بدون نظر
 
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس:
هرگونه توافقی باید به تصویب مجلس شورای اسلامی برسد/ هرگز توافق محرمانه نداریم
تاریخ انتشار : ۱۰ مرداد ۱۳۹۴ در ۱۲:۰۰ ب.ظ
 
نماینده مردم مشهد با اشاره به سخنان مطرح شده در خصوص اینکه متن برجام نیازی به تصویب مجلس ندارد، گفت: برخی آقایان برداشت غلطی از متن برجام دارند و سخنان مطرح شده دقیقاً مغایر با قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران است.

حجت الاسلام نصرالله پژمان‌فر در گفتگو با خبرنگار تابان تربت اظهار کرد: در قانون اساسی کشور به صراحت بیان شده که باید تمام توافقات با غربی ها پس از طرح در صحنه علنی مجلس به تصویب نمایندگان ملت برسد. مجلس شورای اسلامی پس از جمع بندی مذاکرات وین کمیته هایی را در ابعاد مختلف تشکیل داده تا آثار و تبعات متن برجام را از جهات گوناگون مورد تحلیل و بررسی قرار دهد.

 

وی تصریح کرد: همه تلاش نمایندگان ملت بر این است تا همه زوایای آشکار و پنهان این توافق را مورد توجه قرار داده تا مسئولین و مردم نسبت به تعهدات و امتیازاتی که نظام اسلامی ایران به غربی ها داده و گرفته بخوبی مطلع باشند.

 

پژمانفر درباره زمان تشکیل کمیسیون بررسی متن برجام، گفت: کمیسیون خاص متن برجام که متشکل از ۱۵ نفر از نمایندگان ملت است هنوز تشکیل نشده اما کمیته های مختلف در حال بررسی زوایای متن برجام هستند.

 

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در خصوص برخی سخنان مطرح شده مبنی برانعقاد توافق محرمانه با آژانس انرژی اتمی، اظهار داشت: مسئولین باید دقت بیشتری داشته باشند زیرا با توجه به منویات مقام معظم رهبری، ملت ایران نامحرم مذاکرات نیست و در نهایت هیچ توافق محرمانه ای مورد قبول مردم و نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی نخواهد بود.

 

وی اطمینان داد: هرتوافقی در خصوص مذاکرات هسته ای که در مجلس تصویب و یا رد شود بطور قطع به اطلاع همه ملت شریف ایران خواهد رسید.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
ساعت کاری مراکز خدمات جامع سلامت تربت حیدریه افزایش یافت/وضعیت بیماری آنفلوانزا در منطقه تربت حیدریه عادی است ثبت نام ۳۶ داوطلب برای تصدی کرسی نمایندگی مجلس در تربت حیدریه بلاتکلیفی رشته های علوم انسانی و باستان شناسی در دانشگاه تربت حیدریه/نامادری دانشگاه فردوسی گریبانگیر دانشگاههای کوچکتر/وزیر علوم: بر اساس ظرفیت ها و استعدادهای منطقه ای دانشگاهها را حمایت می کنیم تربیت نیروی انسانی کارآمد از اهداف اصلی توسعه آموزش عالی کشور است در مقابل عوامل واداده و غرب گرا باید ایستادگی کنیم معابر شهری تربت حیدریه برای معلولان مناسب سازی نشده است اکیپ های راهداری به نقاط برفگیر محورهای مواصلاتی تربت حیدریه اعزام شدند مرخصی «جهرمی» مسبب قطعی ۱۰ روزه اینترنت در کشور/ دستگاه قضا به خسارت‌های وارد آمده به مردم و کشور ورود می‌کند؟ چشم بینای کارآفرین جوان تربت حیدریه به امید حمایت مسئولان باز است کارخانه قند تربت حیدریه موفق ترین واحد تولیدی شرق کشور/گلایه تولید کنندگان شکر از نرخ های تکلیفی و قیمت گذاری نامناسب توسط دولت حل بحران‌ کشف‌رود در دست‌انداز اعتبارات دولتی/ ضرورت تکمیل هرچه سریع‌تر تصفیه‌خانه چرم شهر تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی رصد می شود/۶۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه واجد شرایط رای