بدون نظر
 
سخنگوی مجلس خبرگان رهبری:
نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران دین محور و مردمی اند/عامل سر سپرده ال سعود درصدد تبدیل عربستان به یک کشور اروپائی است/فروپاشی ال سعود و رژیم غاصب صهیونیستی باهم محقق خواهد شد
تاریخ انتشار : ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ در ۱۱:۳۸ ق.ظ
 
سخنگوی مجلس خبرگان رهبری از نیروهای مسلح بعنوان بازوان قدرتمند انقلاب اسلامی یاد کرد و افزود: قدرت اصلی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران بر دین محوری و مردمی بودن آن است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، آیت الله سید احمد خاتمی صبح امروز در گردهمایی نیروهای مسلح مستقر در تربت حیدریه اظهار کرد: همه کشورهای دنیا بنا به ضرورت یا دارای نیروی مسلح هستند و یا اینکه نیروهایی را اجیر می کنند تا از کیان و سرزمین کشورشان دفاع کنند، لذا دوره ای نیست که کشوری بدون توان دفاعی باشد.

 

وی بیان کرد: دنیا در تسلط گرگ های درنده و بی رحم است و چنانچه در برابر این گرگها استحکام لازم را نداشته باشیم به هیچ اصلی از اصول انسانی پایبند نیستند و در صورت تهاجم همه چیز را نابود می کنند و این مسئله به وضوح در غزه نمایان شد.

 

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری به تشریح  تفاوت های نیروهای مسلح ایران با سایر کشورها دنیا پرداخت و افزود: نخستین تفاوت در دین محوری و باور به ارزشهای اسلامی است که اغلب نیروهای مسلح در دنیا لائیک و اعتقادی به دین ندارند و آن را استخوان در گلو می پندارند.

 

خاتمی اضافه کرد: در نیروهای مسلح ایران نهادی بنام عقیدتی سیاسی به دستان رهبر معظم انقلاب تاسیس شد و همه پرسنل موظف به فراگیری یک دوره دین شناسی در طول خدمت خود شدند و این از برکات نظام اسلامی است که در زمان طاغوت چنین امتیازی وجود نداشت.

 

وی گفت: شهیدانی مانند صیاد شیرازی و امثالهم که از دل ارتش طاغوتی بیرون آمدند گلهای خودروئی بودند که توانستند برای انقلاب اسلامی و آرمانهای آن تاثیر گذار و جانفشانی کنند.

 

امام جمعه موقت تهران دومین شاخصه نیروهای مسلح کشور را در مردمی بودن آن دانست و افزود: نیروهای مسلح ایران در دل و قلب مردم جایگاه دارند و ملت آنان را از بدنه خود می دانند اما برخی افراد فرصت طلب سودجو از این با مردم بودن قوای مسلح  سوء استفاده می کنند.

 

عامل سر سپرده ال سعود درصدد تبدیل عربستان به یک کشور اروپائی است

 

دفاع از دین و اسلام ناب محمدی(ص) سومین شاخصه ای بود که آیت الله خاتمی بعنوان وجه تمایز نیروهای مسلح ایران با سایر کشورها عنوان کرد و گفت: در برخی کشورها نیروهای مسلح از یک جناح و حزب و در برخی دیگر از یک ال و خانواده دفاع می کنند، کما اینکه ال سعود در حجاز که بیش از ۱۰۰ سال است بر مردم حکومت می کنند قدرت را بدست گرفته و نسل به نسل به فرزندان خود منتقل می کند.

 

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری افزود:  در حالی که بیش از این حکام سعودی رانندگی زنها و مشروبات الکلی را حرام اعلام کرده بودند اما امروز شاهدیم که آخوندهای درباری به سرکردگی بن سلمان، عامل سر سپرده ال سعود همه چیز از جمله ورود مشروبات الکلی به سرزمین حجاز را آزاد اعلام کردند و این بیانگر آن است که خائنین به حرمین شریفین درصدد تبدیل عربستان به یک کشور اروپائی هستند.

 

وی گفت: نابودی ال سعود خائن با رژیم غاصب صهیونیستی بزودی با هم محققق خواهد شد

 

آیت الله خاتمی اظهار داشت: در همه کشورهای دنیا ارتقا درجه و مناصب از رهگذر بی دینی می گذرد و هر کس بی دین تر باشد درجه بالاتر می گیرد، اما در قوای مسلح جمهوری اسلامی ایران هر درجه و منصب بنا به نظر عقیدتی سیاسی آن نهاد اعطا می شود.

 

وی از رهبری معظم انقلاب اسلامی بعنوان پرچمدار و فرمانده کل قوای مسلح جمهوری اسلامی ایران بعنوان دیگر شاخصه برجسته نیروهای مسلح ایران با سایر کشورها عنوان کرد و افزود: فرماندهی نیروهای مسلح این کشور در اختیار ولی فقیه و مجهتدی است که نفس را در خود قربانی کرده و سیاست های کلی توان بازدارندگی دفاعی کشور را نیز ترسیم می کنند.

 

گروه توپخانه، پدافند هوایی و موشکی ۶۱ محرم، تیپ پیاده ۱۷۷ شهید نصر اصفهانی ارتش، ناحیه مقاومت بسیج و نیروی انتظامی، نیروهای مسلح مستقر در تربت حیدریه را تشکیل دادند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مشارکت ۱۴ گروه جهادی تربت حیدریه در رزمایش خدمت سپاهیان محمد رسول الله۲ بانک ها اعتبارات اشتغالزایی در تربت حیدریه را بلوکه کردند زعفران و جای خالی یک تشکل صادراتی قوی در ایران مبارزه با بدعت ها و کج روی ها در سایه امر به معروف و نهی از منکر تحقق می یاید تکمیل زنجیره تولید و عرضه زعفران در کشور باعث تعیین قیمت جهانی این محصول می شود ۴۶ تن طلای سرخ در بورس کالای ایران معامله شد/گردش مالی در معاملات آتی زعفران به ۲۸ هزار میلیارد ریال رسید جنگ روانی و روز شماری واهی دشمن در اراده ملت ایران تاثیری ندارد/عربده کشی های دشمن از روی ضعف و استیصال است رزمایش «اقتدار عاشورایی بسیج؛ سپاهیان محمد رسول‌ الله۲» در تربت حیدریه آغاز شد خط دوم راه آهن بافق_مشهد احداث می شود/راه آهن سنگان به هرات آماده بهره برداری است/پیگیر قطاز حومه تربت به مشهد هستیم احتکار مصداق «منکر اقتصادی» است مجموعه عکس نوشته بیانات مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با اعضای خبرگان رهبری بدهی های بانکی، اساسی ترین مشکل واحدهای تولیدی تربت حیدریه