بدون نظر
 
بمناسبت روز جوان:
نمایشگاه پویایی و بالندگی جمعیت در تربت حیدریه گشایش یافت
تاریخ انتشار : ۰۹ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۰:۴۴ ق.ظ
 
رئیس مرکز بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفت: نخستین نمایشگاه پویایی، بالندگی و جوانی جمعیت به مناسبت هفته جمعیت و روز جوان در این شهرستان آغاز بکار کرد.

دکتر حسین عزیزی روز شنبه در حاشیه افتتاح این نمایشگاه در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، اظهار کرد: این نمایشگاه با همکاری ادارت و سازمانها با موضوع هایی همچون پیام های بهداشتی در خصوص مهارت های زندگی در زمینه های گوناگون به مدت یک هفته برای عموم مردم دایر است.

 

وی هدف از برگزاری این نمایشگاه را ارتقای سطح آگاهی و دانش مردم بویژه جوانان به منظور کسب اطلاعات بیشتر و با کیفیت تر در حوزه های متنوع و گوناگون برشمرد.

 

در حاشیه این نمایشگاه ایستگاه سلامت در حوزه های مشاوره رایگان در خصوص باروری، تغذیه سالم، غربالگری فشارخون و روانشناسی با حضور کارشناسان امر بهداشت و سلامت برپا است.

 

نمایشگاه پویایی، بالندگی و جوانی جمعیت به همت دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در محل رباط طبسی این شهرستان پذیرای علاقمندان است.

 

دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با زیرپوشش داشتن سه شهرستان تربت حیدریه، مه ولات و زاوه به حدود یک میلیون نفر جمعیت در جنوب استان خراسان رضوی خدمات می دهد.

 

این دانشگاه 618 دانشجو در 9 رشته دانشگاهی و 162 تخت در دو بیمارستان شهرهای مه ولات و زاوه دارد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه چهارمین جشنواره فرهنگی هنری قرآنی خاتون خورشید در خراسان رضوی برگزار می شود مطالبه تربتی‌ها برای اتصال منازل به شبکه فاضلاب شهری/ بخش خصوصی به وعده‌اش عمل نکرد محور مقاومت منافع آمریکا را به خطر انداخته است/دشمن با عملیات روانی در فضای مجازی به دنبال شکاف بین مردم و مسئولان است نجات یک خانواده گرفتار برف در دامنه کوههای تربت حیدریه/با اولویت بندی در حال بازگشایی مسیرهای فرعی هستیم/تا ساعتی دیگر شبکه اصلی دیجیتال متصل خواهد شد محور تربت حیدریه به مشهد بازگشایی شد/اسکان اضطراری یکهزار مسافر گرفتار در برف تمام راههای روستایی و فرعی تربت حیدریه مسدود است/محور تربت حیدریه به مشهد همچنان مسدود/معابر اصلی شهر باز، اما تردد به سختی انجام می شود