بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه:
هرکس مردم را نسبت به نظام بدبین کند خائن و نفوذی است
تاریخ انتشار : ۲۸ دی ۱۳۹۵ در ۲:۳۰ ب.ظ
 
معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه گفت: امنیت واقتدار کشور حاصل خون شهداست و کسانی که مردم را نسبت به نظام اسلامی بدبین کنند خائن و نفوذی هستند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، احمد علی موهبتی معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه صبح امروز در آئین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی این شهرستان اظهار کرد: نفوذی در این نظام کسانی هستند که هوای نفس بر آنها قالب شده و دائم در صدد انشقاق بین مردم و نظام هستند و این خیانتی بزرگ محسوب می شود.

 

وی تصریح کرد: امروز وظیفه مسئولان و کارگزاران نظام خطیر و سنگین است و قبل از هر چیز ابتدا باید در محکمه وجدان، خودشان را اصلاح کنند تا بتوانند در مسیر مناسبی خدمتگذاری صادق برای نظام اسلامی باشند.

 

موهبتی بر رعایت ضوابط و مقررات در دستگاههای اجرائی تاکید کرد و افزود: در حوزه مدیریتی قوانین باید بصورت اصولی رعایت شود تا از انحراف جلوگیری شود.

 

فرماندار تربت حیدریه اذعان کرد: جامعه باید به سمت رشد و پویایی حرکت کند و مردم نیز باید جسارت ایستادگی در مقابل خطای مسئولان را داشته باشند.

 

امام جمعه تربت حیدریه در این مراسم اظهار کرد: اقتدار در ابعاد مختلف زمینه رشد و پویایی و رسیدن به اهداف متعالی انبای الهی را رقم می زند.

 

حجت الاسلام محمدرضا عصمتی بیان داشت: اگر ملتی فاقد اقتدار باشد و نتواند در مقابل شیطنت ها و زیاده های سلطه گران ایستادگی کند آن کشور و ملت به سعادت نخواهد رسید.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
۱۲۶ کانون فرهنگی هنری در مساجد تربت حیدریه فعال هستند پیش همایش ملی حوزه علمیه و سنت های کارآمد در تربت حیدریه برگزار می شود رشد ۲۳۰ درصدی صادرات سیمان از پایانه راه آهن تربت حیدریه به کشورهای آسیای میانه یک بام و دو هوایِ ماندن یا رفتن! ۴۰ درصد اصلاح روکش جاده “کدکن؛ تلخ بخش” به اتمام رسیده است انتقاد رییس مرکز ملی فرش ایران از واردات بی رویه نخ ابریشم مطالعات اشتباه گریبانگیر مدیریت شهری تربت حیدریه! استمرار انقلاب نیازمند ایجاد بازدارندگی در ابعاد مختلف است ششمین قطار گردشگری خراسان رضوی وارد تربت حیدریه شد گزارش جهرمی از پیشرفت شبکه ملی اطلاعات در حد یک پاورپوینت است/ احتمالا شبکه ملی را با خدمات الکترونیک اشتباه گرفتند! میانجی گری یا عملیات فریب! سياست‌زدگي آفت جدي نظام تعليم و تربيت کشور