بدون نظر
 
استاد حوزه و دانشگاه:
ولایت محور اساسی حکومت اسلامی است/حرکت در مسیر کلیشه سازی دشمن مانع نور آوری جامعه می شود
تاریخ انتشار : ۰۷ شهریور ۱۳۹۶ در ۱۰:۳۶ ق.ظ
 
استاد حوزه و دانشگاه در تربت حیدریه ولایت را اساس حکومت اسلامی دانست و افزود: مطالبه مردم بر خلاف ارزشهای اسلامی، الهی و انسانی جامعه را به سمت فساد و طاغوت می کشاند، لذا ولایت فقیه بعنوان عمود خیمه و اساس حکومت اسلامی نقش تاثیر گذاری در هدایت امت اسلامی دارد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، حجت الاسلام محمد کازری صبح امروز در ویژه برنامه شهادتی امام باقر(ع) در حسینیه مقام معظم رهبری(بیت امام جمعه) اظهار کرد: تثبیت روحیه انقلابی و جهادی از ضروریات جامعه اسلامی است، همانکه رزمندگان حزب الله لبنان از آن نگران هستند و معتقدند که ما تمام انقلاب را صادر کردیم و شاید اندکی برای خودمان باقی نگذاشتیم.

 

وی تصریح کرد: دلدادگی در مسیر ولایت و رهبری مایه تحکیم انقلاب و نظام اسلامی و به عقب راندن دشمن می شود و امروز این شاخصه نیازمند گفتمان سازی و تبیین است.

 

استاد حوزه و دانشگاه در تربت حیدریه ولایت را اساس حکومت اسلامی دانست و افزود: مطالبه مردم بر خلاف ارزشهای اسلامی، الهی و انسانی جامعه را به سمت فساد و طاغوت می کشاند، لذا ولایت فقیه بعنوان عمود خیمه و اساس حکومت اسلامی نقش تاثیر گذاری در هدایت امت اسلامی دارد.

 

کازری بیان کرد: امروز دشمن با استفاده از حربه نفوذ به دنبال تغییر در ساختار نظام اسلامی است و قصد دارد در یک پروسه همگن سازی جامعه بشری، یکسان سازی آموزشی را از مهدهای کودک تا فارغ التحصیلی در دانشگاهها را فراهم کند که خروجی آن، انسانی مورد نظر و با اهداف انها در جوامع بشری است.

 

استاد حوزه و دانشگاه حرکت در مسیر کلیشه سازی دشمن را مانع نور آوری جامعه دانست و افزود: دشمنان با عبارات مختلف و کلیشه سازی در صدد همگن سازی امت اسلامی با جوامع غربی است تا از این طریق بتواند اهداف استکباری و استعماری را پیاده سازی کند.

 

وی از واژه کنترل جمیعت و تنظیم خانواده بعنوان محور نفوذ و کلیشه ای دشمن یاد کرد و افزود: دشمن با علم به اینکه باید جمعیت امت اسلامی و بخصوص تشیع را کاهش دهد با واژگانی غربی و همگن ساز و کلیشه ای موفق شد بخشی از خواسته خود را در کشور پیاده کند که با هشدار رهبر معظم انقلاب اسلامی و سیاست های ابلاغی خانواده این توطئه خنثی شد.

 

استاد حوزه و دانشگاه تنها راه مقابله با نفوذ دشمن را ورود بالغکس از همان راه عنوان کرد و گفت: راه نفوذ دشمن را باید با کلیشه های وارونه برگرفته از دشمن و ارائه سبک زندگی اسلامی در همه عرصه ها بست و این مهم نیازمند گفتمان سازی و تبیین است.

 

انتهای پیام/

 

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
طومار فتنه داعش با تفکر بسیج در هم پیچیده شد نابودی داعش در منطقه جلوه ای از قدرت نمایی تفکر بسیج است طرح بهداشتی، درمانی بسیج جامعه پزشکی در تربت حیدریه اجرا شد بهره برداری از ۷ پروژه عمرانی بسیج در تربت حیدریه/اتمام پروژه های نیمه تمام بسیج نیازمند ۲۷ میلیارد ریال اعتبار ورود زعفران ایران به تالار بورس زعفران تربت حیدریه اعزام نخستین گروه جهادی تربت حیدریه به مناطق زلزله زده کرمانشاه نیمی از اجاره بهای موقوفات منطقه تربت حیدریه بروز رسانی شده است/احیای موقوفات، جذب سرمایه گذار و اشتغالزایی اولویت اصلی اوقاف/مردم بر اساس نیاز جامعه وقف کنند ضرورت تعیین تکلیف سهام شهرداری و شرکت زعفرانیه در پروژه بافت فرسوده بسیج نماد اقتدار نظام و صحنه مشارکت در حمایت ازآرمانهای انقلاب اسلامی است/پایان داعش در غرب آسیا مرهون تفکر و اندیشه بسیج است/اخلاص، تکلیف محوری و حضور در صحنه از ویژگی های شاخص بسیج مهمترین مسوولیت طلاب و روحانیون فهم و نشر معارف دین و پاسداری از مرزهای اسلامی است/حوزه و طلبه انقلابی باید در خدمت مردم باشد کاهش ۳۰ درصدی تولید زعفران در خراسان رضوی/اولویت در خرید توافقی تثبیت قیمت تعیین شده است پیروزی محور مقاومت توطئه راهبردی آمریکا در غرب آسیا را خنثی کرد