بدون نظر
 
با حضور پیشکسوتان ورزش باستانی خراسان بزرگ؛
همایش ورزش باستانی یادواره شهدای مدافع حرم در تربت حیدریه برگزار شد
تاریخ انتشار : ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ در ۷:۵۵ ق.ظ
 
همایش ورزش باستانی یادواره شهدای مدافع حرم با شرکت بیش از 50 ورزشکار ازاستانهای خراسان شمالی،جنوبی ورضوی در گود باستانی شهدای این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت،، همایش ورزش باستانی یادواره شهدای مدافع حرم با شرکت بیش از 50 ورزشکار ازاستانهای خراسان شمالی،جنوبی ورضوی در گود باستانی شهدای این شهرستان برگزار شد.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه در آغاز این مراسم ضمن تقدیر ازحضور ورزشکاران و بویژه پیشکسوتان ورزش باستانی و پهلوانی به عنوان سرمایه های ورزش آنان را سفیران ورزش در سراسر استان و کشور برشمرد و بر جذب نوجوانان و جوانان از این طریق به حوزه ورزش تاکید کرد.

 

سیدحمیدرضا امینی همچنین بر استعداد یابی و قهرمان پروری به عنوان یکی از اهداف پیش روی هیأت پهلوانی و ورزشهای زورخانه ای تربت حیدریه اشاره و اوقات فراغت را فرصتی مناسب برای این منظور توصیف کرد.

 

اجرای حرکات نمایشی توسط ورزشکاران پیشکسوت باستانی و مدیحه سرایی مرشدین در مدح شهدای مدافع حرم بخشهایی از این مراسم فرهنگی ورزشی بود.

 

گفتنی است ورزشکارانی از شهرستانهای بجنورد، بیرجند، قوچان، نیشابور،کاشمر و تربت حیدریه در این همایش شرکت داشتند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تلخ و شیرین کرونا در تربت حیدریه تولید ویروس عملیات روانی کرونا و تناقض های بی پاسخ رسانه های معاند لندنی و سعودی جلوه شکوفه های بهاری در شهر کدکن تربت حیدریه غربالگری ۷۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه در طرح بسیج ملی مقابله با کرونا غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸ آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد