بدون نظر
 
مسوول عقیدتی سیاسی تیپ ۱۷۷ ارتش:
ولایت محوری و ولایت پذیری وجه تمایز ارتش جمهوری اسلامی ایران با سایر ارتش های جهان
تاریخ انتشار : ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ در ۱۲:۵۱ ب.ظ
 
مسوول عقیدتی سیاسی تیپ ۱۷۷ شهید محمد جعفر نصر اصفهانی گفت: آنچه که مایه اقتدار و عزت امروز و آینده نظام است و ارتش جمهوری اسلامی را از سایر ارتش های جهان تمیز داده ولایت محوری و ولایت پذیری رزمندگان اسلام در بدنه ارتش است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام روح الله لندرانی در سخنان قبل از خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: ارتش جمهوری اسلامی از لحظات آغاز پیروزی انقلاب با بیعت خود با امام مسلمین حضرت روح الله(ره) در کنار مردم و نظام بوده و امروز مفتخر است که بعنوان یکی از نیروهای مسلح برجسته در کنار سایر نیروهای نظامی از کیان و امنیت این مرز و بوم دفاع می کند.

 

وی تصریح کرد: ارتش از همان آغاز مبارزه با قائله های قومی و مذهبی تا هشت سال جنگ تحمیلی و همچنین تا به امروز در کنار سایر نیروهای مسلح در عرصه های مختلف مشغول خدمت رسانی به مردم است‌.

 

حجت الاسلام لندرانی افزود: گواه این ادعا علاوه بر برقراری نظم و امنیت در مرزهای کشور را می توان در خدمت رسانی به مردم سیل زده استان های کشور جستجو کرد که چگونه بدنه ارتش در مناطق مختلف در کنار سایر نیروهای امدادی و نظامی برای تسریع در حل مشکلات سیل زدگان با امکانات و تجهیزات و نیروی انسانی خود حضور به موقع داشت.

 

مسوول عقیدتی سیاسی تیپ ۱۷۷ شهید محمد جعفر نصر اصفهانی گفت: آنچه که مایه اقتدار و عزت امروز و آینده نظام است و ارتش جمهوری اسلامی را از سایر ارتش های جهان تمیز داده ولایت محوری و ولایت پذیری رزمندگان اسلام در بدنه ارتش است.

 

وی خاطر نشان کرد: ارتش امروز یک ارتش ارزشی، انقلابی و حزب اللهی است و به شجره طیبه ای تبدیل شده که در خدمت رسانی به مردم مرگ را حقیر شمرده و تا واپسین لحظات حیات و آخرین قطره خون خود مدافع ارزشهای اسلامی و انسانی است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مسیر منتهی به مجموعه ورزشی آزادی تربت حیدریه نیازمند نگاه ویژه مسئولان است بافت فرسوده تربت حیدریه از فرسودگی خارج می شود! بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی در تربت حیدریه توزیع شد نماز عید سعید فطر تربت حیدریه به روایت تصویر رعایت توصیه های بهداشتی مسئولان از مصادیق تزکیه نفس در روابط اجتماعی است عیدی خیّر تربت حیدریه به دانشجویان کم بضاعت محورهای مهم بیانات امام خامنه ای(مدظله العالی) در روز جهانی قدس پرداخت  ۹۹۰ میلیون ریال به مددجویان بهزیستی جلگه رخ و کدکن تسویه مطالبات زعفرانکاران خراسان رضوی در هاله ای از ابهام!/مدیر کل تعاون روستایی خراسان رضوی: تسویه مطالبات زعفرانکاران منوط به تخصیص اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه است انحراف در تحقق بودجه ۹۸ شهرداری تربت حیدریه بدون مجوز شورا سرنوشت بزرگترین اقامتگاه بین راهی کشور در چالشی جدید! فقدان یک سازمان برنامه و بودجه کارآمد، نمایندگان مجلس را ناچار به پیگیری پروژه های دولتی کرده است/حرکت جهادی، شبانه روزی و بی منت مسیر اصلی کارگزاران نظام