بدون نظر
 
نماینده ولی فقیه در سپاه حمزه سیدالشهدا(ع):
نقش سپاه در پیروزی جبهه مقاومت بی بدیل است/موشک پرانی اخیر آمریکا اوج ضعف جبهه استکبار را نشان داد
تاریخ انتشار : ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ در ۱۰:۱۸ ق.ظ
 
نماینده ولی فقیه در سپاه حمزه سیدالشهدا(ع) مشهد گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور مستشاری در منطقه غرب آسیا نقش تاثیر گذار و بی بدیلی در تقویت محور مقاومت در برابر استکبار جهانی ایفا کرد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام مهدی عابدی صبح امروز در دیدار سبزپوشان سپاه پاسداران تربت حیدریه با امام جمعه این شهر، اظهار کرد: امروز سپاه به یک نیروی مسلح منطقه ای و جهانی تبدیل شده و این اقتدار نهاد انقلابی نه بواسطه موشک ها و توان نظامی است بلکه به خاطر معنویت محوری است که در بدنه سپاه پاسداران می درخشد.

 

وی تصریح کرد: ورود سپاه به عرصه های مختلف کشور بواسطه حمایت از حزب و جناح خاصی نبوده و نیست، زیرا شانیت این نهاد انقلابی ایجاب می کند که هیچگاه خود را خرج دسته بندی های سیاسی نکند، لذا در هر نقطه که احساس شود انقلاب اسلامی در خطر و آسیب قرار گرفته سبزپوشان سپاه ورودی موفق و تاثیر گذار دارند.

 

عابدی اضافه کرد: این حضور نیروهای انقلابی برگرفته از اصل مهم قانون اساسی است که باید حافظ دستاوردها و ارزشهای انقلاب اسلامی در هر نقطه ای از جهان باشد و این صیانت را تحت لوای ولی فقیه جامعه به پیش می برد.

 

نماینده ولی فقیه در سپاه حمزه سیدالشهدا(ع) مشهد اظهارکرد: امروز هر خطری که انقلاب سلامی را از داخل و خارج تهدید کند سبزپوشان سپاه پاسداران در کنار سایر نیروهای مسلح و پشتیبانی ملت سینه سپر کرده که می توان به نمونه اخیر آن در جبهه های مقاومت اشاره کرد.

 

نماینده ولی فقیه در سپاه حمزه سیدالشهدا(ع) مشهد گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور مستشاری در منطقه غرب آسیا نقش تاثیر گذار و بی بدیلی در تقویت محور مقاومت در برابر استکبار جهانی ایفا کرد.

 

وی به حمله اخیر غربی ها در سوریه اشاره کرد و افزود: اوج ذلت جبهه استکبار در این حمله نمایان بود، بطوریکه موشک پرانی اخیر آمریکا نه تنها خللی در اراده محور مقاومت ایجاد نکرد بلکه بر عزم ملت سوریه برای مقاومت و ایستادگی در برابر استکبار و عوامل مزدور منطقه ای اش افزوده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
از تبار «دجال» سومین سوگواره پرده خوانی خراسان بزرگ در تربت حیدریه برگزار می شود اقتدار اسلام با دشمن شناسی و ایستادگی جلوه می کتد/تدبیر در الفاظ دردی از مردم درمان نمی کند جنگ اقتصادی امروز نیازمند مدیریت دوران دفاع مقدس است/مسوولان شعار خوب می دهند اما در عمل به فکر مردم نیستند/همه فرزندانم در ایران و مشغول پاسداری از میهن اسلامی هستند پیگیری مطالبات فرهنگیان باید بر مدار شبکه تعاملی باشد نه رسانه ای امروز بیش از هر زمانی نیازمند روحیه آزادگان دفاع مقدس در سطوح مدیریتی کشور هستیم نیمی از جمعیت تربت حیدریه تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند نخستین روستای خراسان رضوی ثبت ملی شد رسانه ها در اجتماعی شدن سلامت نقش مهمی دارند حاشیه نشینی بزرگترین تهدید برای مدیریت شهری تربت حیدریه اطلاع نگاشت/ جنگ نخواهد شد و مذاکره نخواهیم کرد اخذ مجوز آزمایش طلای سرخ در پژوهشکده ملی زعفران تربت حیدریه/نمایندگان اتحادیه اروپا به تربت حیدریه می آیند