بدون نظر
 
رییس بانک زعفران تربت حیدریه خبر داد
ورود زعفران ایران به تالار بورس زعفران تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۰۱ آذر ۱۳۹۶ در ۴:۵۸ ب.ظ
 
رییس بانک زعفران ایران و کارگزار بورس زعفران در تربت حیدریه از ورود زعفران ایران به تالار بورس زعفران تربت حیدریه خبر داد.

غلامرضا کریمی در گفت و با خبرنگاران تربت حیدریه افزود: دریافت این مجوز در راستای اجرای سیاست های دولت در توسعه تجارت الکترونیک و در بخش خرید محصولات کشاورزی محقق شده است.

 

وی گفت: با توجه به اینکه نخستین ساختار بورس زعفران کشور در شرکت زرین زعفران شرق تربت حیدریه تعریف شده و از آنجا که این شرکت از سوی وزارت جهاد کشاورزی به عنوان مباشر خرید زعفران توافقی در منطقه تربت حیدریه انتخاب شده لذا مجوز خرید زعفران در قالب بورس نیز برای این شرکت صادر شده است.

 

کریمی که خود رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت زرین زعفران نیز هست، در خصوص مزایای معامله در بورس زعفران گفت: برای فروشندگان زعفران در قبال میزان فروش و بدون هیچ واسطه، گواهی سپرده کالا صادر و بعد از ارزیابی و توسط کارگزار بورس، قیمت نهایی به حساب فروشنده واریز می شود.

 

بانک زعفران ایران با ظرفیت ۱۰ تن، حجم سرمایه گذاری ۶۰ میلیارد ریال و با هدف حفظ و نگهداری کیفی محصول و معرفی برند زعفران ایرانی، بهمن پارسال فعالیت خود را، در تربت حیدریه آغاز کرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نظارت استصوابی شورای نگهبان حافظ جمهوریت و اسلامیت نظام اسلامی است صنعت نوغانداری تربت حیدریه قربانی تصمیمات جزیره ای شده است سیاست گذاری صحیح در صنعت نوغانداری باعث تولید ثروت و اشتغال می شود در جنگ اقتصادی اطاعت تحت پرچم ولایت فقیه منجر به پیروزی می شود آغاز عملیات اجرایی فاز نخست فولاد رخ در مردادماه نقشه راه اقتصاد کشور بهبود فضای کسب و کار و مشارکت دادن مردم است/بازارهای منطقه ظرفیت عظیمی برای جهش اقتصادی ایران دارد بلوک زایمان طبیعی «ال دی آر» بیمارستان رازی تربت حیدریه به بهره برداری رسید همایش استانی تکریم امامزادگان و بقاع متبرکه در تربت حیدریه برگزار می شود امسال ۷ هزاز کلاس درس به فضای آموزشی کشور اضافه می شود/مشارکت ۱۰ هزار میلیارد ریالی خیرین مدرسه ساز بیماری خود ایمنی به نام «نمای رومی» اتفاقات بازار سکه و ارز در کشور مصداق سهل انگاری و بی تدبیری بود