بدون نظر
 
معاون توسعه و پشتیبانی آموزش و پرورش تربت حیدریه:
وام ضروری فرهنگیان ۳۴ درصد افزایش یافت
تاریخ انتشار : ۲۴ فروردین ۱۳۹۴ در ۹:۴۰ ق.ظ
 
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش تربت حیدریه از افزایش 34 درصدی وام ضروری فرهنگیان به مبلغ 100 میلیون ریال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش تربت حیدریه، علی اکبر فهیمی با بیان اینکه  باز پرداخت این وام  بدون بهره خواهد بود افزود :مدت بازپرداخت وام  طی 32  قسط و بطور ماهانه صورت می گیرد که مدت انتظار پس از تسویه حساب آخرین قسط 4 ماه می باشد.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به ظرفیت  صندوق وام ضروری می توان سالیانه  بیش از 120 میلیارد ریال  وام از طریق این صندوق به همکاران واجد شرایط  پرداخت کرد.
نایب رئیس هیئت مدیره صندوق وام ضرورری فرهنگیان ادامه داد: یکی از سیاست‌های این مدیریت امضا تفاهم‌نامه با نهادهای مختلف است تا برای رفاه حال معلمان برنامه‌ریزی شود.
وی اضافه کرد: هدف و سیاست ما در این مدیریت افزایش آرامش و آسایش خاطر معلمان است.
انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود ارائه ۱۳۴ هزار خدمات مراقبتی به کودکان/ناهنجاری های مادرزادی و سوانح، عمده ترین علل مرگ کودکان در منطقه تربت حیدریه