بدون نظر
 
با حضور پیشکسوتان ورزش باستانی خراسان بزرگ؛
همایش ورزش باستانی یادواره شهدای مدافع حرم در تربت حیدریه برگزار شد
تاریخ انتشار : ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ در ۷:۵۵ ق.ظ
 
همایش ورزش باستانی یادواره شهدای مدافع حرم با شرکت بیش از 50 ورزشکار ازاستانهای خراسان شمالی،جنوبی ورضوی در گود باستانی شهدای این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت،، همایش ورزش باستانی یادواره شهدای مدافع حرم با شرکت بیش از ۵۰ ورزشکار ازاستانهای خراسان شمالی،جنوبی ورضوی در گود باستانی شهدای این شهرستان برگزار شد.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه در آغاز این مراسم ضمن تقدیر ازحضور ورزشکاران و بویژه پیشکسوتان ورزش باستانی و پهلوانی به عنوان سرمایه های ورزش آنان را سفیران ورزش در سراسر استان و کشور برشمرد و بر جذب نوجوانان و جوانان از این طریق به حوزه ورزش تاکید کرد.

 

سیدحمیدرضا امینی همچنین بر استعداد یابی و قهرمان پروری به عنوان یکی از اهداف پیش روی هیأت پهلوانی و ورزشهای زورخانه ای تربت حیدریه اشاره و اوقات فراغت را فرصتی مناسب برای این منظور توصیف کرد.

 

اجرای حرکات نمایشی توسط ورزشکاران پیشکسوت باستانی و مدیحه سرایی مرشدین در مدح شهدای مدافع حرم بخشهایی از این مراسم فرهنگی ورزشی بود.

 

گفتنی است ورزشکارانی از شهرستانهای بجنورد، بیرجند، قوچان، نیشابور،کاشمر و تربت حیدریه در این همایش شرکت داشتند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
وحدت حوزه و دانشگاه باید بر مدار اخلاق و دین باشد زعفران طلای سرخ یا بلای جان مردم خراسان مسئولین؛ معلولین را دریابید! هشدارهای رهبری برای سال ۹۸ نیازمند وحدت و همگرایی نیروهای وفادار به انقلاب است/عده ای منافقانه سعی به القای بن بست در کشور را دارتد هدف فتنه شوم چند ماه اخیر، القای بن بست و ناامیدی در جامعه بود/بزرگترین دغدغه رهبری، دو قطبی کردن مردم توسط جناح هاست/هشدار رهبری برای فتنه ۹۸ را باید جدی بگیریم/امروز در اوج قدرت انقلاب اسلامی، خطر خیانت خواص در کمین نشسته است نگاه شهرداری به مسائل فرهنگی شهر ضعیف است سرانه فضای آموزشی در خراسان رضوی ۳/۴ متر مربع است بهره برداری از ۴ پروژه آموزشی خیر ساز در تربت حیدریه جنبش دانشجویی، ضداستکباری و طرفدار عدالت خواهی است/شناخت فتنه و اصحاب فتنه و مطالبه گری از شاخصه های تشکل های دانشجویی است آیت الله مروج تربتی در توسعه علوم دینی و تقویت حوزه های علمیه نقش بسزایی داشت تخلف در شهرداری تربت حیدریه ۵ هزار معلول از خدمات بهزیستی تربت حیدریه بهره مند هستند/اماکن عمومی برای معلولان مناسب سازی نشده است