بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
هشدارهای رهبری برای سال ۹۸ نیازمند وحدت و همگرایی نیروهای وفادار به انقلاب است/عده ای منافقانه سعی به القای بن بست در کشور را دارتد
تاریخ انتشار : ۲۳ آذر ۱۳۹۷ در ۱۲:۴۰ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه تاکید کرد: هشدارهای اخیر رهبری برای سال ۹۸ نیازمند وحدت، بصیرت و همگرایی و هم افزایی نیروهای وفادار به انقلاب اسلامی است تا با تشکیل یک بنیان مرصوص آمال دشمن را به مانند همیشه نقش بر آب کنند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: امروز خواص جامعه و امت اسلامی نباید میدان را برای دشمن باز بگذارند زیرا غفلت از دشمن حتی ضعیف باعث اسیب و چالش جدی برای کشور خواهد شد.

امام جمعه تربت حیدریه تاکید کرد: هشدارهای اخیر رهبری برای سال ۹۸ نیازمند وحدت، بصیرت و همگرایی و هم افزایی نیروهای وفادار به انقلاب اسلامی است تا با تشکیل یک بنیان مرصوص آمال دشمن را به مانند همیشه نقش بر آب کنند.

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی گفت: دشمنان نظام اسلامی گرچه با همه هیمنه خود در این جنگ اقتصادی به میدان آمدند تا ملت ایران را به زانو درآورند اما بازهم تلاش مذبوحانه استکبار با وحدت امت اسلامی و رهبری پیامبر گونه مقام عظمای ولایت خنثی شد و امروز از این گردنه سخت هم عبور کردیم و به فضل الهی از پیامدهای آن هم خواهیم گذشت.

عصمتی افزود: امروز در شرایطی که بازار ارز و سکه کاهش یافته اما در وضع معیشتی مردم و کالاهای اساسی تغییری ایجاد نشده و می طلبد دولتمردان با تدابیر اساسی خود کام مردم را شیرین کنند.

امام جمعه تربت حیدریه خاطر نشان کرد: عده ای منافقانه سعی در القای بن بست و ناامیدی در کشور را دارند اما امت اسلامی با روحیه خودباوری، ایثار و مقاومت و شهادت طلبی تاکنون موفقیت های زیادی بدست آورده و سعادت آتی کشور نیز در حفظ و تقویت همین روحیه است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نظام الهی با ولایت مشروعیت پیدا می کند بقاع متبرکه مکانی برای تبیین و تقویت افکار و اندیشه اهل بیت(ع) است بلاتکلیفی کشتارگاه صنعتی تربت حیدریه تدوین سند چشم انداز پیشگیری از آسیب های اجتماعی تربت حیدریه شبکه های اجتماعی ضد ارزشی فروپاشی خانواده ها را هدف قرار داده اند تا پایان امسال چهار ورزشگاه به بهره برداری می رسد مجموعه ورزشی پنج هزار نفری تربت حیدریه به بهره برداری رسید تمام محاسبات جبهه استکبار پوشالی است روستای گردشگری بسک تربت حیدریه ثبت جهانی می شود تربت حیدریه ظرفیت مرکزیت اداره کل راه آهن شرق را دارد ۱۵۰۰ واحد مسکن مهر در تربت حیدریه فاقد متقاضی تعهد ۶۸ درصدی اشتغال در تربت حیدریه