بدون نظر
 
مسوول عقیدتی سیاسی تیپ ۱۷۷ ارتش:
ولایت محوری و ولایت پذیری وجه تمایز ارتش جمهوری اسلامی ایران با سایر ارتش های جهان
تاریخ انتشار : ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ در ۱۲:۵۱ ب.ظ
 
مسوول عقیدتی سیاسی تیپ ۱۷۷ شهید محمد جعفر نصر اصفهانی گفت: آنچه که مایه اقتدار و عزت امروز و آینده نظام است و ارتش جمهوری اسلامی را از سایر ارتش های جهان تمیز داده ولایت محوری و ولایت پذیری رزمندگان اسلام در بدنه ارتش است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام روح الله لندرانی در سخنان قبل از خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: ارتش جمهوری اسلامی از لحظات آغاز پیروزی انقلاب با بیعت خود با امام مسلمین حضرت روح الله(ره) در کنار مردم و نظام بوده و امروز مفتخر است که بعنوان یکی از نیروهای مسلح برجسته در کنار سایر نیروهای نظامی از کیان و امنیت این مرز و بوم دفاع می کند.

 

وی تصریح کرد: ارتش از همان آغاز مبارزه با قائله های قومی و مذهبی تا هشت سال جنگ تحمیلی و همچنین تا به امروز در کنار سایر نیروهای مسلح در عرصه های مختلف مشغول خدمت رسانی به مردم است‌.

 

حجت الاسلام لندرانی افزود: گواه این ادعا علاوه بر برقراری نظم و امنیت در مرزهای کشور را می توان در خدمت رسانی به مردم سیل زده استان های کشور جستجو کرد که چگونه بدنه ارتش در مناطق مختلف در کنار سایر نیروهای امدادی و نظامی برای تسریع در حل مشکلات سیل زدگان با امکانات و تجهیزات و نیروی انسانی خود حضور به موقع داشت.

 

مسوول عقیدتی سیاسی تیپ ۱۷۷ شهید محمد جعفر نصر اصفهانی گفت: آنچه که مایه اقتدار و عزت امروز و آینده نظام است و ارتش جمهوری اسلامی را از سایر ارتش های جهان تمیز داده ولایت محوری و ولایت پذیری رزمندگان اسلام در بدنه ارتش است.

 

وی خاطر نشان کرد: ارتش امروز یک ارتش ارزشی، انقلابی و حزب اللهی است و به شجره طیبه ای تبدیل شده که در خدمت رسانی به مردم مرگ را حقیر شمرده و تا واپسین لحظات حیات و آخرین قطره خون خود مدافع ارزشهای اسلامی و انسانی است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
Dirty Factual Statements About free spins Unveiled Celebrating the Women at Tufts کمیته برنامه ریزی شهرستان بی خاصیت است Top Five casino real money Urban myths تخلف دفاتر پیشخوان دولت در تربت حیدریه خطر عبور خط انتقال گاز از میان بهترین باغ های روستای کامه علیا پیمانکار سالاری دولت بلای جان مردم! اقدامات جزیره ای و موازی کاری دردی را درمان نمی کند انتقاد عضو شورای شهر تربت حیدریه از وضعیت فروشگاه های زنجیره ای بیست و هفتمین کاروان پیاده و زیارتی بافق یزد وارد تربت حیدریه شد+تصاویر بیش از ۱۴۰ هزار نفر در منطقه تربت حیدریه تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند ارتقای سواد فضای مجازی در جامعه آسیب های این حوزه را کاهش می دهد/ضرورت تغییر موضع از حوزه پدافندی به آفندی