بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه:
همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ در ۱:۳۶ ب.ظ
 
علی رستمی با بیان اینکه همه جریان ها و سلایق سیاسی در انتخابات حضور رقابتی دارند، افزود: به دور از هرگونه افراط و تفریط، فضای رقابتی و مناسبی در تمام حوزه های انتخابیه کشور وجود دارد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ علی رستمی، معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه اظهار داشت: در حوزه انتخابیه تربت حیدریه، زاوه و مه ولات ۳۷ نفر برای نمایندگی مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند که با رد صلاحیت دو نفر و انصراف دو نفر دیگر لیست اسامی به شورای نگهبان ارسال و در نهایت با ارسال لیست نهایی وزارت کشور ۲۲ نفر در این حوزه انتخابیه به رقابت خواهند پرداخت.

وی تصریح کرد: در این حوزه انتخابیه ۲۸۲ شعبه اخذ رای برای انتخابات در نظر گرفته شده که از این تعداد ۳۸ درصد شعب در نقاط شهری و ۶۲ درصد در نقاط روستایی هستند.

رستمی با بیان اینکه ۵ هزار نفر بعنوان عوامل برگزاری انتخابات در این حوزه انتخابیه فعالیت خواهند کرد، افزود: بصورت میانگین در هر شعبه ۲۰ نفر اعم از عوامل اجرایی، نظارت، معتمدین، بازرسین، نماینده فرماندار، محافظین و خدمه حضور خواهند داشت.

فرماندار تربت حیدریه بیان کرد: طبق آمار دانشگاه علوم پزشکی در سال ۹۵ جمعیت سه شهرستان تربت حیدریه، مه ولات و زاوه حدود ۳۴۳ هزار و ۷۴۰ نفر است که از این تعداد ۲۳۰ هزار و ۸۸۰ نفر معادل ۶۳ درصد جمعیت حوزه انتخابیه حائز شرایط رای دادن هستند.

وی با بیان اینکه ۱۴ هزار و ۷۸۰ نفر در این حوزه انتخابیه رای اولی هستند، گفت: همه تلاش مجریان برگزاری انتخابات در این است که انتخابات با امنیت روانی و با کمال صحت و سلامت برگزار شود.

رستمی خاطر نشان کرد: مدیران و کارکنان دستگاههای دولتی که بنا دارند در ستادهای انتخاباتی نامزدها فعالیت کنند حتما مرخصی بگیرند و چنانچه رئیس اداره ای مرخصی نگرفت و در ستاد انتخاباتی حضور یافت یقینا تخلف کرده و فرمانداری بعنوان مجری برگزاری انتخابات ورود پیدا خواهد کرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است