بدون نظر
 
قنادباشی:
وحدت سیاسی و نظامی در کشور مانع اجرای سیاست های دشمن می شود/هشدار رییس جمهور کشورمان به ترامپ به نمایندگی از همه ملت ایران بود/ترامپ از روسای جمهور سابق آمریکا عبرت بگیرد
تاریخ انتشار : ۰۶ مرداد ۱۳۹۷ در ۱۱:۳۷ ق.ظ
 
کارشناس ارشد مسائل سیاسی گفت: در شرایطی که دشمن برای پیشبرد اهداف خود در داخل به دنبال تفرقه و اختلاف افکنی است، وحدت شخصیت های سیاسی و نظامی در کشور مانع نفوذ و اجرای سیاست های خصمانه آمریکا خواهد شد.

جعفر قناد باشی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار کرد: طی چهار دهه گذشته شاهدیم که سیاستمداران آمریکائی برای اجرای سیاست ها و پیشبرد راهبردهای خود در جمهوری اسلامی ایران متوسل به تفرقه و اختلاف افکنی می شوند و تجربه ثابت کرده که هرکجا وحدت بین شخصیت ها و اقوام و مذاهب در کشور شکل گرفته توطئه دشمن نیز خنثی شده است.

 

وی تصریح کرد: امروز ایران و آمریکا در تقابل شدید هستند و این تقابل به آخرین درجه شدت خود رسیده و آنها هم عنوان کردند که به دنبال مقابله با نقوذ انقلاب اسلامی در منطقه و در نهایت براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند، لذا در چنین شرایطی طبیعی است که تنها راه نجات کشور وحدت و انسجام ملی است.

 

کارشناس ارشد مسائل سیاسی گفت: در شرایطی که دشمن برای پیشبرد اهداف خود در داخل به دنبال تفرقه و اختلاف افکنی است وحدت شخصیت های سیاسی و نظامی در کشور مانع نفوذ و اجرای سیاست های خصمانه آمریکا خواهد شد.

 

وحدت شخصیت ها و اقوام مانع اجرای نقشه دشمن می شود

قنادباشی با بیان اینکه احتمال تجاوز نظامی دشمن تقریبا به صفر رسیده، افزود:جمهوری اسلامی ایران در این یک دهه گذشته به بالاترین قدرت بازدارندگی در امور دفاعی و نظامی رسیده و این مولفه مهم باعث عقب نشینی دشمن شده لذا با ترفند های مختلف از جمله تهدید و تحریم جنگ اقتصادی را به راه انداخته تا با تفرقه بین ملت و مسئولین و همچنین شخصیت های نظامی و سیاسی اهداف شوم خود را در کشور پیاده کند.

 

این تحلیلگر مسائل سیاسی عنوان کرد: وحدت میان اقوام و مذاهب و شخصیت های سیاسی و نظامی در داخل کشور علاوه بر قدرت بالای استحکام داخلی مانع نفوذ دشمن و نقشه هایش مبتنی بر کاهش توان ایران در این جنگ اقتصادی خواهد شد.

 

هشدار رییس جمهور کشورمان به ترامپ به نمایندگی از همه ملت ایران بود

کارشناس ارشد مسائل سیاسی با تمجید مواضع اخیر رییس جمهوری در قبال تهدیدات آمریکا گفت: هشدار رییس جمهور در پاسخ به تهدیدات ترامپ به نمایندگی از همه ملت ایران اعم از سلایق سیاسی، اقوام و مذاهب و شخصیت های سیاسی و نظامی بود.

 

قنادباشی اضافه کرد: رییس جمهوربه  توانمندی ها و قابلیت های جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد که چگونه در دهه های گذشته ناکارآمدی های زیادی برای روسای جمهور سابق آمریکا به همراه داشته که همگی منتهی به شکست شده است.

 

وی گفت: زمانی که کلینتون رئیس جمهور اسبق آمریکا به دنبال اجرای قانون داماتو بود اما به ایران که رسید عقب نشینی کرد و این برگرفته از اقتدار ایران در سایه وحدت و همدلی بود.

 

کارشناس ارشد مسائل سیاسی بیان کرد: هشدار رییس جمهور کشورمان به ترامپ به این معنا بود که با خصومت ورزی و سیاست های خصمانه خود موقعیت آمریکا را بیش از این به خطر نیندازد کما اینکه امروز آمریکا منفورتر و منزوی تر و شکننده تر از گذشته شده و لذا به ترامپ توصیه می کنیم از رفتارهای روسای جمهور سابق ایالات متحده عبرت بگیرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
از تبار «دجال» سومین سوگواره پرده خوانی خراسان بزرگ در تربت حیدریه برگزار می شود اقتدار اسلام با دشمن شناسی و ایستادگی جلوه می کتد/تدبیر در الفاظ دردی از مردم درمان نمی کند جنگ اقتصادی امروز نیازمند مدیریت دوران دفاع مقدس است/مسوولان شعار خوب می دهند اما در عمل به فکر مردم نیستند/همه فرزندانم در ایران و مشغول پاسداری از میهن اسلامی هستند پیگیری مطالبات فرهنگیان باید بر مدار شبکه تعاملی باشد نه رسانه ای امروز بیش از هر زمانی نیازمند روحیه آزادگان دفاع مقدس در سطوح مدیریتی کشور هستیم نیمی از جمعیت تربت حیدریه تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند نخستین روستای خراسان رضوی ثبت ملی شد رسانه ها در اجتماعی شدن سلامت نقش مهمی دارند حاشیه نشینی بزرگترین تهدید برای مدیریت شهری تربت حیدریه اطلاع نگاشت/ جنگ نخواهد شد و مذاکره نخواهیم کرد اخذ مجوز آزمایش طلای سرخ در پژوهشکده ملی زعفران تربت حیدریه/نمایندگان اتحادیه اروپا به تربت حیدریه می آیند