بدون نظر
 
در نخستین روز هفته بسیج؛
نمایشگاه «بسیج؛ چهل سال خدمت» در تربت حیدریه افتتاح شد
تاریخ انتشار : ۳۰ آبان ۱۳۹۸ در ۱۰:۵۲ ق.ظ
 
در طلیعه هفته بسیج نمایشگاه «بسیج؛ چهل سال خدمت» با حضور بسیجیان، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و همچنین مسئولان تربت حیدریه در طبقه فوقانی هیئت رزمندگان اسلام افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، سرهنگ علی نیک یاد فرمانده سپاه ناحیه بسیج تربت حیدریه صبح امروز در آئین افتتاح این نمایشگاه اظهار داشت: در این نمایشگاه سعی شده علاوه بر خدمات و دستاوردهای بسیج به بیان آسیب ها و تهدیدات اجتماعی و همچنین ترویج سبک زندگی اسلامی و ایرانی و اقتصاد مقاومتی نیز پرداخته شود.

وی تصریح کرد: در این نمایشگاه غرفه های مختلفی مانند فضای مجازی، اقتصاد مقاومتی، موضوعات فرهنگی، ورزشی و سلامت، اختراعات و ابتکارات بسیج، خدمات بسیج در طول سالهای مختلف به تصویر کشیده شده است.

نیک یاد خاطر نشان کرد: در این نمایشگاه 10 غرفه اقتصاد مقاومتی فعال شده و تلاش شده از کسانی استفاده شود که در طول این سالیان طرح های اقتصاد مقاومتی را اجرا کردند که بنوعی ما از انها پشتیبانی کردیم، یا خودشان اجرا کردند، لذا این طرح ها بومی شهرستان است.

فرمانده سپاه تربت حیدریه گفت: هدف ما در غرفه های اقتصاد مقاومتی معرفی محصولات و الگو برداری مردم برای چنین طرح هاست و به هیچ عنوان دنبال سود اوری در این غرفه ها نیستیم.

نمایشگاه بسیج؛ چهل سال خدمت در خیابان فردوسی شمالی جنب اداره پست طبقه فوقانی هیئت رزمندگان اسلام از صبح امروز بمدت یک هفته صبح ها از ساعت 8/5 تا 13 و همچنین عصرها 17/30 تا 20/30 برای بازدید عموم دایر شده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دستهای قاتل خاموش بر گریبان مادر و فرزندانش نظام جمهوری اسلامی برخاسته از حقیقت اسلام است/مردم نماینده ای در تراز گام دوم انقلاب انتخاب کنند تخلف ۵۰ میلیارد ریالی دو شرکت حمل و نقل در تربت حیدریه سناریو سازی اتاق فکر سعودی و لندنی از کشته سازی اغتشاشات ۹۸ ۷.۵ تن زعفران در تربت حیدریه خریداری شد ساعت کاری مراکز خدمات جامع سلامت تربت حیدریه افزایش یافت/وضعیت بیماری آنفلوانزا در منطقه تربت حیدریه عادی است ثبت نام ۳۶ داوطلب برای تصدی کرسی نمایندگی مجلس در تربت حیدریه بلاتکلیفی رشته های علوم انسانی و باستان شناسی در دانشگاه تربت حیدریه/نامادری دانشگاه فردوسی گریبانگیر دانشگاههای کوچکتر/وزیر علوم: بر اساس ظرفیت ها و استعدادهای منطقه ای دانشگاهها را حمایت می کنیم تربیت نیروی انسانی کارآمد از اهداف اصلی توسعه آموزش عالی کشور است در مقابل عوامل واداده و غرب گرا باید ایستادگی کنیم معابر شهری تربت حیدریه برای معلولان مناسب سازی نشده است اکیپ های راهداری به نقاط برفگیر محورهای مواصلاتی تربت حیدریه اعزام شدند