بدون نظر
 
مدیر اداره صمت تربت حیدریه عنوان کرد؛
هیچ مشکلی برای تامین کالاهای اساسی شب عید نداریم/توزیع ۲۰۰ تن میوه تنظیم بازار در روزهای آینده
تاریخ انتشار : ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ در ۸:۴۶ ق.ظ
 
اشرفی با بیان اینکه هیچ مشکل خاصی برای تامین کالاهای اساسی شب عید مردم وجود ندارد، افزود: در روزهای آینده 200 تن پرتقال و سیب طرح تنظیم بازار در تربت حیدریه توزیع می شود.

محمد اشرفی، مدیر اداره صنعت، معدن و تجارت تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ در خصوص کمبود مرغ در سطح بازار اظهار کرد: نیاز روزانه شهرستان تربت حیدریه بین 10 تا 15 تن مرغ است و برخی روزها ما نیز بیش از این میزان نوزیع می کنیم اما مردم به گمان آنکه مرغ گران می شود مازاد بر نیاز خود خرید می کنند.

وی تصریح کرد: قیمت مرغ زنده در مرغداری ها 14 هزار و 410 تومان و قیمت مرغ گرم تحویل به مشتری 20 هزار و 400 تومان است و این قیمت تغییری پیدا نخواهد کرد و مردم نگران تامین مرغ شب عید خود نباشند.

مدیر اداره صمت تربت حیدریه با بیان اینکه 22 تن مرغ منجمد طرح تنظیم بازار در این شهرستان توزیع می شود، گفت:علاوه بر آن  از امروز دوشنبه در 45 مرکز فروشندگی، مرغ مورد نیاز مردم توزیع و از همشهریان تقاضا داریم بر اساس نیاز خود خرید کنند تا شاهد صف بندی برای مرغ نباشیم.

اشرفی بیان کرد: برای نخستین بار کالاهای اساسی طرح تنظیم باز شامل قند، شکر و روغن در تمامی روستاهای بخش مرکزی، رخ، کدکن و بایگ تربت حیدریه از طریق سامانه بین مردم توزیع شده است.

وی با بیان اینکه هیچ مشکل خاصی برای تامین کالاهای اساسی شب عید مردم وجود ندارد، افزود: در روزهای آینده 200 تن پرتقال و سیب طرح تنظیم بازار در تربت حیدریه توزیع می شود.

مدیر اداره صمت تربت حیدریه گفت: بر این اساس 150 تن پرتقال و 50 تن سیب برای تربت حیدریه سهمیه در نظر گرفتند که به محض بارگیری و ارسال آن، مراکز توزیع میوه طرح تنظیم بازار اطلاع رسانی می شود.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
لزوم حمایت قانونی از آمران به معروف و ناهیان از منکر نام نویسی ۷۱۸ نفر برای انتخابات شوراهای اسلامی روستا در تربت حیدریه قرارگاهی از جنس حاج قاسم توزیع بیش از ۷۰۰ جعبه نوغان بین نوغانداران خراسان بی‌نیازسازی کشور از واردات کاغذ با سرمایه‌گذاری در منابع سنگ تربت حیدریه/ سود بانکی اصلی‌ترین مانع تولید است هشتمین پایانه صادراتی نفت کشور در تربت حیدریه به بهره برداری رسید ارتش جمهوری اسلامی ایران در دفاع مقدس غیورمردانه حماسه آفرید پروژه احداث سینما امید در تربت حیدریه همچنان بلاتکلیف است جوانانی که تهدید و آسیب‌های محله‌شان را به دور از هیاهو به فرصت تبدیل کردند ۱۴۴۰ خودرو عمومی در تربت حیدریه رایگان دوگانه‌سوز شدند تاکید فرماندار بر ساماندهی ورودی های شهر تربت حیدریه عمر ساختمان‌ های تربت‌ حیدریه حداقل ۴۰ سال است