بدون نظر
 
مدیرکل اموال و املاک بنیاد مستضعفان خراسان رضوی عنوان کرد:
واگذاری رایگان ۴۰۰ فقره اسناد اراضی علوی به مردم خراسان رضوی
تاریخ انتشار : ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۳ ب.ظ
 
عباسعلی نیک فرجام گفت: امروز همزمان با واگذاری ۷ هزار سند املاک علوی در سراسر کشور ۴۰۰ فقره به ارزش ۶۷ میلیارد ریال به مردم شهر جنگل خراسان رضوی واگذار شد.

عباسعلی نیک فرجام مدیر کل اموال و املاک بنیاد مستضعفان خراسان رضوی صبح امروز در حاشیه مراسم واگذاری ۷ هزار سند املاک علوی که بصورت ویدیو کنفرانس و همزمان با ۵ استان کشور برگزار شد، در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار داشت: بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی واگذاری رایگان اسناد املاک علوی در سطح استاتها را آعاز کرده و امروز همزمان با سراسر کشور ۷ هزار سند به ارزش یکهزار میلیارد ریال بصورت رایگان به مردم اهدا می شود.

وی سهم استان خراسان رضوی از این واگذاری ها را ۴۰۰ فقره و به ارزش ۶۷ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: این اراضی در شهرستان رشتخوار و شهر جنگل واقع شده که بعلاوه آن ۲۱۷ مورد بخشودگی رایگان و همچنین با توافق انجام شده ۳.۳ هکتار واگذاری اراضی در مسیر به شهرداری جنگل شهرستان رشتخوار انجام شده است.

از واگذاری یک حلقه چاه عمیق به کشاورزان این خطه خبر داد و افزود: در ادامه روند واگذاری ها سال آینده ۲ هزار فقره سند به مردم استان خراسان رضوی اهدا خواهد شد.

مدیرکل بنیاد مستضعفان خراسان رضوی در تشریح چگونگی این اراضی عنوان کرد: این اراضی مربوط به دوران پهلوی است که از مردم گرفته شده و بعد از انقلاب با دستور امام راحل این زمین ها به مردم واگذار و امروز با دستور رییس بنیاد مستضعفان اسناد ان به مردم بصورت رایگان اهدا می شود.

وی گفت: در این واگذاری ها تمام اراضی، اسناد و املاکی که متعلق به مردم است بصورت دقیق بررسی و آنجایی که در زمان طاغوت بصورت عیر قانونی از مردم گرفته شده همراه با سند رایگان بازگردانده می شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شهروندان مناطق کم برخوردار مشارکت بیشتری با شهرداری دارند توزیع ۷۳۰ بسته کمک معیشتی در جلگه رخ تربت حیدریه سهم ۲۵ درصدی تربت‌ حیدریه از تسهیلات کرونا برخی ادبیات‌ و برخورد‌ها با مجلس یازدهم طبیعی نیست شکوه مواسات، همدلی و کمک مومنانه در تربت حیدریه/از طبخ ۴۰ هزار پرس غذای گرم و توزیع بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تا اردوهای جهادی در مناطق محروم روستایی فروش پساب تصفیه خانه، حلقه مفقوده تکمیل پروژه فاضلاب تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز عید قربان آمریکا با تعرض به هواپیمای مسافربری به دنبال فضای آشوب و اختلاف در کشور بود رفتار دولت نژادپرست آمریکا را محکوم و از حرکت مردم حمایت می‌کنیم بودجه شهرداری تربت حیدریه ۸۹۶ میلیارد ریال است/عمده بدهی شهرداری متعلق به بانک شهر است رهاسازی بیش از ۲۹۰ هزار قطعه ماهی در استخرهای ذخیره کشاورزی رخ طرح تفکیک پسماند از مبدا در تربت حیدریه آغاز شد