بدون نظر
 
بمناسبت روز جوان:
نمایشگاه پویایی و بالندگی جمعیت در تربت حیدریه گشایش یافت
تاریخ انتشار : ۰۹ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۰:۴۴ ق.ظ
 
رئیس مرکز بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفت: نخستین نمایشگاه پویایی، بالندگی و جوانی جمعیت به مناسبت هفته جمعیت و روز جوان در این شهرستان آغاز بکار کرد.

دکتر حسین عزیزی روز شنبه در حاشیه افتتاح این نمایشگاه در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، اظهار کرد: این نمایشگاه با همکاری ادارت و سازمانها با موضوع هایی همچون پیام های بهداشتی در خصوص مهارت های زندگی در زمینه های گوناگون به مدت یک هفته برای عموم مردم دایر است.

 

وی هدف از برگزاری این نمایشگاه را ارتقای سطح آگاهی و دانش مردم بویژه جوانان به منظور کسب اطلاعات بیشتر و با کیفیت تر در حوزه های متنوع و گوناگون برشمرد.

 

در حاشیه این نمایشگاه ایستگاه سلامت در حوزه های مشاوره رایگان در خصوص باروری، تغذیه سالم، غربالگری فشارخون و روانشناسی با حضور کارشناسان امر بهداشت و سلامت برپا است.

 

نمایشگاه پویایی، بالندگی و جوانی جمعیت به همت دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در محل رباط طبسی این شهرستان پذیرای علاقمندان است.

 

دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با زیرپوشش داشتن سه شهرستان تربت حیدریه، مه ولات و زاوه به حدود یک میلیون نفر جمعیت در جنوب استان خراسان رضوی خدمات می دهد.

 

این دانشگاه 618 دانشجو در 9 رشته دانشگاهی و 162 تخت در دو بیمارستان شهرهای مه ولات و زاوه دارد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود ارائه ۱۳۴ هزار خدمات مراقبتی به کودکان/ناهنجاری های مادرزادی و سوانح، عمده ترین علل مرگ کودکان در منطقه تربت حیدریه