بدون نظر
 
وسیله خانگی برقی مخصوص پاک کردن کابینت‌های کثیف آشپزخانه + تصاویر
تاریخ انتشار : ۲۹ تیر ۱۳۹۴ در ۶:۳۵ ب.ظ
 
وسیله‌ای فوق هوشمند بدون نیاز به نظارت و هدایت از سوی شما تمام قسمت‌های کثیف آشپزخانه و حتی قسمت‌هایی که به سادگی قابل دسترسی نیستند را پاک و عاری از میکروب می‌کند.
وسیله خانگی برقی مخصوص پاک کردن کابینت‌های کثیف آشپزخانه + تصاویر
 گفتنی است، این روبات به نام UVE به صورت مستقل حرکت می‌کند و با تابش پرتو UV به اشیاء و سطوح مختلف بسیار موثرتر از انواع مواد ضد عفونی و شوینده که موجب انواع حساسیت‌ها و آلودگی‌ محیط زیست می‌شوند می‌تواند به نظافت بپردازد.
وسیله خانگی برقی مخصوص پاک کردن کابینت‌های کثیف آشپزخانه + تصاویر
کارشناسان سازنده UVE ادعا کرده‌اند که پرتو تابانده شده از این روبات به اشیاء و سطوح آشپزخانه ضرورتی برای انسان ندارد. این روبات تنها 56 پوند قیمت دارد.
کارشناسان سازنده عنوان کرده‌اند هدف از ساخت این محصول کاستن از مشکلات و زمان زیاد نظافت منزل توسط افراد و بویژه بانوان کدبانو است.
این دستگاه می‌تواند حتی دیوارها و داخل کابینت‌ها را توسط طول موج با انرژی بالای نور ماورای بنفش خود ضد عفونی کند.
استفاده از پرتو UV سبب از بین رفتن DNA ساختار میکروب‌ها و عوامل باکتریایی موجود در آشپزخانه می‌شود.
این روبات به صورت خود کار پس از یکبار روشن‌ شدن شروع به نظافت می‌کند و توسط حسگرهایی ویژه‌ می‌تواند مسیر حرکت خود را شناسایی کند و نیاز به مراقبت و نظارت کاربر انسانی حین کار ندارد.
این روبات همچنین یک سیستم هشدار دهنده هوشمند پس از اتمام شارژ این روبات به طور خودکار به محل شارژ خود باز می‌گردد و به طور اتوماتیک عملیات شارژ باتری‌های لیتیومی آن انجام می‌شود.
این روبات بویژه برای افراد مبتلا به آسم‌ و یا افرادی که ریه‌های ضعیف و یا سیستم‌ ایمنی نه چندان قوی دارند می‌تواند یک وسیله کمک درمانی منحصر بفرد برای کاهش علائم حمله آسم و تنفس باشد.
این روبات بر روی انواع سطوح از جمله کف انبار، کاشی، کف آشپزخانه، پوشش‌های چوبی، سنگ، بتن نیز مورد استفاده قرار گیرد.
این روبات همچنین اشیاء بزرگ افتاده بر سر راه مانند کیسه، سیگار، خودکار و سایر وسایل بزرگ را به یک گوشه امن در کنار دیوارها منتقل می‌کند.
ایده ساخت این تمیز کننده روبوتیک از شیوه پاک و ضد عفونی کردن بیمارستان‌ها توسط پرتو اشعه ماورای بنفش گرفته شده است.
انتهای پیام/
لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است راهپیمایی ۲۲ بهمن تربت حیدریه در قاب تصویر انقلاب اسلامی تحول شگرفی در امت های جهان اسلام پدیدار کرد/بمب هسته ای جمهوری اسلامی این حضور عزتمندانه و حماسی ملت ایران در صحنه است