بدون نظر
 
نمی توانستم با قلعه‌نویی کار کنم/ روزهای خوبی با علی دایی داشتم
تاریخ انتشار : ۳۱ تیر ۱۳۹۴ در ۵:۳۸ ب.ظ
 
هافبک صبای قم اعلام کرد: تیم ملوان می تواند از من شکایت کند، اما واقعا شرایط همکاری با قلعه‌نویی و ماندن در این تیم را نداشتم.

رضا حقیقی در گفتگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص پیوستنش به تیم فوتبال صبا اظهار داشت: دو سال با علی دایی کار کرده‌ام و روزهای خیلی خوبی با او داشتم و همین باعث شد به تیمی بروم که او حضور دارد.

وی درباره مشکلش با پدیده خراسان خاطرنشان کرد: من با پدیده صحبت‌هایی کردم اما مجبور شدم به کمیته انضباطی شکایت کنم که حالا باید پیگیری کنم. من فقط به خاطر علی دایی به صبا آمدم.

هافبک صبا افزود: برای فصل آینده پیشنهادات زیادی داشتم اما علی دایی به تیمی می‌رود که مدعی باشد. اگر به ملوان می‌رفتم، اتفاقات سال گذشته پدیده برایم تکرار می‌شد.

حقیقی درباره اینکه باشگاه ملوان قصد شکایت از او را دارد گفت: با ملوان مشکلی ندارم. آنها می‌توانند از من شکایت کنند. من از امیر قلعه‌نویی تشکر می‌کنم اما شرایط طوری نبود که بخواهم در ملوان بمانم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه چهارمین جشنواره فرهنگی هنری قرآنی خاتون خورشید در خراسان رضوی برگزار می شود مطالبه تربتی‌ها برای اتصال منازل به شبکه فاضلاب شهری/ بخش خصوصی به وعده‌اش عمل نکرد محور مقاومت منافع آمریکا را به خطر انداخته است/دشمن با عملیات روانی در فضای مجازی به دنبال شکاف بین مردم و مسئولان است نجات یک خانواده گرفتار برف در دامنه کوههای تربت حیدریه/با اولویت بندی در حال بازگشایی مسیرهای فرعی هستیم/تا ساعتی دیگر شبکه اصلی دیجیتال متصل خواهد شد محور تربت حیدریه به مشهد بازگشایی شد/اسکان اضطراری یکهزار مسافر گرفتار در برف تمام راههای روستایی و فرعی تربت حیدریه مسدود است/محور تربت حیدریه به مشهد همچنان مسدود/معابر اصلی شهر باز، اما تردد به سختی انجام می شود شجاعت صداقت در حادثه تلخ هواپیمای اوکراین/ وقتی بین مردم و حاکمیت پنهان کاری معنا ندارد +اینفوگرافیک بیش از ۵ هزار مسافر گرفتار برف در تربت حیدریه اسکان یافتند/احتمال انسداد جاده طی امشب و فردا