بدون نظر
 
با وقوع شایعه در شهر:
هلال احمر تربت حیدریه هر گونه شایعه در خصوص پیش بینی زلزله را تکذیب کرد
تاریخ انتشار : ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۱:۱۸ ب.ظ
 
رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه هر گونه پیش بینی در خصوص زلزله را از تریبون این نهاد تکذیب و آن را شایعه عنوان کرد.

رضا مومن زاده در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت اظهار کرد: با توجه به شایعات مطرح شده عصر امروز در خصوص وقوع زلزله شدید در شهرستانهای تربت حیدریه و کاشمر و تخلیه برخی منازل توسط مردم، هلال احمر  این شایعات را به شدت تکذیب کرده و از مردم می خواهد که با کمال خونسردی و آرامش به رویه روز مره خود ادامه دهند.

 

وی گفت: تا کنون هیچ شخص و یا نهادی نتوانسته زمانی برای وقوع زلزله پیش بینی کند و فعال شدن گسلها در مناطق زلزله خیز باعث وقوع زلزله می شود.

 

گفتنی است از عصر امروز مردم شهرستانهای کاشمر و تربت حیدریه با شنیدن شایعاتی مبنی بر وقوع زلزله خانه های خود را ترک و برای در امان ماندن  به فضای باز و پارکها مراجعه کردند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بلاتکلیفی باغداران کامه ادامه دارد! نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود