بدون نظر
 
نوزاد ربوده شده تویسرکانی به آغوش خانواده اش بازگشت+تصاویراختصاصی
تاریخ انتشار : ۳۱ فروردین ۱۳۹۴ در ۷:۲۲ ب.ظ
 
فرمانده ناحیه انتظامی تویسرکان از پیدا شدن نوزاد ربوده شده بعد از چهار روز تحقیقات پلیسی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا «سرهنگ قاسم قربانی» در گفت و گویی اختصاصی با خبرنگاررودآور، گفت: روز چهارشنبه هفته گذشته 26 فرودین ماه جاری به دنبال دریافت خبری مبنی بر ربوده شدن نوزادی 12 روزه در منزلی، تحقیقات پلیس برای یافتن مجرم آغاز شد.

وی اظهار کرد: درتحقیقات اولیه مشخص شد، خانمی که هنگام زایمان مادر نوزاد در بیمارستان، با وی طرح دوستی ریخته بود، پس از زایمان، در چندین مرتبه به بهانه دیدار با مادر و نوزاد به منزل آنان رفت و آمد داشته است.

فرمانده ناحیه انتظامی تویسرکان افزود: در آخرین دیدار، مجرم از یک فرصت استفاده کرده، ماهرانه و بدون گذاشتن هیچ گونه آثاری در صحنه اقدام به ربودن نوزاد 12 روزه می کند.

قربانی با اشاره به اینکه مأموران پلیس آگاهی این شهرستان با شگردهای خاص پلیسی و با بهره مندی از چهره نگاری موفق به شناسایی محل اختفاء خانمی شدند که اقدام به ربودن نوزاد کرده بود، گفت: واحدهای عملیات ویژه و پشتیبانی آگاهی در اقدامی متهمه و شورهش را دستگیر به پلیس آگاهی ارجاع دادند.

وی تصریح کرد: این زن در بازجویی های اولیه خود را مادر نوزاد معرفی کرده که با بررسی مدارک های شناسایی و تناقض گویی های آشکار وی، تحقیقات تخصصی از متهم آغاز شد و بالاخره با توجه به فیلم های موجود در بیمارستان و مدارک موجود دیگرمجرم بودن متهمه برای پلیس آشکار شد.

فرمانده ناحیه انتظامی تویسرکان از ابراز رضایت مسئولان به ویژه امام جمعه شهرستان و خانواده نوزاد به دلیل سرعت عمل مأموران نیروی انتظامی تویسرکان خبر داد و افزود: امید است که این چنین اتفاقات نادری در شهرستان تویسرکان هرگز رخ ندهد.

به گزارش رودآور، هنوز انگیزه  اصلی سارق از ربودن نوزاد مشخص نشده است و اخبار تکمیلی در روزهای آینده بر روی خروجی سایت رودآور قرار خواهد گرفت.

 

انتهای پیام/پ
لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بلاتکلیفی باغداران کامه ادامه دارد! نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود