بدون نظر
 
خطیب جمعه تربت حیدریه:
هر توافقی که با عزت و اقتدارملت ایران همراه نباشد پذیرفتنی نیست/اجازه بازرسی از عادی ترین مرکز نظامی را به بیگانگان نخواهیم داد
تاریخ انتشار : ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ در ۲:۵۸ ب.ظ
 
خطیب جمعه تربت حیدریه گفت: تنها گزاره برگ ملت و نظام اسلامی ایران در مذاکرات هسته ای با غربی ها عزت، شرف و اقتدار است و هر گونه توافق خارج از این چارچوب پذیرفتنی نیست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، حجت الاسلام مهدی شریعتی تبار در خطبه های امروز نماز جمعه تربت حیدریه افزود: باید تمام اصول اساسی ملت ایران در مذاکرات هسته ای با رعایت خطوط قرمز نظام حفظ شود و مذاکره کنندگان با پشتیبانی ملت ایران و پافشاری بر اصل عزت و اقتدار نظام با غربی ها مذاکره کنند.

 

وی اظهار کرد: حفظ دستاوردها و توسعه مسائل هسته ای و همچنین لغو تمام تحریمهای ظالمانه جبهه استکبار در لحظه امضای توافق مهمترین مسئله ای است که باید از جانب دستگاه دیپلماسی کشور رعایت شود.

 

شریعتی تبار به اظهارات اخیرآمریکائی ها اشاره کرد و افزود: تمام نظارت ها و بازرسی های آژانس انرژی اتمی باید در چارچوب عرف بین المللی اعمال شود و ملت ایران هیچگونه اجازه ای در خصوص بازرسی از عادی ترین مرکز نظامی و مصاحبه با دانشمندان هسته ای را به بیگانگان نخواهد داد.

 

امام جمعه تربت حیدریه در ادامه بیداری اسلامی را محصول اندیشه های مهدوی امام راحل دانست و افزود: امام خمینی(ره) به مانند جد بزرگوارش پیامبر اکرم(ص) در وصیت نامه الهی و سیاسی خود نقشه راه ملت و نظام اسلامی ایران را ترسیم کرده و امروز هم سکان هدایت نظام بر دستان رهبری شجاع و سیاستمداری هوشمند است که تاکنون با توکل به خدا و پشتیبانی ملت خود تمام نقشه های دشمن را نقش برآب کرده است.

 

وی اذعان کرد: امام راحل احیاگر مستضعفان و پرچمدار استکبار ستیزی در جهان است و بسیاری از کشورهای اسلامی مکتب این بزرگوار را که بر گرفته از مکتب حسینی و مهدوی است الگوی خود قرار داده اند.

 

شریعتی تبار تصریح کرد: مراسم جشن میلاد قائم ال محمد(ص) باید با شکوه و عظمت خاصی برگزار شود و ضمن رعایت موازین شرعی در برگزاری جشن ها، حرمت شب رحلت رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران نیز حفظ شود.

 

امام جمعه تربت حیدریه با اشاره به اینکه مهدویت اصل عقیدتی و از اصول دین اسلام است افزود: انقلاب اسلامی ایران بر اساس اصل مهدویت و انتظار فرج به پیروزی رسیده و استمرار دارد و با رعایت همین اصول اساسی به راه عزتمند و پر افتخار خود تا رساندن پرچم اصلی آن به دست حضرت بقیه الله الاعظم(عج) ادامه خواهد داد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اصلاح ساختار بودجه از اولویت های اصلی مجلس یازدهم است/میزان درآمد داخلی شرکت ملی نفت از صادرات بیشتر است شهروندان مناطق کم برخوردار مشارکت بیشتری با شهرداری دارند توزیع ۷۳۰ بسته کمک معیشتی در جلگه رخ تربت حیدریه سهم ۲۵ درصدی تربت‌ حیدریه از تسهیلات کرونا برخی ادبیات‌ و برخورد‌ها با مجلس یازدهم طبیعی نیست شکوه مواسات، همدلی و کمک مومنانه در تربت حیدریه/از طبخ ۴۰ هزار پرس غذای گرم و توزیع بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تا اردوهای جهادی در مناطق محروم روستایی فروش پساب تصفیه خانه، حلقه مفقوده تکمیل پروژه فاضلاب تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز عید قربان آمریکا با تعرض به هواپیمای مسافربری به دنبال فضای آشوب و اختلاف در کشور بود رفتار دولت نژادپرست آمریکا را محکوم و از حرکت مردم حمایت می‌کنیم بودجه شهرداری تربت حیدریه ۸۹۶ میلیارد ریال است/عمده بدهی شهرداری متعلق به بانک شهر است رهاسازی بیش از ۲۹۰ هزار قطعه ماهی در استخرهای ذخیره کشاورزی رخ