بدون نظر
 
هراس آل سعود از کشتی نجات ایرانی/جمهوری اسلامی همواره خط شکن باقی می ماند
تاریخ انتشار : ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۵:۳۴ ب.ظ
 
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به حرکت کشتی نجات ایران به سمت یمن و تهدیدهای مختلف تاکید کرد: چنانچه کشورهای متحد با عربستان و آمریکا بخواهند مانع رسیدن کشتی جمهوری اسلامی ایران به یمن شوند، با یک سیلی محکمی مواجه خواهند شد.

عوض حیدر پور در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه اعزام کشتی نجات از سوی جمهوری اسلامی ایران کاری که انسان دوستانه و در جهت کمک به مردم در به در یمن است، تاکید کرد: به طور طبیعی جمهوری اسلامی ایران به عنوان نقش آفرین اصلی در منطقه که می تواند حافظ منافع همه مسلمانان جهان مطرح است.
نماینده مردم شهررضا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نگرانی های جهانی در زمینه حرکت کشتی نجات ایران به سمت یمن، عنوان کرد: و نگرانی آل سعود و آمریکایی ها از این است که نکند با این اقدام جمهوری اسلامی ایران، خط سیری باز شود و بعد از این کشتی کشتی های دیگر نیز به یمن فرستاده شود.
وی ادامه داد: این فکر و هراس آنها درست است چرا که جمهوری اسلامی ایران وظیفه دارد خط حمایت، کمک رسانی و پشتیبانی برای مردم یمن راه اندازی کند.
حیدرپور اظهار داشت: آنها با ممانعت از رسیدن کشتی نجات ایران به یمن تلاش دارند، مانع آن شوند تا کشتی های دیگر از ایران و کشورهای دیگر به یمن برسد. متحدان ضد یمنی از این موضوع دستپاچه شدند.
این نماینده با بیان اینکه قطعا بعد از کشتی ایران و خط شکنی کشتی های دیگر به …

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
ساعت کاری مراکز خدمات جامع سلامت تربت حیدریه افزایش یافت/وضعیت بیماری آنفلوانزا در منطقه تربت حیدریه عادی است ثبت نام ۳۶ داوطلب برای تصدی کرسی نمایندگی مجلس در تربت حیدریه بلاتکلیفی رشته های علوم انسانی و باستان شناسی در دانشگاه تربت حیدریه/نامادری دانشگاه فردوسی گریبانگیر دانشگاههای کوچکتر/وزیر علوم: بر اساس ظرفیت ها و استعدادهای منطقه ای دانشگاهها را حمایت می کنیم تربیت نیروی انسانی کارآمد از اهداف اصلی توسعه آموزش عالی کشور است در مقابل عوامل واداده و غرب گرا باید ایستادگی کنیم معابر شهری تربت حیدریه برای معلولان مناسب سازی نشده است اکیپ های راهداری به نقاط برفگیر محورهای مواصلاتی تربت حیدریه اعزام شدند مرخصی «جهرمی» مسبب قطعی ۱۰ روزه اینترنت در کشور/ دستگاه قضا به خسارت‌های وارد آمده به مردم و کشور ورود می‌کند؟ چشم بینای کارآفرین جوان تربت حیدریه به امید حمایت مسئولان باز است کارخانه قند تربت حیدریه موفق ترین واحد تولیدی شرق کشور/گلایه تولید کنندگان شکر از نرخ های تکلیفی و قیمت گذاری نامناسب توسط دولت حل بحران‌ کشف‌رود در دست‌انداز اعتبارات دولتی/ ضرورت تکمیل هرچه سریع‌تر تصفیه‌خانه چرم شهر تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی رصد می شود/۶۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه واجد شرایط رای