بدون نظر
 
وقتی یک مسئول تنها به خاطر سکوت (!) در برابر نقد بسیج از مهدی هاشمی عزل می شود!
تاریخ انتشار : ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۶:۳۰ ب.ظ
 
بسیج دانشجویی در نشریه خود به پرونده قضایی مهدی هاشمی پرداخته بود و این مسئول که برای این نشریه محدودیتی ایجاد نکرده بود، عزل شد!
به گزارش خبرگزاری بسیج از کرج،مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرج در واکنش به بخشنامه غیرقانونی دانشگاه آزاد برای “محدودسازی بسیج دانشجویی” گفت: این بخشنامه اولین اقدامی نیست که مسئولین دانشگاه آزاد علیه بسیج دانشجویی انجام می دهند.

شورابی گفت: اطلاع داریم در دوره جدید بولتن‌هایی علیه بسیج دانشجویی تهیه شده و در اختیار مسئولان واحدهای دانشگاهی قرار گرفته و یا به صورت شفاهی از مسئولان دانشگاه‌های آزاد خواسته‌اند بسیج دانشجویی را محدود کنند.

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرج با اشاره به لغو سخرانی یکی از اعضای شورای عالی امنیت ملی توسط معاون فرهنگی دانشگاه آزاد، افرود: آقایان از همان روزهای اولی که در دوره جدید به دانشگاه آمدند خطاب به مسئولین بسیج دانشجویی گفتند دوران تاخت و تاز شما در دانشگاه آزاد دیگر تمام شده است.

این فعال دانشجویی عنوان داشت: قوه قضائیه به زودی تکلیف این بخشنامه غیرقانونی را مشخص خواهد کرد تا این اقدام غیرقانونی مانند سایر اقدامات غیرقانونی این دانشگاه اعم از هزینه کردن در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۸۴ برای یک شخص خاص برای همگان روشن شود.

شورابی با اشاره به مصاحبه اخیر مدیرکل تشکل‌های سیاسی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد در مورد بسیج دانشجویی، گفت: همین آقای قدمیاری که امروز از عدالت و لزوم فضای باز سیاسی در دانشگاه‌ها صحبت می‌کند، چند وقت پیش دبیر هیئت نظارت بر تشکل‌های دانشگاه آزاد کرج را با فشار آوردن به مسئولان دانشگاه آزاد واحد کرج  به دلیل اینکه بسیج دانشجویی در نشریه خود به صورت کلی به پرونده قضایی مهدی هاشمی پرداخته بود برکنار کرد. با این بهانه که چرا برای بسیج دانشجویی محدودیت ایجاد نکردید.

وی اظهار داشت: آئین‌نامه نشریات دانشجویی هیچ ربطی به هیئت نظارت دانشگاه ندارد و قصد آقایان گرفتن زهر چشم از سایر مسئولین واحدهای دانشگاهی است.

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرج گفت: اجازه نمی‌دهیم مسئولان ارشد دانشگاه آزاد با تملق‌گویی فرد خاصی او را به یک بت و خط قرمز تبدیل کنند. خطوط قرمز فعالیت سیاسی در دانشگاه مشخص است. امام(ره) و رهبری و شهدا و قانون اساسی خط قرمز هستند و اگر کسی بخواهد خط قرمز جدیدی در این دانشگاه ترسیم کند از روی خط قرمز او رد می‌شویم. بسیج دانشجویی با کسانی که بخواهند خط امام(ره) را وارونه جلوه دهند مقابله خواهد کرد. خط امام یک مفسر بیشتر ندارد و آن شخص مقام معظم رهبری است.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است راهپیمایی ۲۲ بهمن تربت حیدریه در قاب تصویر