بدون نظر
 
مدیرکل اموال و املاک بنیاد مستضعفان خراسان رضوی عنوان کرد:
واگذاری رایگان ۴۰۰ فقره اسناد اراضی علوی به مردم خراسان رضوی
تاریخ انتشار : ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۳ ب.ظ
 
عباسعلی نیک فرجام گفت: امروز همزمان با واگذاری ۷ هزار سند املاک علوی در سراسر کشور ۴۰۰ فقره به ارزش ۶۷ میلیارد ریال به مردم شهر جنگل خراسان رضوی واگذار شد.

عباسعلی نیک فرجام مدیر کل اموال و املاک بنیاد مستضعفان خراسان رضوی صبح امروز در حاشیه مراسم واگذاری ۷ هزار سند املاک علوی که بصورت ویدیو کنفرانس و همزمان با ۵ استان کشور برگزار شد، در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار داشت: بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی واگذاری رایگان اسناد املاک علوی در سطح استاتها را آعاز کرده و امروز همزمان با سراسر کشور ۷ هزار سند به ارزش یکهزار میلیارد ریال بصورت رایگان به مردم اهدا می شود.

وی سهم استان خراسان رضوی از این واگذاری ها را ۴۰۰ فقره و به ارزش ۶۷ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: این اراضی در شهرستان رشتخوار و شهر جنگل واقع شده که بعلاوه آن ۲۱۷ مورد بخشودگی رایگان و همچنین با توافق انجام شده ۳.۳ هکتار واگذاری اراضی در مسیر به شهرداری جنگل شهرستان رشتخوار انجام شده است.

از واگذاری یک حلقه چاه عمیق به کشاورزان این خطه خبر داد و افزود: در ادامه روند واگذاری ها سال آینده ۲ هزار فقره سند به مردم استان خراسان رضوی اهدا خواهد شد.

مدیرکل بنیاد مستضعفان خراسان رضوی در تشریح چگونگی این اراضی عنوان کرد: این اراضی مربوط به دوران پهلوی است که از مردم گرفته شده و بعد از انقلاب با دستور امام راحل این زمین ها به مردم واگذار و امروز با دستور رییس بنیاد مستضعفان اسناد ان به مردم بصورت رایگان اهدا می شود.

وی گفت: در این واگذاری ها تمام اراضی، اسناد و املاکی که متعلق به مردم است بصورت دقیق بررسی و آنجایی که در زمان طاغوت بصورت عیر قانونی از مردم گرفته شده همراه با سند رایگان بازگردانده می شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است