بدون نظر
 
رئیس هلال احمر تربت حیدریه:
نیروهای امدادی هلال احمر تربت حیدریه از قدرت و سرعت جابجایی مناسبی در پاسخگویی به حوادث غیرمترقبه برخوردار هستند
تاریخ انتشار : ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۸:۳۰ ق.ظ
 
رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه گفت: نیروهای امدادی هلال احمر شهرستان از قدرت و سرعت جابه جایی مناسبی در پاسخگویی به حوادث غیرمترقبه برخوردار هستند که این امر با ارائه آموزش های مستمر میسر شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، رضا مومن زاده در جلسه ویژه امداد و نجات هلال احمر تربت حیدریه طی سخنانی افزود: رویکرد سازمان هلال احمر در سال 94 بر سازماندهی مربیان آموزشی، ارائه آموزشهای فراگیر  امداد وکمکهای اولیه در سطح کانونهای چند گانه جوانان وهمچنین ارائه آموزشهای تخصصی امداد ونجات به صورت فصلی می باشد.

 

وی بیان کرد: ایجاد انبار تجهیزات آموزشی ویژه مربیان، جمع آوری اطلاعات آموزشی مربیان و ارائه رفرنسهای واحد آموزشی به کلیه مربیان از دیگر سیاست های سازمان هلال احمر در سالجاری است.

 

مومن زاده در ادامه از پیشرفت 80 درصدی سایت تخصصی امداد و نجات خبر داد و گفت: فاز اول این سایت درحال اجراست که تاکنون موانع تخصصی نجات در آوار،کمپ آموزشی نجات در جاده،سایت تخصصی کوهستان وفضای معلق و اردوگاه اسکان اضطراری در این مرحله پیشرفت 80 درصدی داشته است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تربت حیدریه همچنان در وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک بعنوان یک رفتار بهداشتی برای عموم باید نهادینه شود برداشت ۱۵۰ تن گل محمدی از گلستان های جلگه رخ نظام اسلامی باید در تمام موئلفه های قدرت سرآمد باشد شورای شهر تربت حیدریه در پیچ و تاب انتخاب شهردار! مردمی بودن دستگاه قضا به رعایت حق و اجرای مُرّ قانون و مبارزه با فساد است اختصاص ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در تربت حیدریه تهدید علیه سلامت عمومی پشت دیوار تصفیه خانه تربت حیدریه زعفرانکاران محصول خود را ارزان نفروشند/مشکل اقتصادی کشور با مدیریت جهادی و انقلابی حل می شود قرارگاه محرومیت زدائی سپاه ۲۳ سری کمک جهیزیه به نوعروسان تربت حیدریه اهدا کرد عدم رای اعتماد شورای شهر تربت حیدریه به شهردار تربت حیدریه در چند قدمی وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک برای کارکنان دولت و متصدیان اصناف اجباری شد کمپ نگهداری معتادان متجاهر در تربت حیدریه راه اندازی می شود