بدون نظر
 
بمناسبت روز جوان:
نمایشگاه پویایی و بالندگی جمعیت در تربت حیدریه گشایش یافت
تاریخ انتشار : ۰۹ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۰:۴۴ ق.ظ
 
رئیس مرکز بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفت: نخستین نمایشگاه پویایی، بالندگی و جوانی جمعیت به مناسبت هفته جمعیت و روز جوان در این شهرستان آغاز بکار کرد.

دکتر حسین عزیزی روز شنبه در حاشیه افتتاح این نمایشگاه در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، اظهار کرد: این نمایشگاه با همکاری ادارت و سازمانها با موضوع هایی همچون پیام های بهداشتی در خصوص مهارت های زندگی در زمینه های گوناگون به مدت یک هفته برای عموم مردم دایر است.

 

وی هدف از برگزاری این نمایشگاه را ارتقای سطح آگاهی و دانش مردم بویژه جوانان به منظور کسب اطلاعات بیشتر و با کیفیت تر در حوزه های متنوع و گوناگون برشمرد.

 

در حاشیه این نمایشگاه ایستگاه سلامت در حوزه های مشاوره رایگان در خصوص باروری، تغذیه سالم، غربالگری فشارخون و روانشناسی با حضور کارشناسان امر بهداشت و سلامت برپا است.

 

نمایشگاه پویایی، بالندگی و جوانی جمعیت به همت دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در محل رباط طبسی این شهرستان پذیرای علاقمندان است.

 

دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با زیرپوشش داشتن سه شهرستان تربت حیدریه، مه ولات و زاوه به حدود یک میلیون نفر جمعیت در جنوب استان خراسان رضوی خدمات می دهد.

 

این دانشگاه 618 دانشجو در 9 رشته دانشگاهی و 162 تخت در دو بیمارستان شهرهای مه ولات و زاوه دارد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تاکنون هیچ فردی در تربت حیدریه به کرونا ویروس مبتلا نشده است/ مردم به شایعات توجه نکنند اولویت جریان انقلابی در مجلس بهبود اقتصاد و رفع قوانین دست و پاگیر تولید است/اولویت تولید در منطقه با محوریت کشاورزی و دامداری است روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه