بدون نظر
 
رئیس هیأت کوهنوردی خراسان رضوی:
هیأت کوهنوردی تربت حیدریه در خراسان رضوی نمونه است
تاریخ انتشار : ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ در ۱۰:۳۴ ق.ظ
 
رئیس هیأت کوهنوردی خراسان رضوی گفت: با توجه به استعداد و ظرفیت ها و همچنین زمینه برگزاری صعودهای همگانی، تخصصی و فعالیتهای فرهنگی، هیئت کوهنوردی تربت حیدریه از جمله هیأتهای نمونه استان محسوب می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، احمد زحمتکش رئیس هیأت کوهنموردی و صعودهای ورزشی خراسان رضوی در سفر به تربت حیدریه هیأت کوهنوردی این شهرستان را در زمینه برگزاری صعودهای همگانی، تخصصی و فعالیتهای فرهنگی از جمله هیأتهای نمونه استان خواند و با تاکید بر ترویج همگانی رشته کوهنوردی توجه به این حوزه و همچنین بخش صعودهای ورزشی را از مهمترین اهداف هیأت استان برشمرد.

 

در ادامه سعیده وفائیان نایب رئیس هیأت کوهنوردی استان  نیزضمن تاکید بر فعالیت فراوان در حوزه بانوان هیأت کوهنوردی تربت حیدریه در استان در جهت  ارتقاء  بیش از پیش این حوزه و تداوم موفقیت آن از سوی استان اعلام همکاری کرد.

 

جواد انصاری رئیس هیأت کوهنوردی تربت حیدریه اتحاد بین اعضا و ورزشکاران هیأت کوهنوردی را از مهمترین دلایل موفقیت این هیأت برشمرد و بر تعامل بیش از پیش با هیأت استان تأکید و خواستار حمایت ویژه استان در این زمینه شد.

 

در ادامه این سفر یک روزه رئیس و اعضای  هیأت کوهنوردی خراسان رضوی بهمراه رئیس اداره ورزش و جوانان و خانواده کوهنوردی تربت حیدریه از دیواره سنگ نوردی سالن شهدای نهم دی، باشگاه دوندگان کوهستان، دیواره سنگ نوردی و میدان کوهنورد پارک پیشکوه بازدید کردند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تلخ و شیرین کرونا در تربت حیدریه تولید ویروس عملیات روانی کرونا و تناقض های بی پاسخ رسانه های معاند لندنی و سعودی جلوه شکوفه های بهاری در شهر کدکن تربت حیدریه غربالگری ۷۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه در طرح بسیج ملی مقابله با کرونا غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸ آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد