بدون نظر
 
هراس آل سعود از کشتی نجات ایرانی/جمهوری اسلامی همواره خط شکن باقی می ماند
تاریخ انتشار : ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۵:۳۴ ب.ظ
 
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به حرکت کشتی نجات ایران به سمت یمن و تهدیدهای مختلف تاکید کرد: چنانچه کشورهای متحد با عربستان و آمریکا بخواهند مانع رسیدن کشتی جمهوری اسلامی ایران به یمن شوند، با یک سیلی محکمی مواجه خواهند شد.

عوض حیدر پور در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه اعزام کشتی نجات از سوی جمهوری اسلامی ایران کاری که انسان دوستانه و در جهت کمک به مردم در به در یمن است، تاکید کرد: به طور طبیعی جمهوری اسلامی ایران به عنوان نقش آفرین اصلی در منطقه که می تواند حافظ منافع همه مسلمانان جهان مطرح است.
نماینده مردم شهررضا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نگرانی های جهانی در زمینه حرکت کشتی نجات ایران به سمت یمن، عنوان کرد: و نگرانی آل سعود و آمریکایی ها از این است که نکند با این اقدام جمهوری اسلامی ایران، خط سیری باز شود و بعد از این کشتی کشتی های دیگر نیز به یمن فرستاده شود.
وی ادامه داد: این فکر و هراس آنها درست است چرا که جمهوری اسلامی ایران وظیفه دارد خط حمایت، کمک رسانی و پشتیبانی برای مردم یمن راه اندازی کند.
حیدرپور اظهار داشت: آنها با ممانعت از رسیدن کشتی نجات ایران به یمن تلاش دارند، مانع آن شوند تا کشتی های دیگر از ایران و کشورهای دیگر به یمن برسد. متحدان ضد یمنی از این موضوع دستپاچه شدند.
این نماینده با بیان اینکه قطعا بعد از کشتی ایران و خط شکنی کشتی های دیگر به …

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اجرای صحیح سند تحول بنیادین با مدرسه محوری محقق می‌شود بازار ۸۰ هزار میلیارد تومانی طلای سرخ در تسخیر اروپایی ها جشنواره ملی عکس زعفران به کار خود پایان داد شهروندان تربت حیدریه ۲۵ میلیارد تومان به شهرداری بدهکارند امروز آمریکا به دنبال بازگشت به ایران است/مشکل اصلی آمریکائی ها ماهیت انقلابی، اسلامی و عزتمندانه ملت ایران است راهپیمایی ۱۳ آبان نماد استکبار ستیزی ملت ایران است پنجمین جشنواره ملی عکس زعفران در منطقه تربت حیدریه آغاز به کار کرد رسالت دانش آموزان در گام دوم انقلاب شتاب علمی برای تشکیل تمدن نوین اسلامی است سفارتخانه های آمریکا جایگاهی برای عملیات جاسوسی در کشورهاست چشم زعفرانکاران به خرید حمایتی روشن نیمی از رقبات بلاتکلیف منطقه تربت حیدریه تعیین تکلیف شد/ثبت ۱۳ وقف جدید در سال جاری اسکان و پذیرایی از ۸ هزار زائر پیاده امام رضا(علیه السلام) در تربت حیدریه