقل منطقه تربت‌حیدریه نیز ۱۸۸ نفتکش از جمله ۱۲۱ دستگاه تریلی در اختیار دارد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اجازه هیچ تعرضی به مرزهای جمهوری اسلامی را نخواهیم داد عملیات اجرایی تعریض ورودی تربت حیدریه از سمت گناباد به زودی آغاز می شود برخی کارشناسان بانک ها به دنبال تولید نارضایتی بین مردم هستند تأکید همزمان طب سنتی و نوین به واکسیناسیون عمومی/ بذر عدم واکسیناسیون توسط دشمنان در ذهن مردم کاشته شد وعده استاندار خراسان رضوی به باغداران کدکن محقق نشد پایان مأموریت اکبریان در شهرداری تربت حیدریه بیش از ۱۳۵ هزار دُز واکسن کرونا در تربت حیدریه تزریق شده است آغاز عملیات اجرایی احداث پل ورودی شهر کدکن تعلیم علوم دینی نیازمند تلاش و مجاهدت علمی است رفع مشکلات مناطق محروم با اردوی جهادی و میز خدمت ادارات/ از احداث خانه روستایی تا اجرای طرح کمک مومنانه در تربت حیدریه تشکیل دولت اسلامی مستلزم تربیت مدیر انقلابی و کارآمد و تحول در ساختار اداری کشور است مهدی قدرتی شهردار تربت حیدریه شد