بدون نظر
 
وزش باد و گرد و خاک در تهران و ۷ استان دیگر
تاریخ انتشار : ۱۶ مرداد ۱۳۹۴ در ۵:۴۸ ب.ظ
 
کارشناس سازمان هواشناسی از خنک‌ شدن استان‌های سواحل دریای خزر خبر داد و گفت: امروز بعد از ظهر در مناطق شرق، جنوب شرق، جنوب غرب، سمنان، جنوب تهران، قزوین، قم، مرکزی و شمال اصفهان شاهد باد و گرد و خاک خواهیم بود.

خبرگزاری فارس: کارشناس سازمان هواشناسی از خنک‌ شدن استان‌های سواحل دریای خزر خبر داد و گفت: امروز بعد از ظهر در مناطق شرق، جنوب شرق، جنوب غرب، سمنان، جنوب تهران، قزوین، قم، مرکزی و شمال اصفهان شاهد باد و گرد و خاک خواهیم بود.

فریبا گودرزی در تشریح آخرین وضعیت آب و هوایی کشور گفت: از امروز تا روز یکشنبه با نفوذ جریان شمالی روی سواحل شمالی، استان‌های ساحلی دریای خزر به ویژه سواحل شرق خنک می‌شود و بارش باران، رگبار و رعد و برق در این مناطق رخ می‌دهد همچنین دریای خزر در این روزها مواج است.

کارشناس سازمان هواشناسی افزود: شمال غربی کشور، ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی، شمال شرق و ارتفاعات زاگرس مرکزی امروز شاهد رعد و برق، رگبار موقتی باران و وزش باد خواهند بود.

وی ادامه داد: شدت باران امروز در استان‌های گلستان، مازندران، ارتفاعات خراسان شمالی و ارتفاعات سمنان خواهد بود که موجب سیلابی شدن موقت مسیرها و رودخانه‌ها می‌شود.

گودرزی در ادامه تصریح کرد: امروز نیز در شرق، جنوب شرق، جنوب غرب و منطقه زابل وزش باد و گرد و خاک خواهیم داشت که موجب کاهش کیفیت هوا و دید افقی می‌شود.

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: از امروز تا روز یکشنبه در ساعات بعد از ظهر در استان‌های سمنان، جنوب تهران، قزوین، قم، مرکزی و شمال اصفهان باد و گرد و خاک رخ می‌دهد.

وی افزود: همچنین آسمان تهران امروز کمی ابری است و در بعد از ظهر افزایش ابر و در ارتفاعات بارش پراکنده و رعد و برق، رخ خواهد داد.

گودرزی، شهر کرد را با دمای ۹ درجه سانتی‌گراد و اهواز را با دمای ۴۸ درجه سانتی‌گراد به ترتیب خنک‌ترین و گرمترین مراکز استان‌های کشور خواند.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است