بدون نظر
 
وزیر به جای تخریب روحیه مردم و حرف از روی شکم سیری به توان داخلی تکیه کند
تاریخ انتشار : ۰۸ مرداد ۱۳۹۴ در ۷:۲۲ ب.ظ
 
خسرو معتضد مورخ و تاریخ دان گفت: وزیر صنعت اندکی از امیر کبیر بیاموزد و به جای سخنانی غیر منطقی که مردم را نا امید می کند و به جای حرفهایی از روی شکم سیری نماد اتکا به توان و ظرفیت داخلی باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا،خسرو معتضد در گفتگو با مرصاد اظهار داشت: من واقعا تعجب می کنم که وزیر صنعت از اظهارات خود چه فهمی دارد.

وی افزود: از صبح تا شب با عنوان اینکه مثلا ما فلان کالا یا به عنوان مثال اتومبیل را گران نگه می داریم فقط روحیه مردم را خراب می کند آقای وزیر. قبلا هم شنیدیم که اعلام کرده است با یک تکنولوژی در آلمان گوشم را عمل کردم که 80 سال دیگر به ایران نمی رسد.

این تاریخ دان اظهار داشت: وزیر صنعت به جای اینکه از این همه توانمندی مانند نفت و صنعت و معادن فلز ایران و … سخن بگوید چه لزومی دارد با حرفهای نسنجیده اعلام کند که فلان تکنولوژی تا 80 سال دیگر به ایران نمی رسد؟ این چه منطقی دارد و از کجا ریشه گرفته است؟

معتضد تصریح کرد: امیر کبیر برایش شالی از لباسهای مازندرانی آوردند. بوسید و روی چشمش گذاشت. گفت این چوخ ها از ماهوت انگلیسی برتر است ما چرا باید ماهوت انگلیسی بخریم و طلا جایش بدهیم؟

وی ادامه داد: امروز آقای وزیر صنعت به جای اظهارات منطقی و روحیه دادن به مردم می گوید فلان تکنولوژی 80 سال دیگر به ایران نمی رسد. این چه منطقی دارد؟ کی گفته ما به پای آلمان نمی رسیم؟ این حرف ها از روی شکم سیری است. وزیر صنعت باید نماد اتکا به توان داخلی باشد.

انتهای پیام/پ

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
جلوه شکوفه های بهاری در شهر کدکن تربت حیدریه غربالگری ۷۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه در طرح بسیج ملی مقابله با کرونا غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸ آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد کمک ۶ میلیارد ریالی خیر مه ولاتی به شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مه ولات تابع تصمیمات کشوری هستیم/برخی از اعمال محدودیت ها در حیطه اختیار مقامات شهرستانی نیست!/برخی مصوبات بمنظور پیشنهاد حساسیت بیماری برای شهروندان بود