بدون نظر
 
رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور خبر داد:
۳۰ درصد از مدارس کشور فرسوده است/ نیازمند ۱۸۰ هزار میلیارد ریال اعتبار جهت نوسازی مدارس هستیم
تاریخ انتشار : ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ در ۱۲:۰۵ ب.ظ
 
رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور گفت: در حال حاضر 30 درصد از مدارس کشور شامل 120 هزار متر مربع فضای آموزشی فرسوده و نیازمند مقاوم سازی، تخریب و نوسازی است

محمد تقی نظر پور صبح امروز در حاشیه بازدید از پروژه های در حال احداث آموزش و پرورش تربت حیدریه درگفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد: کسانی که پروژه های عمرانی را کلنگ زنی می کنند باید به این نکته توجه داشته باشند که وقتی اعتبار و بودجه ای وجود ندارد نباید بدون کار کارشناسی و تامین اعتبار وعده بدهند، زیرا عدم تامین اعتبار مانع از انجام کار می شود.

 

پیش از این کلنگ احداث سالن اجتماعات آموزش و پرورش و دبیرستان امیر کبیر تربت حیدریه با حضور مرتضی رئیسی، رئیس وقت سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشورو مسئولان شهرستان در ۲۹ مهرماه پارسال گلنگ زنی و قرار شد تا ظرف مدت ۱۸ ماه این پروژه ها به بهره برداری برسد.

 

رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور تصریح کرد: در حال حاضر ۳۰ درصد از مدارس کشور شامل ۱۲۰ هزار متر مربع فضای آموزشی فرسوده و نیازمند مقاوم سازی و تخریب و نوسازی است.

 

نظر پور ادامه داد: برای مقاوم سازی و تخریب و نوسازی مدارس کشور ۱۸۰ هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز است که ۶۰ هزار میلیارد آن باید برای مقاوم سازی و ۱۲۰ هزار میلیارد ریال دیگر برای نوسازی مدارس در نظر گرفته شود.

 

وی هدف اصلی بازدید چند ساعته از پروژه های آموزش و پرورش را براورد نقشه ها و نیاز های نظام تعلیم و تربیت هر منطقه عنوان کرد و گفت: پس از برآورد نیازها و مشکلات هر منطقه تصمیماتی اتخاذ می شود و با در نظر گرفتن منابع مالی و اعتبارات مورد نیاز پروژه ها به مناقصه و با تعیین پیمانکار احداث ان آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
«هلیا باغبانی» مشعلدار المپیک زمستانی۲۰۱۸ از تربت حیدریه مردم تربت حیدریه به دنبال یک وجب پارکینگ! حضرت زینب (س) اسوه صبر و ایثار است برگزاری نخستین المپیاد ورزش همگانی در تربت حیدریه مشکلات باید تفکیک شده و در کارگروههای تخصصی بررسی شود ادامه اجرای تبصره ۳ به صلاح مدیریت شهری نیست عبور اصلاح طلبان از دولت، بازی سیاسی و رسانه ای است/جریان اصلاحات انتخابات آینده را هدف قرار داده است دانشگاهها و مراکز آموزش عالی در شناسائی و رفع آسیب های اجتماعی حضور کم رنگ دارند عوامل پیروزی انقلاب اسلامی و آفاتی که این نهضت الهی را تهدید می کند انتقاد معاون برنامه ریزی فرماندار تربت حیدریه از حرکت لاک پشتی بانک ها در پرداخت تسهیلات بانکی وعده سرخرمن برای تسویه حساب زعفرانکاران درآمد ۱۳ هزار میلیارد تومانی خراسان رضوی از بخش کشاورزی/تنها راه نجات بخش کشاورزی تجمیع خرده مالکان و تشکیل شرکت های تعاونی است