بدون نظر
 
نمی توانستم با قلعه‌نویی کار کنم/ روزهای خوبی با علی دایی داشتم
تاریخ انتشار : ۳۱ تیر ۱۳۹۴ در ۵:۳۸ ب.ظ
 
هافبک صبای قم اعلام کرد: تیم ملوان می تواند از من شکایت کند، اما واقعا شرایط همکاری با قلعه‌نویی و ماندن در این تیم را نداشتم.

رضا حقیقی در گفتگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص پیوستنش به تیم فوتبال صبا اظهار داشت: دو سال با علی دایی کار کرده‌ام و روزهای خیلی خوبی با او داشتم و همین باعث شد به تیمی بروم که او حضور دارد.

وی درباره مشکلش با پدیده خراسان خاطرنشان کرد: من با پدیده صحبت‌هایی کردم اما مجبور شدم به کمیته انضباطی شکایت کنم که حالا باید پیگیری کنم. من فقط به خاطر علی دایی به صبا آمدم.

هافبک صبا افزود: برای فصل آینده پیشنهادات زیادی داشتم اما علی دایی به تیمی می‌رود که مدعی باشد. اگر به ملوان می‌رفتم، اتفاقات سال گذشته پدیده برایم تکرار می‌شد.

حقیقی درباره اینکه باشگاه ملوان قصد شکایت از او را دارد گفت: با ملوان مشکلی ندارم. آنها می‌توانند از من شکایت کنند. من از امیر قلعه‌نویی تشکر می‌کنم اما شرایط طوری نبود که بخواهم در ملوان بمانم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شهردار تربت حیدریه انتخاب شد تشدید نظارت ها در تربت حیدریه/ادامه سهل انگاری ها ما را ناچار به اعمال محدودیت های بیشتری خواهد کرد خودسازی عملی و علمی مهمترین هدف تحصیل علوم حوزوی است بازگشت محدودیت های کرونایی به تربت حیدریه/هسته مرکزی شهر مسدود شد تربت حیدریه همچنان در وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک بعنوان یک رفتار بهداشتی برای عموم باید نهادینه شود برداشت ۱۵۰ تن گل محمدی از گلستان های جلگه رخ نظام اسلامی باید در تمام موئلفه های قدرت سرآمد باشد شورای شهر تربت حیدریه در پیچ و تاب انتخاب شهردار! مردمی بودن دستگاه قضا به رعایت حق و اجرای مُرّ قانون و مبارزه با فساد است اختصاص ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در تربت حیدریه تهدید علیه سلامت عمومی پشت دیوار تصفیه خانه تربت حیدریه زعفرانکاران محصول خود را ارزان نفروشند/مشکل اقتصادی کشور با مدیریت جهادی و انقلابی حل می شود