بدون نظر
 
نوجوانان تربت حیدریه در جشنواره خوارزمی خوش درخشیدند
تاریخ انتشار : ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ در ۱:۲۶ ب.ظ
 
دانش آموزان متوسطه اول تربت حیدریه توانستند پس از رقابتی سخت درمرحله پایانی جشنواره نوجوان خوارزمی حائز رتبه های اول تا سوم استان شوند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، معاون مدیر کل ومدیر آموزش و پرورش تربت حیدریه اظهار داشت: دانش آموزان تربت حیدریه  توانستند با تلاش در رشته های آزمایشات علوم تجربی، مسابقات ادبی، پژوهش، المپیاد های علمی و دست سازه ها رتبه های اول تا سوم استان را از آن خود نمایند.
سعید نیروئی  افزود: شهرستان تربت حیدریه درمجموع 6 مقام اول ،4 مقام دوم و 8مقام سوم را در استان بین  گروه الف این مسابقات که  با نواحی مشهد، نیشابور ، قوچان وسبزوار هم گروه بود را کسب کرده است.
وی گفت: تیم دبیرستان عترت درمسابقات آزمایشی علوم تجربی علاوه بر کسب مقام اول توانست برای اولین سال به مرحله کشوری راه پیداکنند.
مدیرآموزش و پرورش تربت حیدریه با بیان اینکه نفرات برتر استانی به مرحله کشوری راه می یابند اظهار داشت: جشنواره جوان خوارزمی هر ساله برگزارمی‌شود و در آن طرح‌هایی از نخبگان و نوآوران جوان کشور مورد ارزیابی قرار گرفته و در هفته پژوهش از طرح‌های برتر تقدیر به عمل می‌آید.
 وی اذعان کرد: این جشنواره هر ساله با هدف تشویق جوانان نوآور، خلاق و کارآفرین کشور و گسترش انگیزه و روحیه خودباوری در آنان، توسعه و تعمیق روحیه پژوهش و نوآوری، ارج نهادن به پژوهشگران، مخترعان، نوآوران و فنّاوران جوان کشور، ایجاد بستر و فضای مناسب برای معرفی جوانان نخبه کشور و کمک به ترویج فرهنگ پویش، نوآوری و خلاقیت در میان جوانان کشور برگزار می شود.
انتهای پیام/
لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود ارائه ۱۳۴ هزار خدمات مراقبتی به کودکان/ناهنجاری های مادرزادی و سوانح، عمده ترین علل مرگ کودکان در منطقه تربت حیدریه