بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه:
همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ در ۱:۳۶ ب.ظ
 
علی رستمی با بیان اینکه همه جریان ها و سلایق سیاسی در انتخابات حضور رقابتی دارند، افزود: به دور از هرگونه افراط و تفریط، فضای رقابتی و مناسبی در تمام حوزه های انتخابیه کشور وجود دارد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ علی رستمی، معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه اظهار داشت: در حوزه انتخابیه تربت حیدریه، زاوه و مه ولات ۳۷ نفر برای نمایندگی مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند که با رد صلاحیت دو نفر و انصراف دو نفر دیگر لیست اسامی به شورای نگهبان ارسال و در نهایت با ارسال لیست نهایی وزارت کشور ۲۲ نفر در این حوزه انتخابیه به رقابت خواهند پرداخت.

وی تصریح کرد: در این حوزه انتخابیه ۲۸۲ شعبه اخذ رای برای انتخابات در نظر گرفته شده که از این تعداد ۳۸ درصد شعب در نقاط شهری و ۶۲ درصد در نقاط روستایی هستند.

رستمی با بیان اینکه ۵ هزار نفر بعنوان عوامل برگزاری انتخابات در این حوزه انتخابیه فعالیت خواهند کرد، افزود: بصورت میانگین در هر شعبه ۲۰ نفر اعم از عوامل اجرایی، نظارت، معتمدین، بازرسین، نماینده فرماندار، محافظین و خدمه حضور خواهند داشت.

فرماندار تربت حیدریه بیان کرد: طبق آمار دانشگاه علوم پزشکی در سال ۹۵ جمعیت سه شهرستان تربت حیدریه، مه ولات و زاوه حدود ۳۴۳ هزار و ۷۴۰ نفر است که از این تعداد ۲۳۰ هزار و ۸۸۰ نفر معادل ۶۳ درصد جمعیت حوزه انتخابیه حائز شرایط رای دادن هستند.

وی با بیان اینکه ۱۴ هزار و ۷۸۰ نفر در این حوزه انتخابیه رای اولی هستند، گفت: همه تلاش مجریان برگزاری انتخابات در این است که انتخابات با امنیت روانی و با کمال صحت و سلامت برگزار شود.

رستمی خاطر نشان کرد: مدیران و کارکنان دستگاههای دولتی که بنا دارند در ستادهای انتخاباتی نامزدها فعالیت کنند حتما مرخصی بگیرند و چنانچه رئیس اداره ای مرخصی نگرفت و در ستاد انتخاباتی حضور یافت یقینا تخلف کرده و فرمانداری بعنوان مجری برگزاری انتخابات ورود پیدا خواهد کرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اختصاص هزینه جشن های نیمه شعبان به معیشت محرومان در تربت حیدریه مطالبات زعفرانکاران تا پایان اردیبهشت پرداخت می شود بیش از ۱۷ هزار جعبه تخم نوغان در استانهای خراسان توزیع می شود تولید ماسک های دولایه استریل در جلگه رخ تربت حیدریه تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز و رفع تصرف اراضی دولتی در تربت حیدریه تلخ و شیرین کرونا در تربت حیدریه تولید ویروس عملیات روانی کرونا و تناقض های بی پاسخ رسانه های معاند لندنی و سعودی جلوه شکوفه های بهاری در شهر کدکن تربت حیدریه غربالگری ۷۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه در طرح بسیج ملی مقابله با کرونا غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن