بدون نظر
 
رییس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه:
هدف دشمن ایجاد نارضایتی و جدایی مردم از حاکمیت است/رسانه ها سفینه نجات کشور هستند
تاریخ انتشار : ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ در ۱۰:۰۰ ق.ظ
 
رییس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه به جنگ اقتصادی آمریکا علیه ملت ایران اشاره کرد و افزود: هدف دشمن ایجاد نارضایتی و جدایی مردم از حاکمیت است و رسانه های کشور با دقت نظر و ظرافت منحصر به فرد خود حکم سفینه نجات را برای کشور دارند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، سعیدرضا قنبری زاده صبح امروز در آئین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه اظهار کرد: امروز بر سر راه ملت ایران دو راهی مذاکره و مقاومت است و ملت ایران هیچگاه تن به مذاکره ذلت بار نخواهد داد لذا راه مقاومت را در پیش گرفته و به لطف الهی گشایش ایجاد می شود و مطالبات انجام خواهد شد.

 

وی به جنگ اقتصادی آمریکا علیه ملت ایران اشاره کرد و افزود: هدف دشمن ایجاد نارضایتی و جدایی مردم از حاکمیت است و رسانه های کشور با دقت نظر و ظرافت منحصر به فرد خود حکم سفینه نجات را برای کشور دارند.

 

رییس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه به نقش پر رنگ رسانه ها در این جنگ اقتصادی اشاره کرد و افزود: امروز در یک مرحله بزرگ گذار تاریخی قرار گرفته ایم و این رسانه های جمعی هستند که می توانند با تولید اخبار امید بخش در حکم سفینه نجات باشند.

 

قنبری زاده در بخشی دیگر از سخنان خود به طرح ملی بسیج کنترل فشار خون اشاره کرد و افزود: حدود 78 درصد از جمعیت تحت پوشش  دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در این طرح شرکت کردند و 19 هزار و 300 نفر مبتلا به فشار خون بالا شناسایی شدند.

 

همچنین در ادامه مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه نیز از انتشار فراخوان جشنواره ایده های برتر روابط عمومی های دانشگاه های علوم پزشکی خبر داد و گفت: بتازگی اساسنامه اتاق فکر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه تنظیم و به تصویب اعضا رسیده که نخستین خروجی آن انتشار فراخوان یاد شده می باشد که امیدواریم بتوانیم جشنواره را در گستره کشوری برگزار کنیم.

 

غلامرضا میری افزود: در حال حاضر تمامی اعضای حوزه روابط عمومی نیز مشغول طراحی ایده های جدید هستند تا بتوانیم به عنوان دانشگاه میزبان، با دست پر در جشنواره شرکت کنیم.

 

وی در بخش دیگری گفت: راهبرد ما در تولید خبر و به خصوص در حوزه روابط بین الملل آن است به جای اینکه منتظر انتشار هجمه‌های خبری بمانیم، خودمان پیش قدم شویم و به عبارت بهتر خود را محدود به یک دستگاه صرف پاسخگو نکرده ایم، بلکه استراتژی ما یک راهبرد تهاجمی و تصمیم ساز است.

 

میری در ادامه با بیان اینکه ظرف یکسال اخیر، ۶۸۰ مورد خبر تولید و در پرتال دانشگاه منعکس کرده ایم، افزود: از این تعداد ۲۰۰ مورد خبر به رسانه های جمعی ارسال شد که حداقل یک رسانه در پوشش اخبار یاد شده با ما همکاری کردند.

 

دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با زیرپوشش داشتن سه شهرستان تربت حیدریه، زاوه و مه ولات به 363 هزار نفر جمعیت سه شهرستان در جنوب استان خراسان رضوی خدمات می دهد.

 

این دانشگاه 190 تخت در بیمارستان نهم دی تربت حیدریه و 20 تخت در مه ولات دارد.

 

دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه دارای 59 نفر عضو هیات علمی و 619 نفر دانشجو است که دانشجویان در 10 رشته مامایی، اتاق عمل، هوشبری، پرستاری، فناوری اطلاعات سلامت، علوم آزمایشگاهی، بهداشت محیط، بهداشت عمومی، فوریت پزشکی، تکنسین سلامت دهان و دندان و در سه مقطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ناپیوسته تحصیل می کنند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بیش از ۹۵ درصد تجهیزات صدا و سیما از داخل تامین می شود/۳ هزار نقطه کور در کشور شناسایی شده است اینفوگرافی/نظرات اعضای شورای شهر تربت حیدریه در خصوص شفافیت آرا مطالبه کنید تا با شفاف سازی، آرای مصلحتی آشکار شود انتقاد از عدم توجه به کنترل و پیشگیری از آسیب فضای مجازی/ امروز آسیب در خانه‌ها از طریق فضای مجازی بسیار خطرناک‌تر از محیط بیرون است رسالت اجتماعی روحانیت بُریدگی از جامعه نیست/طلبه باید خطوط و جریان های سیاسی جامعه و نظام بین الملل را بشناسد/روحیه انقلابی گری باید در حوزه های علمیه تقویت شود شفافیت، قربانی مصلحت اندیشی شورای شهر تربت حیدریه! کاهش تعهدات برجامی نباید دشمن را جسورتر کند/سیاست اروپایی ها با ایالات متحده هماهنگ است تیر نفاق بر پیکر بی جان دختر آبی آئین دسته بنی اسد با قدمت بیش از نیم قرن در تربت حیدریه+تصاویر پردیس سینمایی تربت حیدریه در شهرک ولی عصر(عج) ساخته می شود آئین نخل‌ گردانی عصر عاشورا در شهر کدکن برگزار شد+تصاویر