بدون نظر
 
قنادباشی:
وحدت سیاسی و نظامی در کشور مانع اجرای سیاست های دشمن می شود/هشدار رییس جمهور کشورمان به ترامپ به نمایندگی از همه ملت ایران بود/ترامپ از روسای جمهور سابق آمریکا عبرت بگیرد
تاریخ انتشار : ۰۶ مرداد ۱۳۹۷ در ۱۱:۳۷ ق.ظ
 
کارشناس ارشد مسائل سیاسی گفت: در شرایطی که دشمن برای پیشبرد اهداف خود در داخل به دنبال تفرقه و اختلاف افکنی است، وحدت شخصیت های سیاسی و نظامی در کشور مانع نفوذ و اجرای سیاست های خصمانه آمریکا خواهد شد.

جعفر قناد باشی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار کرد: طی چهار دهه گذشته شاهدیم که سیاستمداران آمریکائی برای اجرای سیاست ها و پیشبرد راهبردهای خود در جمهوری اسلامی ایران متوسل به تفرقه و اختلاف افکنی می شوند و تجربه ثابت کرده که هرکجا وحدت بین شخصیت ها و اقوام و مذاهب در کشور شکل گرفته توطئه دشمن نیز خنثی شده است.

 

وی تصریح کرد: امروز ایران و آمریکا در تقابل شدید هستند و این تقابل به آخرین درجه شدت خود رسیده و آنها هم عنوان کردند که به دنبال مقابله با نقوذ انقلاب اسلامی در منطقه و در نهایت براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند، لذا در چنین شرایطی طبیعی است که تنها راه نجات کشور وحدت و انسجام ملی است.

 

کارشناس ارشد مسائل سیاسی گفت: در شرایطی که دشمن برای پیشبرد اهداف خود در داخل به دنبال تفرقه و اختلاف افکنی است وحدت شخصیت های سیاسی و نظامی در کشور مانع نفوذ و اجرای سیاست های خصمانه آمریکا خواهد شد.

 

وحدت شخصیت ها و اقوام مانع اجرای نقشه دشمن می شود

قنادباشی با بیان اینکه احتمال تجاوز نظامی دشمن تقریبا به صفر رسیده، افزود:جمهوری اسلامی ایران در این یک دهه گذشته به بالاترین قدرت بازدارندگی در امور دفاعی و نظامی رسیده و این مولفه مهم باعث عقب نشینی دشمن شده لذا با ترفند های مختلف از جمله تهدید و تحریم جنگ اقتصادی را به راه انداخته تا با تفرقه بین ملت و مسئولین و همچنین شخصیت های نظامی و سیاسی اهداف شوم خود را در کشور پیاده کند.

 

این تحلیلگر مسائل سیاسی عنوان کرد: وحدت میان اقوام و مذاهب و شخصیت های سیاسی و نظامی در داخل کشور علاوه بر قدرت بالای استحکام داخلی مانع نفوذ دشمن و نقشه هایش مبتنی بر کاهش توان ایران در این جنگ اقتصادی خواهد شد.

 

هشدار رییس جمهور کشورمان به ترامپ به نمایندگی از همه ملت ایران بود

کارشناس ارشد مسائل سیاسی با تمجید مواضع اخیر رییس جمهوری در قبال تهدیدات آمریکا گفت: هشدار رییس جمهور در پاسخ به تهدیدات ترامپ به نمایندگی از همه ملت ایران اعم از سلایق سیاسی، اقوام و مذاهب و شخصیت های سیاسی و نظامی بود.

 

قنادباشی اضافه کرد: رییس جمهوربه  توانمندی ها و قابلیت های جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد که چگونه در دهه های گذشته ناکارآمدی های زیادی برای روسای جمهور سابق آمریکا به همراه داشته که همگی منتهی به شکست شده است.

 

وی گفت: زمانی که کلینتون رئیس جمهور اسبق آمریکا به دنبال اجرای قانون داماتو بود اما به ایران که رسید عقب نشینی کرد و این برگرفته از اقتدار ایران در سایه وحدت و همدلی بود.

 

کارشناس ارشد مسائل سیاسی بیان کرد: هشدار رییس جمهور کشورمان به ترامپ به این معنا بود که با خصومت ورزی و سیاست های خصمانه خود موقعیت آمریکا را بیش از این به خطر نیندازد کما اینکه امروز آمریکا منفورتر و منزوی تر و شکننده تر از گذشته شده و لذا به ترامپ توصیه می کنیم از رفتارهای روسای جمهور سابق ایالات متحده عبرت بگیرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
رهبری دستور داده‌اند که جلسات شورا بدون حضور روحانی هم برگزار شود ادامه راه جریان مقاومت شفاف است/اگر بنا بود بهانه سختی و کمبود گرفته شود هیچگاه خرمشهر آزاد نمی شد برخی رسانه های داخلی در خدمت عملیات روانی و ادبیات خشن دشمن قرار گرفتند/استراتژی نظام مقاومت و ایستادگی است در پی نشانی از «محمد قهرمان» در زادگاهش تربت حیدریه! ماجرای آنتن نصب شده در روستای مرجان چه بود؟ رسانه ها و روابط عمومی ها فضای آرام و به دور از التهاب را در کشور حاکم کنند ۱۸ هزار نفر مبتلا به بیماری فشار خون در تربت حیدریه شناسایی شد ملت ایران با هر گونه مذاکره ای که حاکی از ترس مذاکره کننده گان باشد مخالف است/تقابل امروز ما با استکبار در میدان اقتصادی است کاوش‌های باستان‌شناسی در منطقه «دامسک» ادامه یابد اصل تبلیغ و ترویج زکات ضعیف است/جمع آوری ۱۴ میلیارد ریال زکات در تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع مسوولان نظام افزایش ۲۰ درصدی نرخ کرایه تاکسی ها در تربت حیدریه