بدون نظر
 
وقتی یک مسئول تنها به خاطر سکوت (!) در برابر نقد بسیج از مهدی هاشمی عزل می شود!
تاریخ انتشار : ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۶:۳۰ ب.ظ
 
بسیج دانشجویی در نشریه خود به پرونده قضایی مهدی هاشمی پرداخته بود و این مسئول که برای این نشریه محدودیتی ایجاد نکرده بود، عزل شد!
به گزارش خبرگزاری بسیج از کرج،مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرج در واکنش به بخشنامه غیرقانونی دانشگاه آزاد برای “محدودسازی بسیج دانشجویی” گفت: این بخشنامه اولین اقدامی نیست که مسئولین دانشگاه آزاد علیه بسیج دانشجویی انجام می دهند.

شورابی گفت: اطلاع داریم در دوره جدید بولتن‌هایی علیه بسیج دانشجویی تهیه شده و در اختیار مسئولان واحدهای دانشگاهی قرار گرفته و یا به صورت شفاهی از مسئولان دانشگاه‌های آزاد خواسته‌اند بسیج دانشجویی را محدود کنند.

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرج با اشاره به لغو سخرانی یکی از اعضای شورای عالی امنیت ملی توسط معاون فرهنگی دانشگاه آزاد، افرود: آقایان از همان روزهای اولی که در دوره جدید به دانشگاه آمدند خطاب به مسئولین بسیج دانشجویی گفتند دوران تاخت و تاز شما در دانشگاه آزاد دیگر تمام شده است.

این فعال دانشجویی عنوان داشت: قوه قضائیه به زودی تکلیف این بخشنامه غیرقانونی را مشخص خواهد کرد تا این اقدام غیرقانونی مانند سایر اقدامات غیرقانونی این دانشگاه اعم از هزینه کردن در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۸۴ برای یک شخص خاص برای همگان روشن شود.

شورابی با اشاره به مصاحبه اخیر مدیرکل تشکل‌های سیاسی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد در مورد بسیج دانشجویی، گفت: همین آقای قدمیاری که امروز از عدالت و لزوم فضای باز سیاسی در دانشگاه‌ها صحبت می‌کند، چند وقت پیش دبیر هیئت نظارت بر تشکل‌های دانشگاه آزاد کرج را با فشار آوردن به مسئولان دانشگاه آزاد واحد کرج  به دلیل اینکه بسیج دانشجویی در نشریه خود به صورت کلی به پرونده قضایی مهدی هاشمی پرداخته بود برکنار کرد. با این بهانه که چرا برای بسیج دانشجویی محدودیت ایجاد نکردید.

وی اظهار داشت: آئین‌نامه نشریات دانشجویی هیچ ربطی به هیئت نظارت دانشگاه ندارد و قصد آقایان گرفتن زهر چشم از سایر مسئولین واحدهای دانشگاهی است.

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرج گفت: اجازه نمی‌دهیم مسئولان ارشد دانشگاه آزاد با تملق‌گویی فرد خاصی او را به یک بت و خط قرمز تبدیل کنند. خطوط قرمز فعالیت سیاسی در دانشگاه مشخص است. امام(ره) و رهبری و شهدا و قانون اساسی خط قرمز هستند و اگر کسی بخواهد خط قرمز جدیدی در این دانشگاه ترسیم کند از روی خط قرمز او رد می‌شویم. بسیج دانشجویی با کسانی که بخواهند خط امام(ره) را وارونه جلوه دهند مقابله خواهد کرد. خط امام یک مفسر بیشتر ندارد و آن شخص مقام معظم رهبری است.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه چهارمین جشنواره فرهنگی هنری قرآنی خاتون خورشید در خراسان رضوی برگزار می شود مطالبه تربتی‌ها برای اتصال منازل به شبکه فاضلاب شهری/ بخش خصوصی به وعده‌اش عمل نکرد محور مقاومت منافع آمریکا را به خطر انداخته است/دشمن با عملیات روانی در فضای مجازی به دنبال شکاف بین مردم و مسئولان است