بدون نظر
 
وزیر به جای تخریب روحیه مردم و حرف از روی شکم سیری به توان داخلی تکیه کند
تاریخ انتشار : ۰۸ مرداد ۱۳۹۴ در ۷:۲۲ ب.ظ
 
خسرو معتضد مورخ و تاریخ دان گفت: وزیر صنعت اندکی از امیر کبیر بیاموزد و به جای سخنانی غیر منطقی که مردم را نا امید می کند و به جای حرفهایی از روی شکم سیری نماد اتکا به توان و ظرفیت داخلی باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا،خسرو معتضد در گفتگو با مرصاد اظهار داشت: من واقعا تعجب می کنم که وزیر صنعت از اظهارات خود چه فهمی دارد.

وی افزود: از صبح تا شب با عنوان اینکه مثلا ما فلان کالا یا به عنوان مثال اتومبیل را گران نگه می داریم فقط روحیه مردم را خراب می کند آقای وزیر. قبلا هم شنیدیم که اعلام کرده است با یک تکنولوژی در آلمان گوشم را عمل کردم که 80 سال دیگر به ایران نمی رسد.

این تاریخ دان اظهار داشت: وزیر صنعت به جای اینکه از این همه توانمندی مانند نفت و صنعت و معادن فلز ایران و … سخن بگوید چه لزومی دارد با حرفهای نسنجیده اعلام کند که فلان تکنولوژی تا 80 سال دیگر به ایران نمی رسد؟ این چه منطقی دارد و از کجا ریشه گرفته است؟

معتضد تصریح کرد: امیر کبیر برایش شالی از لباسهای مازندرانی آوردند. بوسید و روی چشمش گذاشت. گفت این چوخ ها از ماهوت انگلیسی برتر است ما چرا باید ماهوت انگلیسی بخریم و طلا جایش بدهیم؟

وی ادامه داد: امروز آقای وزیر صنعت به جای اظهارات منطقی و روحیه دادن به مردم می گوید فلان تکنولوژی 80 سال دیگر به ایران نمی رسد. این چه منطقی دارد؟ کی گفته ما به پای آلمان نمی رسیم؟ این حرف ها از روی شکم سیری است. وزیر صنعت باید نماد اتکا به توان داخلی باشد.

انتهای پیام/پ

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دومین المپیاد ورزش محلات تربت حیدریه برگزار می شود بخش‌نامه‌های خلق‌الساعه دولت بلای جان تولیدکنندگان/ اختیارات پایین استانداران، بن‌بست تسهیل رفع موانع تولید/ امکان ورود ۵ هزار میلیارد تومان به چرخه تولید با اصلاح ماده ۳۷ قانون تأمین اجتماعی تاکنون ۱۰ تن زعفران از کشاورزان خراسان رصوی خریداری شده است کارخانه نوآفرینی زنجیره ارزش ‌و انبار سپرده کالایی بورس زعفران در تربت حیدریه راه اندازی شد اجرای صحیح سند تحول بنیادین با مدرسه محوری محقق می‌شود بازار ۸۰ هزار میلیارد تومانی طلای سرخ در تسخیر اروپایی ها جشنواره ملی عکس زعفران به کار خود پایان داد شهروندان تربت حیدریه ۲۵ میلیارد تومان به شهرداری بدهکارند امروز آمریکا به دنبال بازگشت به ایران است/مشکل اصلی آمریکائی ها ماهیت انقلابی، اسلامی و عزتمندانه ملت ایران است راهپیمایی ۱۳ آبان نماد استکبار ستیزی ملت ایران است پنجمین جشنواره ملی عکس زعفران در منطقه تربت حیدریه آغاز به کار کرد رسالت دانش آموزان در گام دوم انقلاب شتاب علمی برای تشکیل تمدن نوین اسلامی است