بدون نظر
 
مسئول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد:
هسته های مقاومت در جهان آماده مبارزه نهایی با استکبار است
تاریخ انتشار : ۱۷ آذر ۱۳۹۶ در ۱۱:۴۶ ق.ظ
 
مسئول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه گفت: امروز شاهد تحقق وعده های صادق امام و رهبری در دنیا هستیم و به برکت دیپلماسی انقلابی هسته های مقاومت در جهان شکل گرفته و در حال مبارزه نهایی با استکبار و تشکیل تمدن بزرگ اسلامی است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ سید امیر وزیری ظهر امروز در سخنان قبل از خطبه های نماز جمعه تربت حیدریه اظهار داشت: امروز رسالت اصلی جنبش های دانشجویی تاکید بر اجرای منویات مقام معظم رهبری در عرصه های مختلف فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی است که به استناد آن با ارایه سیاست های قابل اجرا کشور را از وضعیت کنونی نجات دهند.

 

وی تصریح کرد: مطالبات مردمی به دغدغه های دانشجویان تبدیل شده و جنبش دانشجویی رفع این دغدغه ها را تنها بر تکیه بر توان داخلی و میدان دادن به جوانان مستعد و متعهد در عرصه جهاد اقتصادی می داند.

 

وزیری در ادامه به موضوع برجام اشاره کرد و از آن بعنوان درس عبرتی برای نسلهای امروزی و آینده یاد کرد و گفت: چهره واقعی استکبار در این قرارداد برای همه سلایق مشخص شده و ما از دولتمردان می خواهیم دیگر به شرکای اروپایی آمریکا اعتماد نکنند،، زیرا آنها منافع راهبردی با ایالات متحده دارند و به یقین همان راه سیاستمداران آمریکایی را دنبال خواهند کرد.

 

مسئول بسیج دانشجویی در بخشی دیگر پیروزی های اخیر جبهه مقاومت را حاصل دیپلماسی انقلابی بر گرفته از تفکر بسیحی دانست و بیان داشت: امروز شاهد تحقق وعده های صادق امام و رهبری در دنیا هستیم و به برکت دیپلماسی انقلابی هسته های مقاومت در جهان شکل گرفته و در حال تشکیل تمدن بزرگ اسلامی است.

 

وزیری اظهار کرد: بی شک جبهه استکبار هیچگاه آرام نمی نشیند و این توطئه را در دیگر نقاط منطقه و جهان اسلام دنبال خواهد کرد و اکنون آنچه که مهم است اتحاد امت های اسلامی و استحکام زنجیره مقاومت در برابر این دسیسه هاست.

 

وی افزود: کام این پیروزی ها با به هلاکت رسیدن مهره استکبار علی عبدالله صالح در یمن برای مردم جهان اسلام شیرین تر شده و اکنون دنیای اسلامی در حال شکل دهی یک حکومت اسلامی نوین و زمینه سازی برای برپایی حکومت جهانی حضرت مهدی(عج) است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
پیامبر اکرم(ص) انسان های تمدن ساز تربیت کرد  دوره آموزشی دور زدن تحریم ها دایر شد ۷۰۰ شرکت دانش بنیان در بخش کشاورزی مشمول دریافت حمایت های مالی صندوق خاص هستند انفعال تشکل های دانشجویی تربت حیدریه در مطالبه گری از مسوولان پذیرش ۱۰۵ مقاله در همایش ملی زعفران تربت حیدریه نخبگان تربت حیدریه ایده های برتر را ارایه کردند پدافند غیر عامل، دفاعی غیر نظامی است سنت غلط ارایه گزارش های رفع تکلیفی باید برچیده شود شعار مرگ بر آمریکا تعطیل پذیر نیست/کسانی که با شعار مرگ بر آمریکا مخالفند در نهایت از دامان سیاستمداران جنایتکار ایالات متحده و مزدورانش سر درآوردند