بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه:
هیچ کس حق عبور از خطوط قرمز تبیین شده توسط رهبری را ندارد
تاریخ انتشار : ۲۵ خرداد ۱۳۹۴ در ۸:۵۸ ق.ظ
 
معاون استاندار و فرماندار ویزه تربت حیدریه گفت: باید به مانند دوران دفاع مقدس انسجام و آمادگی خود را حفظ کرد تا بتوان در سایه اتحاد و همدلی و ولایت فقیه نقشه دشمنان نظام اسلامی را خنثی کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، حسن فتحی نیا در نشست شورای اداری شهرستان تربت حیدریه افزود: امروز خط مبارزه ملت ایران در حوزه دیپلماسی در قلب جبهه استکبار است و تیم مذاکره کننده با پشتیبانی ملت از حقوق مسلم این کشور دفاع می کند.

 

وی بیان کرد: هیچ کس حق ندارد از خطوط قرمز نظام و چارچوب ترسیم شده توسط رهبر فرزانه انقلاب اسلامی عبور کند و باید در سایه انسجام و همدلی کشور را اداره کنیم.

 

فتحی نیا در ادامه بودجه امسال کشور را 199 هزار میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: اگر تمام این اعتبارات از محل درامدها و منابع مهیا شود، از این مبلغ 154 هزار میلیارد تومان صرف هزینه های جاری کشوراعم از پرداخت حقوق و مزایا و برنامه های خدماتی می شود و حدود 30 هزارمیلیارد تومان به پروژه های عمرانی اختصاص خواهد یافت.

 

فرماندار تربت حیدریه اذعان کرد: طبق پیش بینی کارشناسان، با صرف جویی از محل هزینه های جاری کشور حدود 6 هزار میلیارد تومان اعتبار به پروژه های عمرانی افزوده می شود اما با توجه به طرحهای نیمه تمام و پروژه های در دست اقدام مبلغ 36 هزار میلیارد تومان بسیار ناچیز و کم است.

 

وی به برنامه های دولت در خصوص اتمام پروژه های عمرانی اشاره کرد و افزود: دولت پروژه های عمرانی را به چهار دسته تقسیم کرده و بر اساس آن و با توجه به منابع خود طرحهای عمرانی را مدیریت می کند.

 

فتحی نیا بیان داشت: دسته اول طرحهای هستند که به هیچ عنوان توجیه اقتصادی نداشته و باید از مسیر اعتبارات دولتی خارج شده و دسته دوم نیز پروژه های را شامل می شوند که می توان به بخش خصوصی واگذار و آنها را به اتمام رساند.

 

معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه در ادامه توضیح داد: بخشی از طرحها را می توان با مشارکت دولت و بخش خصوصی به پایان برسانیم و بخشی دیگر نیز فقط با تخصیص اعتبارات دولتی به اتمام می رسند.

 

فتحی نیا در پایان به روسا و مدیران شهرستان در خصوص صرفه جویی حامل های انرزی بخصوص آب و گاز هشدار داد و افزود: تمام مدیران دولتی موظفند در ادارات و سازمانها و زیر مجموعه هایشان در استفاده بهینه از حامل های انرژی مدیریت و دقت کامل را داشته باشند.

 

در این نشست مدیران محیط زیست، اداره کشاورزی و دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گزارشی را از اقدامات خود ارائه دادند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بلاتکلیفی باغداران کامه ادامه دارد! نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود