بدون نظر
 
وزیر به جای تخریب روحیه مردم و حرف از روی شکم سیری به توان داخلی تکیه کند
تاریخ انتشار : ۰۸ مرداد ۱۳۹۴ در ۷:۲۲ ب.ظ
 
خسرو معتضد مورخ و تاریخ دان گفت: وزیر صنعت اندکی از امیر کبیر بیاموزد و به جای سخنانی غیر منطقی که مردم را نا امید می کند و به جای حرفهایی از روی شکم سیری نماد اتکا به توان و ظرفیت داخلی باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا،خسرو معتضد در گفتگو با مرصاد اظهار داشت: من واقعا تعجب می کنم که وزیر صنعت از اظهارات خود چه فهمی دارد.

وی افزود: از صبح تا شب با عنوان اینکه مثلا ما فلان کالا یا به عنوان مثال اتومبیل را گران نگه می داریم فقط روحیه مردم را خراب می کند آقای وزیر. قبلا هم شنیدیم که اعلام کرده است با یک تکنولوژی در آلمان گوشم را عمل کردم که 80 سال دیگر به ایران نمی رسد.

این تاریخ دان اظهار داشت: وزیر صنعت به جای اینکه از این همه توانمندی مانند نفت و صنعت و معادن فلز ایران و … سخن بگوید چه لزومی دارد با حرفهای نسنجیده اعلام کند که فلان تکنولوژی تا 80 سال دیگر به ایران نمی رسد؟ این چه منطقی دارد و از کجا ریشه گرفته است؟

معتضد تصریح کرد: امیر کبیر برایش شالی از لباسهای مازندرانی آوردند. بوسید و روی چشمش گذاشت. گفت این چوخ ها از ماهوت انگلیسی برتر است ما چرا باید ماهوت انگلیسی بخریم و طلا جایش بدهیم؟

وی ادامه داد: امروز آقای وزیر صنعت به جای اظهارات منطقی و روحیه دادن به مردم می گوید فلان تکنولوژی 80 سال دیگر به ایران نمی رسد. این چه منطقی دارد؟ کی گفته ما به پای آلمان نمی رسیم؟ این حرف ها از روی شکم سیری است. وزیر صنعت باید نماد اتکا به توان داخلی باشد.

انتهای پیام/پ

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تراژدی غمناک مردم تربت حیدریه در قبال تلویزیون/وقتی که توپ سهل انگاری بین شرکت ارتباطات زیر ساخت و صدا و سیما پاسکاری می شود ارسال محموله ۲۵ تنی کمک های غیر نقدی بسیجیان تربت حیدریه به سیل زدگان منطق مقاومت انقلاب اسلامی را به این اقتدار رسانده، نه مذاکره و سازش رفتار دوگانه شورای شهر تربت حیدریه مقابل سازمان سینمایی کشور شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد