بدون نظر
 
در نخستین روز هفته بسیج؛
نمایشگاه «بسیج؛ چهل سال خدمت» در تربت حیدریه افتتاح شد
تاریخ انتشار : ۳۰ آبان ۱۳۹۸ در ۱۰:۵۲ ق.ظ
 
در طلیعه هفته بسیج نمایشگاه «بسیج؛ چهل سال خدمت» با حضور بسیجیان، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و همچنین مسئولان تربت حیدریه در طبقه فوقانی هیئت رزمندگان اسلام افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، سرهنگ علی نیک یاد فرمانده سپاه ناحیه بسیج تربت حیدریه صبح امروز در آئین افتتاح این نمایشگاه اظهار داشت: در این نمایشگاه سعی شده علاوه بر خدمات و دستاوردهای بسیج به بیان آسیب ها و تهدیدات اجتماعی و همچنین ترویج سبک زندگی اسلامی و ایرانی و اقتصاد مقاومتی نیز پرداخته شود.

وی تصریح کرد: در این نمایشگاه غرفه های مختلفی مانند فضای مجازی، اقتصاد مقاومتی، موضوعات فرهنگی، ورزشی و سلامت، اختراعات و ابتکارات بسیج، خدمات بسیج در طول سالهای مختلف به تصویر کشیده شده است.

نیک یاد خاطر نشان کرد: در این نمایشگاه 10 غرفه اقتصاد مقاومتی فعال شده و تلاش شده از کسانی استفاده شود که در طول این سالیان طرح های اقتصاد مقاومتی را اجرا کردند که بنوعی ما از انها پشتیبانی کردیم، یا خودشان اجرا کردند، لذا این طرح ها بومی شهرستان است.

فرمانده سپاه تربت حیدریه گفت: هدف ما در غرفه های اقتصاد مقاومتی معرفی محصولات و الگو برداری مردم برای چنین طرح هاست و به هیچ عنوان دنبال سود اوری در این غرفه ها نیستیم.

نمایشگاه بسیج؛ چهل سال خدمت در خیابان فردوسی شمالی جنب اداره پست طبقه فوقانی هیئت رزمندگان اسلام از صبح امروز بمدت یک هفته صبح ها از ساعت 8/5 تا 13 و همچنین عصرها 17/30 تا 20/30 برای بازدید عموم دایر شده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است راهپیمایی ۲۲ بهمن تربت حیدریه در قاب تصویر انقلاب اسلامی تحول شگرفی در امت های جهان اسلام پدیدار کرد/بمب هسته ای جمهوری اسلامی این حضور عزتمندانه و حماسی ملت ایران در صحنه است