بدون نظر
 
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس:
هرگونه توافقی باید به تصویب مجلس شورای اسلامی برسد/ هرگز توافق محرمانه نداریم
تاریخ انتشار : ۱۰ مرداد ۱۳۹۴ در ۱۲:۰۰ ب.ظ
 
نماینده مردم مشهد با اشاره به سخنان مطرح شده در خصوص اینکه متن برجام نیازی به تصویب مجلس ندارد، گفت: برخی آقایان برداشت غلطی از متن برجام دارند و سخنان مطرح شده دقیقاً مغایر با قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران است.

حجت الاسلام نصرالله پژمان‌فر در گفتگو با خبرنگار تابان تربت اظهار کرد: در قانون اساسی کشور به صراحت بیان شده که باید تمام توافقات با غربی ها پس از طرح در صحنه علنی مجلس به تصویب نمایندگان ملت برسد. مجلس شورای اسلامی پس از جمع بندی مذاکرات وین کمیته هایی را در ابعاد مختلف تشکیل داده تا آثار و تبعات متن برجام را از جهات گوناگون مورد تحلیل و بررسی قرار دهد.

 

وی تصریح کرد: همه تلاش نمایندگان ملت بر این است تا همه زوایای آشکار و پنهان این توافق را مورد توجه قرار داده تا مسئولین و مردم نسبت به تعهدات و امتیازاتی که نظام اسلامی ایران به غربی ها داده و گرفته بخوبی مطلع باشند.

 

پژمانفر درباره زمان تشکیل کمیسیون بررسی متن برجام، گفت: کمیسیون خاص متن برجام که متشکل از ۱۵ نفر از نمایندگان ملت است هنوز تشکیل نشده اما کمیته های مختلف در حال بررسی زوایای متن برجام هستند.

 

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در خصوص برخی سخنان مطرح شده مبنی برانعقاد توافق محرمانه با آژانس انرژی اتمی، اظهار داشت: مسئولین باید دقت بیشتری داشته باشند زیرا با توجه به منویات مقام معظم رهبری، ملت ایران نامحرم مذاکرات نیست و در نهایت هیچ توافق محرمانه ای مورد قبول مردم و نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی نخواهد بود.

 

وی اطمینان داد: هرتوافقی در خصوص مذاکرات هسته ای که در مجلس تصویب و یا رد شود بطور قطع به اطلاع همه ملت شریف ایران خواهد رسید.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
سهم ۲۵ درصدی تربت‌ حیدریه از تسهیلات کرونا شکوه مواسات، همدلی و کمک مومنانه در تربت حیدریه/از طبخ ۴۰ هزار پرس غذای گرم و توزیع بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تا اردوهای جهادی در مناطق محروم روستایی فروش پساب تصفیه خانه، حلقه مفقوده تکمیل پروژه فاضلاب تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز عید قربان آمریکا با تعرض به هواپیمای مسافربری به دنبال فضای آشوب و اختلاف در کشور بود رفتار دولت نژادپرست آمریکا را محکوم و از حرکت مردم حمایت می‌کنیم بودجه شهرداری تربت حیدریه ۸۹۶ میلیارد ریال است/عمده بدهی شهرداری متعلق به بانک شهر است رهاسازی بیش از ۲۹۰ هزار قطعه ماهی در استخرهای ذخیره کشاورزی رخ طرح تفکیک پسماند از مبدا در تربت حیدریه آغاز شد پرداخت مطالبات زعفرانکاران خراسان طی هفته جاری نماز جمعه شهر کدکن ۱۰ ساله شد مطالبه گری باید منطقی و سازنده و با حفظ وحدت جامعه اسلامی باشد/عدم رعایت مسایل بهداشتی حق الناس است