بدون نظر
 
با حضور در گلزار شهدای بهشت عسکری؛
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی به مقام شامخ شهدای تربت حیدریه ادای احترام کرد
تاریخ انتشار : ۲۸ آذر ۱۳۹۵ در ۸:۰۸ ق.ظ
 
آیت الله سید احمد علم الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی در بدو ورود خود به تربت حیدریه دقایقی پیش با حضور در گلزار شهدای بهشت عسکری این شهرستان به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی ادای احترام کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی لحظاتی پیش و در بدو ورود خود به تربت حیدریه به همراه مسئولان اجرائی این شهرستان در محل گلزار شهدای بهشت عسکری حاضر شده و نسبت به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی ادای احترام کرد.

 

تربت حیدریه پیشتاز در پیروزی انقلاب اسلامی در ۹ دیماه ۵۷ بعنوان اولین مقصد سفر کاری آیت الله سید احمد علم الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی انتخاب شد.

 

آیت الله علم الهدی در این سفر یک روزه پس از دیدار با نیروهای مسلح این شهرستان، در مراسم استقبال مردمی در محل مسجد جامع حاضر شده و سپس با حضور در جمع مسئولان شورای اداری در بیت امام جمعه و  دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران، و همچنین حضور در دانشگاه عالی و دیدار و گفتگو با دانشجویان به سفر یک روزه خود پایان خواهد داد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
کشف ۱۳۹۵ میلیارد ریال کالای قاچاق در خراسان رضوی قیام انقلابی نهم دیماه ۵۷ تربت حیدریه بیانگر ولایتمداری مردم این دیار است تلاش میراث فرهنگی تربت حیدریه برای احیای بخشی از تاریخ تحقیق و تفحص از بزرگترین تخلف مالی کشور در ایستگاه شفاف سازی/از مصلحت سنجی تا فشار لابی های زر و زور فقه اسلامی مهمتربن رکن ولی فقیه است فوتبال خراسان رضوی گرفتار روز مرگی شده است کارگاه آموزشی دانَش افزایی فوتبال در تربت حیدریه برگزار شد تعلیم و تربیت بستر تغییر در فضاهای ورزشی را فراهم می کند اعتماد نابجا به دوست باز هم دردسر ساز شد گرمخانه ای که زمستان را برای بی سرپناهان گرم می کند غاصبان بیت المقدس یک گام تا نابودی پیروزی و استحکام زنجیره مقاومت صهیونیست ها را به هراس انداخته است