بدون نظر
 
رییس دانشگاه تربت حیدریه:
هماهنگی بین بخشی و مانع زدایی مولفه های مهم تحقق شعار است
تاریخ انتشار : ۰۱ فروردین ۱۴۰۰ در ۱۰:۱۰ ق.ظ
 
فتحی هماهنگی بین بخشی و مانع تراشی را ۲ مولفه مهم تحقق شعار سال یاد کرد و گفت: در بین دستگاه‌های اجرایی بانک‌ها بیش از سایر دستگاه‌ها می‌توانند در تحقق شعار نقش آفرینی کنند.

محمد حسن فتحی نسری رییس دانشگاه تربت‌ حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ با شاره به نامگذاری شعار امسال از سوی مقام معظم رهبری مبنی بر سال “تولید، پشتیبانی و مانع‌زدایی” گفت: این پیام گویای یکی از مهمترین دغدغه‌های معظم له که همان تیاز کشور به تولید و اشتغال است، می‌باشد.

وی تصریح کرد: پیام امسال در راستا و ادامه شعار پارسال که همان جهش تولید بود، می‌باشد و حتما در آن شعار نظرات معظم له تامین نشده که در پیام نوروزی امسال نیز، شعاری مرتبط با جهش تولید ارایه کرده‌اند.

وی از هماهنگی بین بخشی و مانع تراشی به عنوان 2 مولفه مهم تحقق شعار سال یاد کرد و گفت: در بین دستگاه‌های اجرایی بانک‌ها بیش از سایر دستگاه‌ها می‌توانند در تحقق شعار نقش آفرینی کنند.

رییس دانشگاه تربت حیدریه تاکید کرد: رونق وافزایش تولید سر منشا رفع بسیاری مشکلات و از جمله وضعیت معیشت مردم، اشتغال جوانان و به تبع آن مانع مهاجرات آنها به خارج از کشور می‌شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
لزوم حمایت قانونی از آمران به معروف و ناهیان از منکر نام نویسی ۷۱۸ نفر برای انتخابات شوراهای اسلامی روستا در تربت حیدریه قرارگاهی از جنس حاج قاسم توزیع بیش از ۷۰۰ جعبه نوغان بین نوغانداران خراسان بی‌نیازسازی کشور از واردات کاغذ با سرمایه‌گذاری در منابع سنگ تربت حیدریه/ سود بانکی اصلی‌ترین مانع تولید است هشتمین پایانه صادراتی نفت کشور در تربت حیدریه به بهره برداری رسید ارتش جمهوری اسلامی ایران در دفاع مقدس غیورمردانه حماسه آفرید پروژه احداث سینما امید در تربت حیدریه همچنان بلاتکلیف است جوانانی که تهدید و آسیب‌های محله‌شان را به دور از هیاهو به فرصت تبدیل کردند ۱۴۴۰ خودرو عمومی در تربت حیدریه رایگان دوگانه‌سوز شدند تاکید فرماندار بر ساماندهی ورودی های شهر تربت حیدریه عمر ساختمان‌ های تربت‌ حیدریه حداقل ۴۰ سال است