بدون نظر
 
رییس بانک زعفران تربت حیدریه خبر داد
ورود زعفران ایران به تالار بورس زعفران تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۰۱ آذر ۱۳۹۶ در ۴:۵۸ ب.ظ
 
رییس بانک زعفران ایران و کارگزار بورس زعفران در تربت حیدریه از ورود زعفران ایران به تالار بورس زعفران تربت حیدریه خبر داد.

غلامرضا کریمی در گفت و با خبرنگاران تربت حیدریه افزود: دریافت این مجوز در راستای اجرای سیاست های دولت در توسعه تجارت الکترونیک و در بخش خرید محصولات کشاورزی محقق شده است.

 

وی گفت: با توجه به اینکه نخستین ساختار بورس زعفران کشور در شرکت زرین زعفران شرق تربت حیدریه تعریف شده و از آنجا که این شرکت از سوی وزارت جهاد کشاورزی به عنوان مباشر خرید زعفران توافقی در منطقه تربت حیدریه انتخاب شده لذا مجوز خرید زعفران در قالب بورس نیز برای این شرکت صادر شده است.

 

کریمی که خود رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت زرین زعفران نیز هست، در خصوص مزایای معامله در بورس زعفران گفت: برای فروشندگان زعفران در قبال میزان فروش و بدون هیچ واسطه، گواهی سپرده کالا صادر و بعد از ارزیابی و توسط کارگزار بورس، قیمت نهایی به حساب فروشنده واریز می شود.

 

بانک زعفران ایران با ظرفیت ۱۰ تن، حجم سرمایه گذاری ۶۰ میلیارد ریال و با هدف حفظ و نگهداری کیفی محصول و معرفی برند زعفران ایرانی، بهمن پارسال فعالیت خود را، در تربت حیدریه آغاز کرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
فقدان مجموعه ورزشی سرپوشیده آبی، دغدغه اصلی حوزه ورزش در تربت حیدریه/بخش اعظمی از فضاهای ورزشی غیر کارشناسی و به دور از استانداردهای لازم است آغاز برداشت سیب زمینی از مزارع جلگه رخ تربت حیدریه آخوند ملاعباس تربتی عالمی از خود رسته و به خدا پیوسته ایستگاه راه آهن تربت حیدریه بزرگترین پایانه حمل بار ریلی سیمان صادراتی کشور شیطنت دلالان برای کاهش قیمت طلای سرخ نمایندگان ملت با کدام حجت شرعی به این کنوانسیون استکباری و استعماری رای دادند؟/ تا مادامی که از ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی دست برندارید بهانه های آمریکا تمامی ندارد رمز ماندگاری نهضت عاشورا، اراده خدا و پیام رسانی اهل بیت(ع) بود مرزبانی مهمترین رکن امنیت کشور است ۵ هزار کودک تربت حیدریه در مرحله غربالگری شنوایی بهره برداری از ۲ مرکز خدماتی بهزیستی در تربت حیدریه انعقاد تفاهم نامه برای ساخت سالن چند منظوره خیر ساز در دانشگاه تربت حیدریه جمهوری اسلامی ایران پایگاه امن و باثبات منطقه است