بدون نظر
 
رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تربت حیدریه:
نگاه شهرداری به مسائل فرهنگی شهر ضعیف است
تاریخ انتشار : ۲۰ آذر ۱۳۹۷ در ۱:۱۳ ب.ظ
 
رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر تربت حیدریه گفت: متاسفانه نگاه شهرداری به مسایل فرهنگی بسیار ضعیف و این در حالیست که یک شهر علاوه بر مسایل عمرانی به مباحث فرهنگی هم نیاز دارد.

به گزارش تابان تربت، احمد وطن دوست روز سه شنبه در جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی برگزاری نخستین المپیاد ورزشی محلات شهر تربت حیدریه افزود: شهرداری باید برنامه و طرح بدهد تا در شورا بررسی، تصویب و اجرایی شود، اما تاکنون شاهد چنین حرکت هایی از شهرداری نبوده ایم.

 

وی گفت: طبق برآورد پیشنهادی بودجه سال ۹۸ حدود ۵۵۰ میلیارد ریال است که اگر بر فرض ۶۰ درصد آن صرف امور اجرایی و عمرانی شود، بین ۱۰ تا ۱۴ میلیارد ریال آن سهم حوزه فرهنگی و امید است به طور کامل تخصیص و هزینه شود.

 

وطن دوست در ادامه با بیان اینکه امسال بنا داریم نخستین المپیاد ورزشی محلات را در سطح شهر تربت حیدریه اجرا کنیم، افزود: با توجه به اینکه مردم تربت حیدریه ۴۳ روز زودتر از سایر نقاط کشور به استقبال نظام جمهوری اسلامی رفتند، لذا عنوان این دوره از رقابت ها گرامیداشت حماسه نهم دی است.

 

وی همچنین گفت: شرکت در مسابقات رایگان و پیش بینی می کنیم بین هزار تا هزار و ۵۰۰ نفر در این دوره از رقابت ها که از نهم دی ماه به مدت یک ماه برگزار می شود، شرکت کنند.

 

رییس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه نیز گفت: المپیاد با هدف ایجاد فرصت برابر ورزشی برای شهروندان و شناسایی نخبگان ورزشی در ۲۴ محله تربت حیدریه برگزار می شود.

 

حمیدرضا امینی با بیان اینکه رقابت ها قرار است با همکاری هفت هیات و در قالب ۱۰ رشته ورزشی برگزار شود، افزود: بجز رشته های شطرنج، دارت، طناب کشی، هفت سنگ انفرادی، بدمینتون، مچ اندازی، تیراندازی و تکواندو که هم برای مردان و هم برای زنان است، فوتسال ویژه آقایان، والیبال و یک قل دوقل نیز ویژه بانوان، برگزار می شود.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نظام الهی با ولایت مشروعیت پیدا می کند بقاع متبرکه مکانی برای تبیین و تقویت افکار و اندیشه اهل بیت(ع) است بلاتکلیفی کشتارگاه صنعتی تربت حیدریه تدوین سند چشم انداز پیشگیری از آسیب های اجتماعی تربت حیدریه شبکه های اجتماعی ضد ارزشی فروپاشی خانواده ها را هدف قرار داده اند تا پایان امسال چهار ورزشگاه به بهره برداری می رسد مجموعه ورزشی پنج هزار نفری تربت حیدریه به بهره برداری رسید تمام محاسبات جبهه استکبار پوشالی است روستای گردشگری بسک تربت حیدریه ثبت جهانی می شود تربت حیدریه ظرفیت مرکزیت اداره کل راه آهن شرق را دارد ۱۵۰۰ واحد مسکن مهر در تربت حیدریه فاقد متقاضی تعهد ۶۸ درصدی اشتغال در تربت حیدریه