بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه:
هیچ کس حق عبور از خطوط قرمز تبیین شده توسط رهبری را ندارد
تاریخ انتشار : ۲۵ خرداد ۱۳۹۴ در ۸:۵۸ ق.ظ
 
معاون استاندار و فرماندار ویزه تربت حیدریه گفت: باید به مانند دوران دفاع مقدس انسجام و آمادگی خود را حفظ کرد تا بتوان در سایه اتحاد و همدلی و ولایت فقیه نقشه دشمنان نظام اسلامی را خنثی کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، حسن فتحی نیا در نشست شورای اداری شهرستان تربت حیدریه افزود: امروز خط مبارزه ملت ایران در حوزه دیپلماسی در قلب جبهه استکبار است و تیم مذاکره کننده با پشتیبانی ملت از حقوق مسلم این کشور دفاع می کند.

 

وی بیان کرد: هیچ کس حق ندارد از خطوط قرمز نظام و چارچوب ترسیم شده توسط رهبر فرزانه انقلاب اسلامی عبور کند و باید در سایه انسجام و همدلی کشور را اداره کنیم.

 

فتحی نیا در ادامه بودجه امسال کشور را 199 هزار میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: اگر تمام این اعتبارات از محل درامدها و منابع مهیا شود، از این مبلغ 154 هزار میلیارد تومان صرف هزینه های جاری کشوراعم از پرداخت حقوق و مزایا و برنامه های خدماتی می شود و حدود 30 هزارمیلیارد تومان به پروژه های عمرانی اختصاص خواهد یافت.

 

فرماندار تربت حیدریه اذعان کرد: طبق پیش بینی کارشناسان، با صرف جویی از محل هزینه های جاری کشور حدود 6 هزار میلیارد تومان اعتبار به پروژه های عمرانی افزوده می شود اما با توجه به طرحهای نیمه تمام و پروژه های در دست اقدام مبلغ 36 هزار میلیارد تومان بسیار ناچیز و کم است.

 

وی به برنامه های دولت در خصوص اتمام پروژه های عمرانی اشاره کرد و افزود: دولت پروژه های عمرانی را به چهار دسته تقسیم کرده و بر اساس آن و با توجه به منابع خود طرحهای عمرانی را مدیریت می کند.

 

فتحی نیا بیان داشت: دسته اول طرحهای هستند که به هیچ عنوان توجیه اقتصادی نداشته و باید از مسیر اعتبارات دولتی خارج شده و دسته دوم نیز پروژه های را شامل می شوند که می توان به بخش خصوصی واگذار و آنها را به اتمام رساند.

 

معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه در ادامه توضیح داد: بخشی از طرحها را می توان با مشارکت دولت و بخش خصوصی به پایان برسانیم و بخشی دیگر نیز فقط با تخصیص اعتبارات دولتی به اتمام می رسند.

 

فتحی نیا در پایان به روسا و مدیران شهرستان در خصوص صرفه جویی حامل های انرزی بخصوص آب و گاز هشدار داد و افزود: تمام مدیران دولتی موظفند در ادارات و سازمانها و زیر مجموعه هایشان در استفاده بهینه از حامل های انرژی مدیریت و دقت کامل را داشته باشند.

 

در این نشست مدیران محیط زیست، اداره کشاورزی و دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گزارشی را از اقدامات خود ارائه دادند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تولید ویروس عملیات روانی کرونا و تناقض های بی پاسخ رسانه های معاند لندنی و سعودی جلوه شکوفه های بهاری در شهر کدکن تربت حیدریه غربالگری ۷۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه در طرح بسیج ملی مقابله با کرونا غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸ آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد کمک ۶ میلیارد ریالی خیر مه ولاتی به شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مه ولات