بدون نظر
 
هراس صهیونیستها از پهپاد تهاجمی حزب الله
تاریخ انتشار : ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ در ۶:۰۳ ب.ظ
 
انتشار تصاویر عملیات پهپاد تهاجمی حزب الله لبنان علیه تروریست‌های جبهه النصره هراس رژیم صهیونیستی را برانگیخته است.
به نقل از پایگاه خبری العهد، تصاویر عملیات پیچیده حزب الله در القلمون و خصوصا پرواز پهپادهای تهاجمی و هدف قرار دادن مواضع تروریست‌ها توسط آنها باعث ایجاد هراس و نگرانی نزد مقامات رژیم صهیونیستی شده است.

در همین خصوص شبکه 10 رژیم صهیونیستی گزارشی را تهیه کرده و طی آن تاکید کرده است که استفاده حزب الله از این سلاح پیشرفته (پهپاد تهاجمی) نگران کننده است و این بدان معنی است که پهبادهای حزب الله دیگر تنها اطلاعات را به مرکز خود مخابره نمی‌کنند بلکه می‌توانند اهداف مورد نظرشان را مورد هجوم قرار دهند.

این شبکه تصاویر عملیات پهپاد تهاجمی حزب الله که گروهی از تروریست‌های جبهه النصره را با دقت هدف قرار داد را نیز منتشر کرد.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تخلف ۵۰ میلیارد ریالی دو شرکت حمل و نقل در تربت حیدریه سناریو سازی اتاق فکر سعودی و لندنی از کشته سازی اغتشاشات ۹۸ ۷.۵ تن زعفران در تربت حیدریه خریداری شد ساعت کاری مراکز خدمات جامع سلامت تربت حیدریه افزایش یافت/وضعیت بیماری آنفلوانزا در منطقه تربت حیدریه عادی است ثبت نام ۳۶ داوطلب برای تصدی کرسی نمایندگی مجلس در تربت حیدریه بلاتکلیفی رشته های علوم انسانی و باستان شناسی در دانشگاه تربت حیدریه/نامادری دانشگاه فردوسی گریبانگیر دانشگاههای کوچکتر/وزیر علوم: بر اساس ظرفیت ها و استعدادهای منطقه ای دانشگاهها را حمایت می کنیم تربیت نیروی انسانی کارآمد از اهداف اصلی توسعه آموزش عالی کشور است در مقابل عوامل واداده و غرب گرا باید ایستادگی کنیم معابر شهری تربت حیدریه برای معلولان مناسب سازی نشده است اکیپ های راهداری به نقاط برفگیر محورهای مواصلاتی تربت حیدریه اعزام شدند مرخصی «جهرمی» مسبب قطعی ۱۰ روزه اینترنت در کشور/ دستگاه قضا به خسارت‌های وارد آمده به مردم و کشور ورود می‌کند؟ چشم بینای کارآفرین جوان تربت حیدریه به امید حمایت مسئولان باز است