بدون نظر
 
نمی توانستم با قلعه‌نویی کار کنم/ روزهای خوبی با علی دایی داشتم
تاریخ انتشار : ۳۱ تیر ۱۳۹۴ در ۵:۳۸ ب.ظ
 
هافبک صبای قم اعلام کرد: تیم ملوان می تواند از من شکایت کند، اما واقعا شرایط همکاری با قلعه‌نویی و ماندن در این تیم را نداشتم.

رضا حقیقی در گفتگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص پیوستنش به تیم فوتبال صبا اظهار داشت: دو سال با علی دایی کار کرده‌ام و روزهای خیلی خوبی با او داشتم و همین باعث شد به تیمی بروم که او حضور دارد.

وی درباره مشکلش با پدیده خراسان خاطرنشان کرد: من با پدیده صحبت‌هایی کردم اما مجبور شدم به کمیته انضباطی شکایت کنم که حالا باید پیگیری کنم. من فقط به خاطر علی دایی به صبا آمدم.

هافبک صبا افزود: برای فصل آینده پیشنهادات زیادی داشتم اما علی دایی به تیمی می‌رود که مدعی باشد. اگر به ملوان می‌رفتم، اتفاقات سال گذشته پدیده برایم تکرار می‌شد.

حقیقی درباره اینکه باشگاه ملوان قصد شکایت از او را دارد گفت: با ملوان مشکلی ندارم. آنها می‌توانند از من شکایت کنند. من از امیر قلعه‌نویی تشکر می‌کنم اما شرایط طوری نبود که بخواهم در ملوان بمانم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بخش‌نامه‌های خلق‌الساعه دولت بلای جان تولیدکنندگان/ اختیارات پایین استانداران، بن‌بست تسهیل رفع موانع تولید/ امکان ورود ۵ هزار میلیارد تومان به چرخه تولید با اصلاح ماده ۳۷ قانون تأمین اجتماعی تاکنون ۱۰ تن زعفران از کشاورزان خراسان رصوی خریداری شده است کارخانه نوآفرینی زنجیره ارزش ‌و انبار سپرده کالایی بورس زعفران در تربت حیدریه راه اندازی شد اجرای صحیح سند تحول بنیادین با مدرسه محوری محقق می‌شود بازار ۸۰ هزار میلیارد تومانی طلای سرخ در تسخیر اروپایی ها جشنواره ملی عکس زعفران به کار خود پایان داد شهروندان تربت حیدریه ۲۵ میلیارد تومان به شهرداری بدهکارند امروز آمریکا به دنبال بازگشت به ایران است/مشکل اصلی آمریکائی ها ماهیت انقلابی، اسلامی و عزتمندانه ملت ایران است راهپیمایی ۱۳ آبان نماد استکبار ستیزی ملت ایران است پنجمین جشنواره ملی عکس زعفران در منطقه تربت حیدریه آغاز به کار کرد رسالت دانش آموزان در گام دوم انقلاب شتاب علمی برای تشکیل تمدن نوین اسلامی است سفارتخانه های آمریکا جایگاهی برای عملیات جاسوسی در کشورهاست