بدون نظر
 
گزارش تصویری
نماز عید سعید فطر تربت حیدریه به روایت تصویر
تاریخ انتشار : ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ در ۱۰:۵۰ ق.ظ
 
نماز عید سعید فطر در تربت حیدریه در محل مسجد جامع و خیابانهای اطراف به امامت حجت الاسلام عصمتی امام جمعه این شهر اقامه شد.

به گزارش تابان تربت؛ نماز عید سعید فطر در تربت حیدریه در محل مسجد جامع و خیابانهای اطراف به امامت حجت الاسلام عصمتی امام جمعه این شهر اقامه شد.

عکاس؛ محمدرضا اعتقادی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
کاهش ۶۰ درصدی استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی در تربت حیدریه شهردار تربت حیدریه انتخاب شد تشدید نظارت ها در تربت حیدریه/ادامه سهل انگاری ها ما را ناچار به اعمال محدودیت های بیشتری خواهد کرد خودسازی عملی و علمی مهمترین هدف تحصیل علوم حوزوی است بازگشت محدودیت های کرونایی به تربت حیدریه/هسته مرکزی شهر مسدود شد تربت حیدریه همچنان در وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک بعنوان یک رفتار بهداشتی برای عموم باید نهادینه شود برداشت ۱۵۰ تن گل محمدی از گلستان های جلگه رخ نظام اسلامی باید در تمام موئلفه های قدرت سرآمد باشد شورای شهر تربت حیدریه در پیچ و تاب انتخاب شهردار! مردمی بودن دستگاه قضا به رعایت حق و اجرای مُرّ قانون و مبارزه با فساد است اختصاص ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در تربت حیدریه تهدید علیه سلامت عمومی پشت دیوار تصفیه خانه تربت حیدریه