بدون نظر
 
با حضور پیشکسوتان ورزش باستانی خراسان بزرگ؛
همایش ورزش باستانی یادواره شهدای مدافع حرم در تربت حیدریه برگزار شد
تاریخ انتشار : ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ در ۷:۵۵ ق.ظ
 
همایش ورزش باستانی یادواره شهدای مدافع حرم با شرکت بیش از 50 ورزشکار ازاستانهای خراسان شمالی،جنوبی ورضوی در گود باستانی شهدای این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت،، همایش ورزش باستانی یادواره شهدای مدافع حرم با شرکت بیش از ۵۰ ورزشکار ازاستانهای خراسان شمالی،جنوبی ورضوی در گود باستانی شهدای این شهرستان برگزار شد.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه در آغاز این مراسم ضمن تقدیر ازحضور ورزشکاران و بویژه پیشکسوتان ورزش باستانی و پهلوانی به عنوان سرمایه های ورزش آنان را سفیران ورزش در سراسر استان و کشور برشمرد و بر جذب نوجوانان و جوانان از این طریق به حوزه ورزش تاکید کرد.

 

سیدحمیدرضا امینی همچنین بر استعداد یابی و قهرمان پروری به عنوان یکی از اهداف پیش روی هیأت پهلوانی و ورزشهای زورخانه ای تربت حیدریه اشاره و اوقات فراغت را فرصتی مناسب برای این منظور توصیف کرد.

 

اجرای حرکات نمایشی توسط ورزشکاران پیشکسوت باستانی و مدیحه سرایی مرشدین در مدح شهدای مدافع حرم بخشهایی از این مراسم فرهنگی ورزشی بود.

 

گفتنی است ورزشکارانی از شهرستانهای بجنورد، بیرجند، قوچان، نیشابور،کاشمر و تربت حیدریه در این همایش شرکت داشتند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
از تبار «دجال» سومین سوگواره پرده خوانی خراسان بزرگ در تربت حیدریه برگزار می شود اقتدار اسلام با دشمن شناسی و ایستادگی جلوه می کتد/تدبیر در الفاظ دردی از مردم درمان نمی کند جنگ اقتصادی امروز نیازمند مدیریت دوران دفاع مقدس است/مسوولان شعار خوب می دهند اما در عمل به فکر مردم نیستند/همه فرزندانم در ایران و مشغول پاسداری از میهن اسلامی هستند پیگیری مطالبات فرهنگیان باید بر مدار شبکه تعاملی باشد نه رسانه ای امروز بیش از هر زمانی نیازمند روحیه آزادگان دفاع مقدس در سطوح مدیریتی کشور هستیم نیمی از جمعیت تربت حیدریه تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند نخستین روستای خراسان رضوی ثبت ملی شد رسانه ها در اجتماعی شدن سلامت نقش مهمی دارند حاشیه نشینی بزرگترین تهدید برای مدیریت شهری تربت حیدریه اطلاع نگاشت/ جنگ نخواهد شد و مذاکره نخواهیم کرد اخذ مجوز آزمایش طلای سرخ در پژوهشکده ملی زعفران تربت حیدریه/نمایندگان اتحادیه اروپا به تربت حیدریه می آیند