بدون نظر
 
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس:
هرگونه توافقی باید به تصویب مجلس شورای اسلامی برسد/ هرگز توافق محرمانه نداریم
تاریخ انتشار : ۱۰ مرداد ۱۳۹۴ در ۱۲:۰۰ ب.ظ
 
نماینده مردم مشهد با اشاره به سخنان مطرح شده در خصوص اینکه متن برجام نیازی به تصویب مجلس ندارد، گفت: برخی آقایان برداشت غلطی از متن برجام دارند و سخنان مطرح شده دقیقاً مغایر با قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران است.

حجت الاسلام نصرالله پژمان‌فر در گفتگو با خبرنگار تابان تربت اظهار کرد: در قانون اساسی کشور به صراحت بیان شده که باید تمام توافقات با غربی ها پس از طرح در صحنه علنی مجلس به تصویب نمایندگان ملت برسد. مجلس شورای اسلامی پس از جمع بندی مذاکرات وین کمیته هایی را در ابعاد مختلف تشکیل داده تا آثار و تبعات متن برجام را از جهات گوناگون مورد تحلیل و بررسی قرار دهد.

 

وی تصریح کرد: همه تلاش نمایندگان ملت بر این است تا همه زوایای آشکار و پنهان این توافق را مورد توجه قرار داده تا مسئولین و مردم نسبت به تعهدات و امتیازاتی که نظام اسلامی ایران به غربی ها داده و گرفته بخوبی مطلع باشند.

 

پژمانفر درباره زمان تشکیل کمیسیون بررسی متن برجام، گفت: کمیسیون خاص متن برجام که متشکل از ۱۵ نفر از نمایندگان ملت است هنوز تشکیل نشده اما کمیته های مختلف در حال بررسی زوایای متن برجام هستند.

 

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در خصوص برخی سخنان مطرح شده مبنی برانعقاد توافق محرمانه با آژانس انرژی اتمی، اظهار داشت: مسئولین باید دقت بیشتری داشته باشند زیرا با توجه به منویات مقام معظم رهبری، ملت ایران نامحرم مذاکرات نیست و در نهایت هیچ توافق محرمانه ای مورد قبول مردم و نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی نخواهد بود.

 

وی اطمینان داد: هرتوافقی در خصوص مذاکرات هسته ای که در مجلس تصویب و یا رد شود بطور قطع به اطلاع همه ملت شریف ایران خواهد رسید.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه چهارمین جشنواره فرهنگی هنری قرآنی خاتون خورشید در خراسان رضوی برگزار می شود مطالبه تربتی‌ها برای اتصال منازل به شبکه فاضلاب شهری/ بخش خصوصی به وعده‌اش عمل نکرد محور مقاومت منافع آمریکا را به خطر انداخته است/دشمن با عملیات روانی در فضای مجازی به دنبال شکاف بین مردم و مسئولان است نجات یک خانواده گرفتار برف در دامنه کوههای تربت حیدریه/با اولویت بندی در حال بازگشایی مسیرهای فرعی هستیم/تا ساعتی دیگر شبکه اصلی دیجیتال متصل خواهد شد محور تربت حیدریه به مشهد بازگشایی شد/اسکان اضطراری یکهزار مسافر گرفتار در برف تمام راههای روستایی و فرعی تربت حیدریه مسدود است/محور تربت حیدریه به مشهد همچنان مسدود/معابر اصلی شهر باز، اما تردد به سختی انجام می شود شجاعت صداقت در حادثه تلخ هواپیمای اوکراین/ وقتی بین مردم و حاکمیت پنهان کاری معنا ندارد +اینفوگرافیک بیش از ۵ هزار مسافر گرفتار برف در تربت حیدریه اسکان یافتند/احتمال انسداد جاده طی امشب و فردا محور تربت حیدریه به مشهد همچنان مسدود است/بارش شدید برف در گردنه های سبز و خماری ادامه دارد/عوامل امدادی در حال هدایت مسافران گرفتار در برف به داخل شهر جاده تربت حیدریه به مشهد مسدود شد/ اسکان اضطراری مسافران گرفتار در برف در محور تربت حیدریه به مشهد مهیاست