بدون نظر
 
نوجوانان تربت حیدریه در جشنواره خوارزمی خوش درخشیدند
تاریخ انتشار : ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ در ۱:۲۶ ب.ظ
 
دانش آموزان متوسطه اول تربت حیدریه توانستند پس از رقابتی سخت درمرحله پایانی جشنواره نوجوان خوارزمی حائز رتبه های اول تا سوم استان شوند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، معاون مدیر کل ومدیر آموزش و پرورش تربت حیدریه اظهار داشت: دانش آموزان تربت حیدریه  توانستند با تلاش در رشته های آزمایشات علوم تجربی، مسابقات ادبی، پژوهش، المپیاد های علمی و دست سازه ها رتبه های اول تا سوم استان را از آن خود نمایند.
سعید نیروئی  افزود: شهرستان تربت حیدریه درمجموع 6 مقام اول ،4 مقام دوم و 8مقام سوم را در استان بین  گروه الف این مسابقات که  با نواحی مشهد، نیشابور ، قوچان وسبزوار هم گروه بود را کسب کرده است.
وی گفت: تیم دبیرستان عترت درمسابقات آزمایشی علوم تجربی علاوه بر کسب مقام اول توانست برای اولین سال به مرحله کشوری راه پیداکنند.
مدیرآموزش و پرورش تربت حیدریه با بیان اینکه نفرات برتر استانی به مرحله کشوری راه می یابند اظهار داشت: جشنواره جوان خوارزمی هر ساله برگزارمی‌شود و در آن طرح‌هایی از نخبگان و نوآوران جوان کشور مورد ارزیابی قرار گرفته و در هفته پژوهش از طرح‌های برتر تقدیر به عمل می‌آید.
 وی اذعان کرد: این جشنواره هر ساله با هدف تشویق جوانان نوآور، خلاق و کارآفرین کشور و گسترش انگیزه و روحیه خودباوری در آنان، توسعه و تعمیق روحیه پژوهش و نوآوری، ارج نهادن به پژوهشگران، مخترعان، نوآوران و فنّاوران جوان کشور، ایجاد بستر و فضای مناسب برای معرفی جوانان نخبه کشور و کمک به ترویج فرهنگ پویش، نوآوری و خلاقیت در میان جوانان کشور برگزار می شود.
انتهای پیام/
لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تراژدی غمناک مردم تربت حیدریه در قبال تلویزیون/وقتی که توپ سهل انگاری بین شرکت ارتباطات زیر ساخت و صدا و سیما پاسکاری می شود ارسال محموله ۲۵ تنی کمک های غیر نقدی بسیجیان تربت حیدریه به سیل زدگان منطق مقاومت انقلاب اسلامی را به این اقتدار رسانده، نه مذاکره و سازش رفتار دوگانه شورای شهر تربت حیدریه مقابل سازمان سینمایی کشور شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد