بدون نظر
 
وقتی علی پروین برای استقلالی ها کری می‌خواند! +تصویر
تاریخ انتشار : ۲۰ تیر ۱۳۹۴ در ۶:۴۷ ب.ظ
 
علی پروین پرافتخارترین مربی تاریخ پرسپولیس معمولاَ کمتر وارد بازی های رسانه ای می شد و وعده پیروزی در دربی را می داد. اما در یکی از معدود دفعاتی که اظهار نظر کرد در روزنامه باشگاه گفته بود هر تیمی را نبریم استقلال را می بریم. پروین در زمانی این حرف را زده بود که استقلالی ۵ سال نتوانسته بودند پرسپولیس را ببرند و پیاپی مقابل این تیم شکست می خوردند.

البته وعده پروین در سال ۷۹ تحقق نیافت و پرسپولیس در دیدار رفت در یک بازی جنجالی به تساوی ۲-۲ رسید و در بازی برگشت هم مغلوب شد!

 

وقتی علی پروین برای استقلالی ها کری می‌خواند!  +تصویر

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است راهپیمایی ۲۲ بهمن تربت حیدریه در قاب تصویر