بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
نظام سلطه در مقابل تفکر اسلام ناب محمدی ذلیل شده است
تاریخ انتشار : ۰۸ شهریور ۱۳۹۸ در ۲:۲۹ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: نظام سلطه امروز در مقابل تفکر اسلام ناب محمدی که پرچم دار آن ایران اسلامی است؛ یقینا ذلیل شده و ذلیل تر هم خواهد شد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار داشت: نظام اسلامی از روز اول پیروزی انقلاب تا به امروز پیشرفت های فراوانی داشته و موفقیت های قابل تحسینی را رقم زده است.

 

وی افزود: امروز جمهوری اسلامی در منطقه حرف های زیادی برای گفتن دارد و رهبری معظم نظام هر تصمیمی می گیرند به حول قوه الهی عملی می شود.

 

امام جمعه تربت حیدریه اذعان داشت: نظام سلطه امروز در مقابل تفکر اسلام ناب محمدی که پرچم دار آن ایران اسلامی است؛ یقینا ذلیل شده و ذلیل تر هم خواهد شد.

 

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی بیان کرد: آنهایی که دم از مبازره با تروریست می زنند و ایران را متهم به حمایت از تروریست می کنند، همان هایی هستند که وقیحانه از تروریست صهیونیست، پشتیبانی می کنند.

 

عصمتی در ادامه افزود: صدای همه مردم ما این است که نباید به این پیشرفت ها بسنده کنیم و تا قله اعلی فاصله زیادی داریم که با همراهی ملت و نظام اسلامی قطعا از گردنه های صعب العبور به لطف خدا گذر خواهیم کرد.

 

وی گفت: یکی از شاخصه های مهم امر به معروف در جامعه اسلامی فعالیت دلسوزانه و مخلصانه مدیران آن جامعه است که در پیشبرد اهداف و رسیدن به تدمن نوین اسلامی تاثیر بسزایی دارد.

وی افزود: امروز حل مشکلات اقتصادی و معیشتی جامعه در گرو فعالیت جهادی مسوولان و کارگزاران نظام و در سایه همدلی و وحدت ملی است.

خطیب جمعه تربت حیدریه به فصل بازگشایی مدارس و کمک به دانش آموزان بی بضاعت اشاره کرد و گفت: کمک به نیازمندان مشمول شفاعت الهی خواهد شد اما این نکته هم بسیار مهم است که کرامت این قشر جامعه ابتدا توسط خودشان و در ادامه توسط مردم رعایت شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است راهپیمایی ۲۲ بهمن تربت حیدریه در قاب تصویر