بدون نظر
 
بسیج و چهل سال افتخار
همایش ۵ هزار نفری بسیجیان تربت حیدریه برگزار شد
تاریخ انتشار : ۰۵ آذر ۱۳۹۷ در ۱۱:۵۳ ق.ظ
 
در آخرین روز از هفته گرامیداشت بسیج همایش 5 هزار نفری بسیجیان تربت حیدریه با حضور اقشار مختلف این قشر صبح امروز در سالن ورزشی شهدای نهم دی برگزار شد.

به گزارش تابان تربت، فرمانده سپاه ناحیه بسیج تربت حیدریه در این همایش اظهار کرد: بسیج نیروی توانمند در همه عرصه ها و بازوی نظام و انقلاب اسلامی است که توانسته در این مدت ۴۰ سال از انقلاب اسلامی با اقتدار در صحنه ها حضور یابد.

 

سرهنگ علی نیک یاد گفت: چهل سال انقلاب اسلامی را به گونه ای سپری کردیم که استکبار جهانی با تمام امکانات و تجهیزات پیشرفته خود سعی در فروپاشی و انحراف آن را داشت اما با توکل به خدا، حضور در صحنه مردم و رهنمودهای مقام عظمای ولایت تمام توطئه ها خنثی شده است.

 

وی خاطر نشان کرد: امروز حرکت بیرونی سپاه بر اساس ساخت جامعه و با رویکرد خدمت رسانی در عرصه های مختلف بنا نهاده شده که این هدف را در اردوهای جهادی، برنامه های بسیج سازندگی و سایر فعالیت های فرهنگی، اجتماعی نیز دنبال می کند.

 

وی بیان داشت: بسیج هیچگاه در تقابل با دولت نبوده و بلکه در کنار مردم و دولت بوده و هست، لذا هر شخص و نهادی که توانسته از ظرفیت بسیج استفاده کند بهره آن را برده و برای چندمین بار در سطح ملی، استانی و شهرستانی اعلام می کنیم ظرفیت بسیج آماده کمک به دولت و خدمت رسانی به مردم است.

 

فرمانده سپاه تربت حیدریه خاطر نشان کرد: فراخوانی امروز که حدود ۵ هزار نفر از بسیجیان حضور یافتند تنها یک دهم جمعیت بسیجی در این شهرستان است و به تعبیری فقط ۱۰ درصد فراخوانی شدند.

 

در این همایش و به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی از چهل نفر بسیجی در حوزه های علمی، جهادی، کارآفرین برتر، فرمانده پایگاه نمونه، فرمانده گردان نمونه، خانواده معظم دو شهید، ایثارگر و جانباز بسیجی و … تجلیل شد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
وحدت حوزه و دانشگاه باید بر مدار اخلاق و دین باشد زعفران طلای سرخ یا بلای جان مردم خراسان مسئولین؛ معلولین را دریابید! هشدارهای رهبری برای سال ۹۸ نیازمند وحدت و همگرایی نیروهای وفادار به انقلاب است/عده ای منافقانه سعی به القای بن بست در کشور را دارتد هدف فتنه شوم چند ماه اخیر، القای بن بست و ناامیدی در جامعه بود/بزرگترین دغدغه رهبری، دو قطبی کردن مردم توسط جناح هاست/هشدار رهبری برای فتنه ۹۸ را باید جدی بگیریم/امروز در اوج قدرت انقلاب اسلامی، خطر خیانت خواص در کمین نشسته است نگاه شهرداری به مسائل فرهنگی شهر ضعیف است سرانه فضای آموزشی در خراسان رضوی ۳/۴ متر مربع است بهره برداری از ۴ پروژه آموزشی خیر ساز در تربت حیدریه جنبش دانشجویی، ضداستکباری و طرفدار عدالت خواهی است/شناخت فتنه و اصحاب فتنه و مطالبه گری از شاخصه های تشکل های دانشجویی است آیت الله مروج تربتی در توسعه علوم دینی و تقویت حوزه های علمیه نقش بسزایی داشت تخلف در شهرداری تربت حیدریه ۵ هزار معلول از خدمات بهزیستی تربت حیدریه بهره مند هستند/اماکن عمومی برای معلولان مناسب سازی نشده است