بدون نظر
 
معاون توسعه و پشتیبانی آموزش و پرورش تربت حیدریه:
وام ضروری فرهنگیان ۳۴ درصد افزایش یافت
تاریخ انتشار : ۲۴ فروردین ۱۳۹۴ در ۹:۴۰ ق.ظ
 
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش تربت حیدریه از افزایش 34 درصدی وام ضروری فرهنگیان به مبلغ 100 میلیون ریال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش تربت حیدریه، علی اکبر فهیمی با بیان اینکه  باز پرداخت این وام  بدون بهره خواهد بود افزود :مدت بازپرداخت وام  طی 32  قسط و بطور ماهانه صورت می گیرد که مدت انتظار پس از تسویه حساب آخرین قسط 4 ماه می باشد.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به ظرفیت  صندوق وام ضروری می توان سالیانه  بیش از 120 میلیارد ریال  وام از طریق این صندوق به همکاران واجد شرایط  پرداخت کرد.
نایب رئیس هیئت مدیره صندوق وام ضرورری فرهنگیان ادامه داد: یکی از سیاست‌های این مدیریت امضا تفاهم‌نامه با نهادهای مختلف است تا برای رفاه حال معلمان برنامه‌ریزی شود.
وی اضافه کرد: هدف و سیاست ما در این مدیریت افزایش آرامش و آسایش خاطر معلمان است.
انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تاکنون هیچ فردی در تربت حیدریه به کرونا ویروس مبتلا نشده است/ مردم به شایعات توجه نکنند اولویت جریان انقلابی در مجلس بهبود اقتصاد و رفع قوانین دست و پاگیر تولید است/اولویت تولید در منطقه با محوریت کشاورزی و دامداری است روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه