بدون نظر
 
استاد حوزه و دانشگاه:
ولایت محور اساسی حکومت اسلامی است/حرکت در مسیر کلیشه سازی دشمن مانع نور آوری جامعه می شود
تاریخ انتشار : ۰۷ شهریور ۱۳۹۶ در ۱۰:۳۶ ق.ظ
 
استاد حوزه و دانشگاه در تربت حیدریه ولایت را اساس حکومت اسلامی دانست و افزود: مطالبه مردم بر خلاف ارزشهای اسلامی، الهی و انسانی جامعه را به سمت فساد و طاغوت می کشاند، لذا ولایت فقیه بعنوان عمود خیمه و اساس حکومت اسلامی نقش تاثیر گذاری در هدایت امت اسلامی دارد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، حجت الاسلام محمد کازری صبح امروز در ویژه برنامه شهادتی امام باقر(ع) در حسینیه مقام معظم رهبری(بیت امام جمعه) اظهار کرد: تثبیت روحیه انقلابی و جهادی از ضروریات جامعه اسلامی است، همانکه رزمندگان حزب الله لبنان از آن نگران هستند و معتقدند که ما تمام انقلاب را صادر کردیم و شاید اندکی برای خودمان باقی نگذاشتیم.

 

وی تصریح کرد: دلدادگی در مسیر ولایت و رهبری مایه تحکیم انقلاب و نظام اسلامی و به عقب راندن دشمن می شود و امروز این شاخصه نیازمند گفتمان سازی و تبیین است.

 

استاد حوزه و دانشگاه در تربت حیدریه ولایت را اساس حکومت اسلامی دانست و افزود: مطالبه مردم بر خلاف ارزشهای اسلامی، الهی و انسانی جامعه را به سمت فساد و طاغوت می کشاند، لذا ولایت فقیه بعنوان عمود خیمه و اساس حکومت اسلامی نقش تاثیر گذاری در هدایت امت اسلامی دارد.

 

کازری بیان کرد: امروز دشمن با استفاده از حربه نفوذ به دنبال تغییر در ساختار نظام اسلامی است و قصد دارد در یک پروسه همگن سازی جامعه بشری، یکسان سازی آموزشی را از مهدهای کودک تا فارغ التحصیلی در دانشگاهها را فراهم کند که خروجی آن، انسانی مورد نظر و با اهداف انها در جوامع بشری است.

 

استاد حوزه و دانشگاه حرکت در مسیر کلیشه سازی دشمن را مانع نور آوری جامعه دانست و افزود: دشمنان با عبارات مختلف و کلیشه سازی در صدد همگن سازی امت اسلامی با جوامع غربی است تا از این طریق بتواند اهداف استکباری و استعماری را پیاده سازی کند.

 

وی از واژه کنترل جمیعت و تنظیم خانواده بعنوان محور نفوذ و کلیشه ای دشمن یاد کرد و افزود: دشمن با علم به اینکه باید جمعیت امت اسلامی و بخصوص تشیع را کاهش دهد با واژگانی غربی و همگن ساز و کلیشه ای موفق شد بخشی از خواسته خود را در کشور پیاده کند که با هشدار رهبر معظم انقلاب اسلامی و سیاست های ابلاغی خانواده این توطئه خنثی شد.

 

استاد حوزه و دانشگاه تنها راه مقابله با نفوذ دشمن را ورود بالغکس از همان راه عنوان کرد و گفت: راه نفوذ دشمن را باید با کلیشه های وارونه برگرفته از دشمن و ارائه سبک زندگی اسلامی در همه عرصه ها بست و این مهم نیازمند گفتمان سازی و تبیین است.

 

انتهای پیام/

 

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دشمن با جنگ روانی بدنبال ناکارآمد جلوه دادن نظام است ورودی ۶۰ هزار پرونده به حوزه قضایی تربت حیدریه نماز عید سعید فطر تربت حیدریه در محل مسجد جامع برگزار می شود فسیل های ۶۵ میلیون ساله در تربت حیدریه رونمایی شدتد مجمع مشورتی نماد برون سپاری و مشارکت جوانان در تصمیم گیری و تصمیم سازی های کشور است محوطه تاریخی تازه کشف شده در تربت حیدریه به سایت گردشگری تبدیل می شود راه بلدان محلی تربت حیدریه آموزش می بینند امت اسلامی در آینده ای نزدیک نابودی رژیم غاصب صهیونیستی را جشن خواهد گرفت/جریان مقاومت آمال نظام سلطه را در هم پیچیده است وحدت امت اسلامی و اعلام تشکیل جریان مقاومت در جهان مهمترین پیام روز جهانی قدس است/شعار نیل تا فرات به بقای صهیونیست ها تنزل یافت/شلیک چندین موشک تن نتانیاهو را به لرزه انداخت راهپیمایی روز جهانی قدس، دفاع از امنیت و منافع ملی است امام خمینی(ره) مسیر تاریخ را تغییر داد تراز بازرگانی خارجی گمرکات خراسان رضوی ۲۷۸ میلیون دلار اعلام شد