بدون نظر
 
مدیرکل اموال و املاک بنیاد مستضعفان خراسان رضوی عنوان کرد:
واگذاری رایگان ۴۰۰ فقره اسناد اراضی علوی به مردم خراسان رضوی
تاریخ انتشار : ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۳ ب.ظ
 
عباسعلی نیک فرجام گفت: امروز همزمان با واگذاری ۷ هزار سند املاک علوی در سراسر کشور ۴۰۰ فقره به ارزش ۶۷ میلیارد ریال به مردم شهر جنگل خراسان رضوی واگذار شد.

عباسعلی نیک فرجام مدیر کل اموال و املاک بنیاد مستضعفان خراسان رضوی صبح امروز در حاشیه مراسم واگذاری ۷ هزار سند املاک علوی که بصورت ویدیو کنفرانس و همزمان با ۵ استان کشور برگزار شد، در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار داشت: بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی واگذاری رایگان اسناد املاک علوی در سطح استاتها را آعاز کرده و امروز همزمان با سراسر کشور ۷ هزار سند به ارزش یکهزار میلیارد ریال بصورت رایگان به مردم اهدا می شود.

وی سهم استان خراسان رضوی از این واگذاری ها را ۴۰۰ فقره و به ارزش ۶۷ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: این اراضی در شهرستان رشتخوار و شهر جنگل واقع شده که بعلاوه آن ۲۱۷ مورد بخشودگی رایگان و همچنین با توافق انجام شده ۳.۳ هکتار واگذاری اراضی در مسیر به شهرداری جنگل شهرستان رشتخوار انجام شده است.

از واگذاری یک حلقه چاه عمیق به کشاورزان این خطه خبر داد و افزود: در ادامه روند واگذاری ها سال آینده ۲ هزار فقره سند به مردم استان خراسان رضوی اهدا خواهد شد.

مدیرکل بنیاد مستضعفان خراسان رضوی در تشریح چگونگی این اراضی عنوان کرد: این اراضی مربوط به دوران پهلوی است که از مردم گرفته شده و بعد از انقلاب با دستور امام راحل این زمین ها به مردم واگذار و امروز با دستور رییس بنیاد مستضعفان اسناد ان به مردم بصورت رایگان اهدا می شود.

وی گفت: در این واگذاری ها تمام اراضی، اسناد و املاکی که متعلق به مردم است بصورت دقیق بررسی و آنجایی که در زمان طاغوت بصورت عیر قانونی از مردم گرفته شده همراه با سند رایگان بازگردانده می شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸ آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد کمک ۶ میلیارد ریالی خیر مه ولاتی به شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مه ولات تابع تصمیمات کشوری هستیم/برخی از اعمال محدودیت ها در حیطه اختیار مقامات شهرستانی نیست!/برخی مصوبات بمنظور پیشنهاد حساسیت بیماری برای شهروندان بود سوغات کرونایی تهرانی ها برای مردم تربت حیدریه/مصوبات لازم الاجرایی که یکی پس از دیگری لغو می شوند محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز مبعث لزوم بومی سازی سیاست ها در خصوص کرونا