بدون نظر
 
مسئول بسیج جامعه پزشکی تربت حیدریه خبر داد؛
ویزیت رایگان ۱۰۰ بیمار در طرح شهید رهنمون
تاریخ انتشار : ۰۶ مهر ۱۳۹۸ در ۹:۳۱ ق.ظ
 
مسئول بسیج جامعه پزشکی تربت حیدریه گفت: در آخرین روز از هفته دفاع مقدس 100 بیمار نیازمند در طرح شهید رهنمون ویزیت رایگان شدند.

محمدرضا بهروز، مسئول بسیج جامعه پزشکی تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد: طرح شهید دکتر رهنمون در راستای اعتلای بسیج در ارائه خدمات بهداشتی ، درمانی و مشاوره ای تدوین شده که در روستاهای کمتر برخوردار با جمعیت تحت پوشش بیش از 3 هزار نفر اجرا می گردد و در تربت حیدریه نیز پس از تشکیل جلسه مشترک با معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی روستای سلطان آباد رخ به عنوان محل اجرای این طرح انتخاب شد.

 

وی تصریح کرد: این طرح در راستای رسالت بسیج در اعتلای خدمات بهداشتی، درمانی در حال اجراست و امیدواریم با تداوم این طرح با کمک دانشگاه علوم پزشکی و همت کانون بسیج جامعه پزشکی شاهد کاهش مشکلات بهداشتی درمانی مردم این منطقه باشیم.

 

بهروز خاطر نشان کرد: بر همین اساس و به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس هفتمین مرحله طرح شهید دکتر رهنمون در منطقه سلطان آباد از توابع بخش رخ این شهرستان اجرا شد.

 

وی تصریح کرد: در این طرح که به مدت یک روز با همکاری یک پزشک عمومی، چهار پرستار، یک کارشناس تغذیه و سلامت خانواده برگزار شد، بیش از 100 نفر از بیماران نیازمند منطقه پس از غربالگری فشار خون به صورت رایگان ویزیت و داروهای خود را نیز به صورت رایگان دریافت کردند.

 

مسئول بسیج جامعه پزشکی تربت حیدریه گفت: در حاشیه این طرح کارگاه تغذیه سالم با حضور کارشناس تغذیه معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه نیز برگزار و نکات کاربردی ارائه شده مورد استقبال افراد حاضر قرار گرفت.

 

بهروز یادآور شد: پارسال با اجرای طرح شهید رهنمون در مناطق و روستاهای محروم شهرستان تربت حیدریه 650 بیمار از خدمات ویزیت رایگان بهره مند شدند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
برداشت ۱۵۰ تن گل محمدی از گلستان های جلگه رخ نظام اسلامی باید در تمام موئلفه های قدرت سرآمد باشد شورای شهر تربت حیدریه در پیچ و تاب انتخاب شهردار! مردمی بودن دستگاه قضا به رعایت حق و اجرای مُرّ قانون و مبارزه با فساد است اختصاص ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در تربت حیدریه تهدید علیه سلامت عمومی پشت دیوار تصفیه خانه تربت حیدریه زعفرانکاران محصول خود را ارزان نفروشند/مشکل اقتصادی کشور با مدیریت جهادی و انقلابی حل می شود قرارگاه محرومیت زدائی سپاه ۲۳ سری کمک جهیزیه به نوعروسان تربت حیدریه اهدا کرد عدم رای اعتماد شورای شهر تربت حیدریه به شهردار تربت حیدریه در چند قدمی وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک برای کارکنان دولت و متصدیان اصناف اجباری شد کمپ نگهداری معتادان متجاهر در تربت حیدریه راه اندازی می شود فرهنگ وحشی غرب حقوق بشر را برای منافع خود می خواهد/رعایت موازین بهداشتی الزام شرعی و قانونی است