بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه:
هنر تعالی بخش فرهنگ جامعه است
تاریخ انتشار : ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ در ۸:۵۸ ق.ظ
 
معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه با بیان اینکه آموزه های دین و فرهنگ باید به مرحله عمل برسد، افزود: هنر، فرهنگ جامعه را تعالی می بخشد

به گزارش خبرنگار تابان تربت، احمدعلی موهبتی صبح امروز  در ویژه برنامه جشن روز ملی سبنما اظهار داشت: فرهنگ و هنر زیربنای جامعه است و گسترش صحیح آن تعالی بخش جامعه است.

 

وی از فراهم کردن زیر ساخت ها و تسهیل اجرای فعالیتها بعنوان دو رسالت دولت برای هنرمندان یاد کرد و افزود: در همین راستا برای اتمام مجتمع فرهنگی هنری پیشکوه در سالجاری ۱۳ میلیارد ریال از محل ماده ۱۸۰ اختصاص یافته و علاوه بر آن ۳۵ میلیارد ریال از معاون برنامه ریزی ریاست جمهوری دستور گرفته شده است.

 

فرماندار تربت حیدریه بیان داشت: برای سرعت بخشیدن به این پروژه پیمانکار بومی در نظر گرفته شده تا بدون سیر تشریفات از اواخر ماه جاری کار را آغاز کند.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد تربت حیدریه گفت: زمین تخریب شده سینما ۲۲ بهمن در اوایل دهه ۸۰ که متعلق به هلال احمر می باشد فقط برای احداث سینما پیش بینی شده و درصددیم تا با پیمانکار احداث پردیس های سینمایی یک پردیس سینمایی در این محل راه اندازی شود‌.

 

محمد حسن زاده افزود: با توجه به اینکه سینماهای با صندلی فراوان صرفه اقتصادی ندارد احداث این نوع پردیس های کوچک در شهرها برای برطرف کردن نیاز سینمایی کشور ضروری است.

 

در این مراسم علاوه بر تجلیل از مادر و همسر شهیدان یعقوبی از استاد محمد رشید نویسنده ۳۰ کتاب ادبیات، روشنک سه قلعه گی بازیگر سینما و تلویزیون اهل تربت حیدریه که سال گذشته در جشنواره فیلم رضوی مقام برتر را کسب کرده و همچنین احسان انوریان با اهدای لوح سپاس و تندیس تقدیر شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نظارت استصوابی شورای نگهبان حافظ جمهوریت و اسلامیت نظام اسلامی است صنعت نوغانداری تربت حیدریه قربانی تصمیمات جزیره ای شده است سیاست گذاری صحیح در صنعت نوغانداری باعث تولید ثروت و اشتغال می شود در جنگ اقتصادی اطاعت تحت پرچم ولایت فقیه منجر به پیروزی می شود آغاز عملیات اجرایی فاز نخست فولاد رخ در مردادماه نقشه راه اقتصاد کشور بهبود فضای کسب و کار و مشارکت دادن مردم است/بازارهای منطقه ظرفیت عظیمی برای جهش اقتصادی ایران دارد بلوک زایمان طبیعی «ال دی آر» بیمارستان رازی تربت حیدریه به بهره برداری رسید همایش استانی تکریم امامزادگان و بقاع متبرکه در تربت حیدریه برگزار می شود امسال ۷ هزاز کلاس درس به فضای آموزشی کشور اضافه می شود/مشارکت ۱۰ هزار میلیارد ریالی خیرین مدرسه ساز بیماری خود ایمنی به نام «نمای رومی» اتفاقات بازار سکه و ارز در کشور مصداق سهل انگاری و بی تدبیری بود