بدون نظر
 
نماینده مردم تربت حیدریه درگفتگو با «تابان تربت» خبر داد؛
ورود سازمان تعاون برای خرید زعفران از کشاورزان/فولاد رخ تربت حیدریه ۱۶ آبان تعیین تکلیف می شود
تاریخ انتشار : ۰۸ آبان ۱۳۹۵ در ۹:۵۶ ق.ظ
 
نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی از ورود سازمان تعاون برای خرید زعفران از کشاورزان در هفته جاری خبر داد.

سعید باستانی نماینده مردم شهرستانهای تربت حیدریه، مه ولات و زاوه در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اذعان کرد: طبق توافق انجام گرفته با وزارت جهاد کشاورزی مقرر شد تا بانک سامان مبلغی را در اختیار سازمان تعاون  قرار داده تا خرید زعفران به قیمت مناسبی از کشاورزان انجام شود.

 

وی مبلغ خرید زعفران را تضمینی ندانست و افزود: در حال حاضر موضوع خرید زعفران  توسط سازمان تعاون مورد توافق انجام گرفته و صحبتی در خصوص قیمت آن نشده است.

 

پیش از این 14 نماینده استانهای خراسان رضوی، جنوبی و شمالی با ارسال نامه ای به وزیر جهاد کشاورزی و نیز معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه، ورود سازمان تعاون به این عرصه را ضروری خواندند.
در این نامه آمده بود: با توجه به آغاز فصل برداشت زعفران و ورود دلالان به عرصه قیمت گذاری و کاهش قیمت به نحوی که برای کشاورز مقرون به صرفه نیست، ضرورت دارد سازمان تعاون روستایی به این میدان ورود کند.

 

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس در ادامه به پروژه فولاد رخ تربت حیدریه اشاره کرد و گفت: پرونده فولاد رخ همچنان در حال بررسی است و در جلسه 16 آبان با دو سهامدار عمده بانکی کشور«بانک ملت و صنعت و معدن» این پروژه تعیین تکلیف نهایی می شود.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بیش از ۹۰ درصد تجهیزات پزشکی بیمارستان‌ آموزشی درمانی امام حسین علیه السلام تولید داخل است تمرین مقابله با زلزله آسیب را کاهش می‌دهد پرداخت حقوق معوق پرسنل شهرداری تربت حیدریه/برای اداره امورات جاری باید روزانه ۱۷۰ میلیون تومان درآمد داشته باشیم سفرهای استانی دولت شیوه صحیح حکمرانی اسلامی است اهداف انقلاب اسلامی از ضروریات جهاد تبیین است نخبگان توان رفع تمامی مشکلات کشور را دارند حدود ۱۵۰۰ شهروند مه ولاتی در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کرده‌اند جولان دلالان در سایه چشم انتظاری زعفرانکاران خراسان رضوی/معاون وزیر جهاد؛ هرگونه دخالتی منجر به ضرر زعفرانکاران با ورود دولت همراه خواهد شد علمی که در بسیج تعلیم می شود همراه با عمل است شوراها اقتصاد و اشتغال را راهبرد اصلی برنامه های خود قرار دهند اراده بسیج برای تشکیل تمدن اسلامی/دیپلماسی ایران باید بر اساس تعامل قدرتمندانه باشد سرمایه گذار آداک باید نسبت به جمع آوری سازه اقدام و زمین را تحویل شهرداری دهد/تخلفات متعدد سرمایه گذار در مراجع قضایی در حال پیگیری است