بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه:
هنر تعالی بخش فرهنگ جامعه است
تاریخ انتشار : ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ در ۸:۵۸ ق.ظ
 
معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه با بیان اینکه آموزه های دین و فرهنگ باید به مرحله عمل برسد، افزود: هنر، فرهنگ جامعه را تعالی می بخشد

به گزارش خبرنگار تابان تربت، احمدعلی موهبتی صبح امروز  در ویژه برنامه جشن روز ملی سبنما اظهار داشت: فرهنگ و هنر زیربنای جامعه است و گسترش صحیح آن تعالی بخش جامعه است.

 

وی از فراهم کردن زیر ساخت ها و تسهیل اجرای فعالیتها بعنوان دو رسالت دولت برای هنرمندان یاد کرد و افزود: در همین راستا برای اتمام مجتمع فرهنگی هنری پیشکوه در سالجاری ۱۳ میلیارد ریال از محل ماده ۱۸۰ اختصاص یافته و علاوه بر آن ۳۵ میلیارد ریال از معاون برنامه ریزی ریاست جمهوری دستور گرفته شده است.

 

فرماندار تربت حیدریه بیان داشت: برای سرعت بخشیدن به این پروژه پیمانکار بومی در نظر گرفته شده تا بدون سیر تشریفات از اواخر ماه جاری کار را آغاز کند.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد تربت حیدریه گفت: زمین تخریب شده سینما ۲۲ بهمن در اوایل دهه ۸۰ که متعلق به هلال احمر می باشد فقط برای احداث سینما پیش بینی شده و درصددیم تا با پیمانکار احداث پردیس های سینمایی یک پردیس سینمایی در این محل راه اندازی شود‌.

 

محمد حسن زاده افزود: با توجه به اینکه سینماهای با صندلی فراوان صرفه اقتصادی ندارد احداث این نوع پردیس های کوچک در شهرها برای برطرف کردن نیاز سینمایی کشور ضروری است.

 

در این مراسم علاوه بر تجلیل از مادر و همسر شهیدان یعقوبی از استاد محمد رشید نویسنده ۳۰ کتاب ادبیات، روشنک سه قلعه گی بازیگر سینما و تلویزیون اهل تربت حیدریه که سال گذشته در جشنواره فیلم رضوی مقام برتر را کسب کرده و همچنین احسان انوریان با اهدای لوح سپاس و تندیس تقدیر شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
پیامبر اکرم(ص) انسان های تمدن ساز تربیت کرد  دوره آموزشی دور زدن تحریم ها دایر شد ۷۰۰ شرکت دانش بنیان در بخش کشاورزی مشمول دریافت حمایت های مالی صندوق خاص هستند انفعال تشکل های دانشجویی تربت حیدریه در مطالبه گری از مسوولان پذیرش ۱۰۵ مقاله در همایش ملی زعفران تربت حیدریه نخبگان تربت حیدریه ایده های برتر را ارایه کردند پدافند غیر عامل، دفاعی غیر نظامی است سنت غلط ارایه گزارش های رفع تکلیفی باید برچیده شود شعار مرگ بر آمریکا تعطیل پذیر نیست/کسانی که با شعار مرگ بر آمریکا مخالفند در نهایت از دامان سیاستمداران جنایتکار ایالات متحده و مزدورانش سر درآوردند