بدون نظر
 
هراس آل سعود از کشتی نجات ایرانی/جمهوری اسلامی همواره خط شکن باقی می ماند
تاریخ انتشار : ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۵:۳۴ ب.ظ
 
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به حرکت کشتی نجات ایران به سمت یمن و تهدیدهای مختلف تاکید کرد: چنانچه کشورهای متحد با عربستان و آمریکا بخواهند مانع رسیدن کشتی جمهوری اسلامی ایران به یمن شوند، با یک سیلی محکمی مواجه خواهند شد.

عوض حیدر پور در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه اعزام کشتی نجات از سوی جمهوری اسلامی ایران کاری که انسان دوستانه و در جهت کمک به مردم در به در یمن است، تاکید کرد: به طور طبیعی جمهوری اسلامی ایران به عنوان نقش آفرین اصلی در منطقه که می تواند حافظ منافع همه مسلمانان جهان مطرح است.
نماینده مردم شهررضا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نگرانی های جهانی در زمینه حرکت کشتی نجات ایران به سمت یمن، عنوان کرد: و نگرانی آل سعود و آمریکایی ها از این است که نکند با این اقدام جمهوری اسلامی ایران، خط سیری باز شود و بعد از این کشتی کشتی های دیگر نیز به یمن فرستاده شود.
وی ادامه داد: این فکر و هراس آنها درست است چرا که جمهوری اسلامی ایران وظیفه دارد خط حمایت، کمک رسانی و پشتیبانی برای مردم یمن راه اندازی کند.
حیدرپور اظهار داشت: آنها با ممانعت از رسیدن کشتی نجات ایران به یمن تلاش دارند، مانع آن شوند تا کشتی های دیگر از ایران و کشورهای دیگر به یمن برسد. متحدان ضد یمنی از این موضوع دستپاچه شدند.
این نماینده با بیان اینکه قطعا بعد از کشتی ایران و خط شکنی کشتی های دیگر به …

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بلاتکلیفی باغداران کامه ادامه دارد! نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود