بدون نظر
 
نماینده ولی فقیه در سپاه حمزه سیدالشهدا(ع):
نقش سپاه در پیروزی جبهه مقاومت بی بدیل است/موشک پرانی اخیر آمریکا اوج ضعف جبهه استکبار را نشان داد
تاریخ انتشار : ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ در ۱۰:۱۸ ق.ظ
 
نماینده ولی فقیه در سپاه حمزه سیدالشهدا(ع) مشهد گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور مستشاری در منطقه غرب آسیا نقش تاثیر گذار و بی بدیلی در تقویت محور مقاومت در برابر استکبار جهانی ایفا کرد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام مهدی عابدی صبح امروز در دیدار سبزپوشان سپاه پاسداران تربت حیدریه با امام جمعه این شهر، اظهار کرد: امروز سپاه به یک نیروی مسلح منطقه ای و جهانی تبدیل شده و این اقتدار نهاد انقلابی نه بواسطه موشک ها و توان نظامی است بلکه به خاطر معنویت محوری است که در بدنه سپاه پاسداران می درخشد.

 

وی تصریح کرد: ورود سپاه به عرصه های مختلف کشور بواسطه حمایت از حزب و جناح خاصی نبوده و نیست، زیرا شانیت این نهاد انقلابی ایجاب می کند که هیچگاه خود را خرج دسته بندی های سیاسی نکند، لذا در هر نقطه که احساس شود انقلاب اسلامی در خطر و آسیب قرار گرفته سبزپوشان سپاه ورودی موفق و تاثیر گذار دارند.

 

عابدی اضافه کرد: این حضور نیروهای انقلابی برگرفته از اصل مهم قانون اساسی است که باید حافظ دستاوردها و ارزشهای انقلاب اسلامی در هر نقطه ای از جهان باشد و این صیانت را تحت لوای ولی فقیه جامعه به پیش می برد.

 

نماینده ولی فقیه در سپاه حمزه سیدالشهدا(ع) مشهد اظهارکرد: امروز هر خطری که انقلاب سلامی را از داخل و خارج تهدید کند سبزپوشان سپاه پاسداران در کنار سایر نیروهای مسلح و پشتیبانی ملت سینه سپر کرده که می توان به نمونه اخیر آن در جبهه های مقاومت اشاره کرد.

 

نماینده ولی فقیه در سپاه حمزه سیدالشهدا(ع) مشهد گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور مستشاری در منطقه غرب آسیا نقش تاثیر گذار و بی بدیلی در تقویت محور مقاومت در برابر استکبار جهانی ایفا کرد.

 

وی به حمله اخیر غربی ها در سوریه اشاره کرد و افزود: اوج ذلت جبهه استکبار در این حمله نمایان بود، بطوریکه موشک پرانی اخیر آمریکا نه تنها خللی در اراده محور مقاومت ایجاد نکرد بلکه بر عزم ملت سوریه برای مقاومت و ایستادگی در برابر استکبار و عوامل مزدور منطقه ای اش افزوده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نظام الهی با ولایت مشروعیت پیدا می کند بقاع متبرکه مکانی برای تبیین و تقویت افکار و اندیشه اهل بیت(ع) است بلاتکلیفی کشتارگاه صنعتی تربت حیدریه تدوین سند چشم انداز پیشگیری از آسیب های اجتماعی تربت حیدریه شبکه های اجتماعی ضد ارزشی فروپاشی خانواده ها را هدف قرار داده اند تا پایان امسال چهار ورزشگاه به بهره برداری می رسد مجموعه ورزشی پنج هزار نفری تربت حیدریه به بهره برداری رسید تمام محاسبات جبهه استکبار پوشالی است روستای گردشگری بسک تربت حیدریه ثبت جهانی می شود تربت حیدریه ظرفیت مرکزیت اداره کل راه آهن شرق را دارد ۱۵۰۰ واحد مسکن مهر در تربت حیدریه فاقد متقاضی تعهد ۶۸ درصدی اشتغال در تربت حیدریه