بدون نظر
 
با حضور پیشکسوتان ورزش باستانی خراسان بزرگ؛
همایش ورزش باستانی یادواره شهدای مدافع حرم در تربت حیدریه برگزار شد
تاریخ انتشار : ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ در ۷:۵۵ ق.ظ
 
همایش ورزش باستانی یادواره شهدای مدافع حرم با شرکت بیش از 50 ورزشکار ازاستانهای خراسان شمالی،جنوبی ورضوی در گود باستانی شهدای این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت،، همایش ورزش باستانی یادواره شهدای مدافع حرم با شرکت بیش از ۵۰ ورزشکار ازاستانهای خراسان شمالی،جنوبی ورضوی در گود باستانی شهدای این شهرستان برگزار شد.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه در آغاز این مراسم ضمن تقدیر ازحضور ورزشکاران و بویژه پیشکسوتان ورزش باستانی و پهلوانی به عنوان سرمایه های ورزش آنان را سفیران ورزش در سراسر استان و کشور برشمرد و بر جذب نوجوانان و جوانان از این طریق به حوزه ورزش تاکید کرد.

 

سیدحمیدرضا امینی همچنین بر استعداد یابی و قهرمان پروری به عنوان یکی از اهداف پیش روی هیأت پهلوانی و ورزشهای زورخانه ای تربت حیدریه اشاره و اوقات فراغت را فرصتی مناسب برای این منظور توصیف کرد.

 

اجرای حرکات نمایشی توسط ورزشکاران پیشکسوت باستانی و مدیحه سرایی مرشدین در مدح شهدای مدافع حرم بخشهایی از این مراسم فرهنگی ورزشی بود.

 

گفتنی است ورزشکارانی از شهرستانهای بجنورد، بیرجند، قوچان، نیشابور،کاشمر و تربت حیدریه در این همایش شرکت داشتند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
فقدان مجموعه ورزشی سرپوشیده آبی، دغدغه اصلی حوزه ورزش در تربت حیدریه/بخش اعظمی از فضاهای ورزشی غیر کارشناسی و به دور از استانداردهای لازم است آغاز برداشت سیب زمینی از مزارع جلگه رخ تربت حیدریه آخوند ملاعباس تربتی عالمی از خود رسته و به خدا پیوسته ایستگاه راه آهن تربت حیدریه بزرگترین پایانه حمل بار ریلی سیمان صادراتی کشور شیطنت دلالان برای کاهش قیمت طلای سرخ نمایندگان ملت با کدام حجت شرعی به این کنوانسیون استکباری و استعماری رای دادند؟/ تا مادامی که از ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی دست برندارید بهانه های آمریکا تمامی ندارد رمز ماندگاری نهضت عاشورا، اراده خدا و پیام رسانی اهل بیت(ع) بود مرزبانی مهمترین رکن امنیت کشور است ۵ هزار کودک تربت حیدریه در مرحله غربالگری شنوایی بهره برداری از ۲ مرکز خدماتی بهزیستی در تربت حیدریه انعقاد تفاهم نامه برای ساخت سالن چند منظوره خیر ساز در دانشگاه تربت حیدریه جمهوری اسلامی ایران پایگاه امن و باثبات منطقه است