بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
هشدارهای رهبری برای سال ۹۸ نیازمند وحدت و همگرایی نیروهای وفادار به انقلاب است/عده ای منافقانه سعی به القای بن بست در کشور را دارتد
تاریخ انتشار : ۲۳ آذر ۱۳۹۷ در ۱۲:۴۰ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه تاکید کرد: هشدارهای اخیر رهبری برای سال ۹۸ نیازمند وحدت، بصیرت و همگرایی و هم افزایی نیروهای وفادار به انقلاب اسلامی است تا با تشکیل یک بنیان مرصوص آمال دشمن را به مانند همیشه نقش بر آب کنند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: امروز خواص جامعه و امت اسلامی نباید میدان را برای دشمن باز بگذارند زیرا غفلت از دشمن حتی ضعیف باعث اسیب و چالش جدی برای کشور خواهد شد.

امام جمعه تربت حیدریه تاکید کرد: هشدارهای اخیر رهبری برای سال ۹۸ نیازمند وحدت، بصیرت و همگرایی و هم افزایی نیروهای وفادار به انقلاب اسلامی است تا با تشکیل یک بنیان مرصوص آمال دشمن را به مانند همیشه نقش بر آب کنند.

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی گفت: دشمنان نظام اسلامی گرچه با همه هیمنه خود در این جنگ اقتصادی به میدان آمدند تا ملت ایران را به زانو درآورند اما بازهم تلاش مذبوحانه استکبار با وحدت امت اسلامی و رهبری پیامبر گونه مقام عظمای ولایت خنثی شد و امروز از این گردنه سخت هم عبور کردیم و به فضل الهی از پیامدهای آن هم خواهیم گذشت.

عصمتی افزود: امروز در شرایطی که بازار ارز و سکه کاهش یافته اما در وضع معیشتی مردم و کالاهای اساسی تغییری ایجاد نشده و می طلبد دولتمردان با تدابیر اساسی خود کام مردم را شیرین کنند.

امام جمعه تربت حیدریه خاطر نشان کرد: عده ای منافقانه سعی در القای بن بست و ناامیدی در کشور را دارند اما امت اسلامی با روحیه خودباوری، ایثار و مقاومت و شهادت طلبی تاکنون موفقیت های زیادی بدست آورده و سعادت آتی کشور نیز در حفظ و تقویت همین روحیه است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مدارس تربت حیدریه آماده اسکان زائران و مسافران نوروزی اصحاب رسانه مطالبه گری از مدیران شهری را در دستور کار خود قرار دهند حاشیه نشینی بزرگترین معضل مدیریت شهری تربت حیدریه/شورای شهر به جای مجری گری باید به تصمیم سازی ها و سیاست گذاری های کلان ورود کنند ویژه برنامه جشن نوروزگاه در تربت حیدریه اجرا می شود آمادگی ۳ پایگاه در طرح نوروزی امداد و نجات جاده ای اخذ مجوز پایگاه امداد هوایی در تربت حیدریه/کاهش ۲۴ درصدی تلفات جاده ای در تربت حیدریه سپید پایتخت ایران روایتی متفاوت از روستای ابریشمیِ بسک تربت حیدریه اعزام ۱۰۰۰ زائر از تربت حیدریه به مناطق عملیاتی دفاع مقدس استقبال از مسافران و زائران نوروزی در پایتخت ابریشم ایران با برنامه های نوین فعالیت ۱۲۴ کانون فرهنگی هنری در مساجد تربت حیدریه برخوردهای قهرآمیز با مردم مانع توسعه شهری می شود/تمام برنامه های شهرداری تربت حیدریه فدای ترافیک شده است