بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
نظام سلطه در مقابل تفکر اسلام ناب محمدی ذلیل شده است
تاریخ انتشار : ۰۸ شهریور ۱۳۹۸ در ۲:۲۹ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: نظام سلطه امروز در مقابل تفکر اسلام ناب محمدی که پرچم دار آن ایران اسلامی است؛ یقینا ذلیل شده و ذلیل تر هم خواهد شد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار داشت: نظام اسلامی از روز اول پیروزی انقلاب تا به امروز پیشرفت های فراوانی داشته و موفقیت های قابل تحسینی را رقم زده است.

 

وی افزود: امروز جمهوری اسلامی در منطقه حرف های زیادی برای گفتن دارد و رهبری معظم نظام هر تصمیمی می گیرند به حول قوه الهی عملی می شود.

 

امام جمعه تربت حیدریه اذعان داشت: نظام سلطه امروز در مقابل تفکر اسلام ناب محمدی که پرچم دار آن ایران اسلامی است؛ یقینا ذلیل شده و ذلیل تر هم خواهد شد.

 

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی بیان کرد: آنهایی که دم از مبازره با تروریست می زنند و ایران را متهم به حمایت از تروریست می کنند، همان هایی هستند که وقیحانه از تروریست صهیونیست، پشتیبانی می کنند.

 

عصمتی در ادامه افزود: صدای همه مردم ما این است که نباید به این پیشرفت ها بسنده کنیم و تا قله اعلی فاصله زیادی داریم که با همراهی ملت و نظام اسلامی قطعا از گردنه های صعب العبور به لطف خدا گذر خواهیم کرد.

 

وی گفت: یکی از شاخصه های مهم امر به معروف در جامعه اسلامی فعالیت دلسوزانه و مخلصانه مدیران آن جامعه است که در پیشبرد اهداف و رسیدن به تدمن نوین اسلامی تاثیر بسزایی دارد.

وی افزود: امروز حل مشکلات اقتصادی و معیشتی جامعه در گرو فعالیت جهادی مسوولان و کارگزاران نظام و در سایه همدلی و وحدت ملی است.

خطیب جمعه تربت حیدریه به فصل بازگشایی مدارس و کمک به دانش آموزان بی بضاعت اشاره کرد و گفت: کمک به نیازمندان مشمول شفاعت الهی خواهد شد اما این نکته هم بسیار مهم است که کرامت این قشر جامعه ابتدا توسط خودشان و در ادامه توسط مردم رعایت شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بیش از ۹۵ درصد تجهیزات صدا و سیما از داخل تامین می شود/۳ هزار نقطه کور در کشور شناسایی شده است اینفوگرافی/نظرات اعضای شورای شهر تربت حیدریه در خصوص شفافیت آرا مطالبه کنید تا با شفاف سازی، آرای مصلحتی آشکار شود انتقاد از عدم توجه به کنترل و پیشگیری از آسیب فضای مجازی/ امروز آسیب در خانه‌ها از طریق فضای مجازی بسیار خطرناک‌تر از محیط بیرون است رسالت اجتماعی روحانیت بُریدگی از جامعه نیست/طلبه باید خطوط و جریان های سیاسی جامعه و نظام بین الملل را بشناسد/روحیه انقلابی گری باید در حوزه های علمیه تقویت شود شفافیت، قربانی مصلحت اندیشی شورای شهر تربت حیدریه! کاهش تعهدات برجامی نباید دشمن را جسورتر کند/سیاست اروپایی ها با ایالات متحده هماهنگ است تیر نفاق بر پیکر بی جان دختر آبی آئین دسته بنی اسد با قدمت بیش از نیم قرن در تربت حیدریه+تصاویر پردیس سینمایی تربت حیدریه در شهرک ولی عصر(عج) ساخته می شود آئین نخل‌ گردانی عصر عاشورا در شهر کدکن برگزار شد+تصاویر